Doping, sterydy i inne środki

Tak jak kaczor pisze:) Warto jeszcze dołożyć witamine A do tego. Tyle samo co d3. Co do długości to mozesz brac cały czas. Latem po prostu mniej. Chyba, ze nie wychodzisz na słońce to wtedy wiecej.
Dodam,że po tygodniu lykania
D3+K2 i cynk oraz kapielach magnezowych, efekt praktycznie zerowy
:fjedzia:
 
Dodam,że po tygodniu lykania
D3+K2 i cynk oraz kapielach magnezowych, efekt praktycznie zerowy
:fjedzia:
ja postanowilem przez zime brac d3 plus k2 i tez nic w sumie nie odczuwam, specjalnego. Lykam 3 miechy juz, okolo. Jednak slonce to slonce, efekt bardziej odczuwalny
 


Pierdoli Szostak, czy coś w tym jest? Bo tu +20 % tam +20 % to zaraz wyjdzie, ze bez strzałów sie obejdzie :dobry:

@ALRI @lugasek

Jak się nie chce oglądać, to Szostak pierodli o :
Ashwagandha
Mleczko pszczele
Kozieradka
Fosfatyloseryna

Ps. Jeszcze kiedys o buzdyganku i żeń-szeniu słyszałem, ale nie wiem, czy też nie pic na wodę - fotomontaż.

Ten z kolei, gada o korzeniu imbiru:
 


Pierdoli Szostak, czy coś w tym jest? Bo tu +20 % tam +20 % to zaraz wyjdzie, ze bez strzałów sie obejdzie :dobry:

@ALRI @lugasek

Jak się nie chce oglądać, to Szostak pierodli o :
Ashwagandha
Mleczko pszczele
Kozieradka
Fosfatyloseryna

Ps. Jeszcze kiedys o buzdyganku i żeń-szeniu słyszałem, ale nie wiem, czy też nie pic na wodę - fotomontaż.

Ten z kolei, gada o korzeniu imbiru:

Może pomóc.
 
@lugasek , tak z ciekawości, za takie coś , to sprzedawca nie powinien iść siedzieć? (albo jest jakiś haczyk, którego nie widzę...) :

1k
http://allegro.pl/ashwagandha-zen-szen-indyjski-stres-pamiec-swanson-i6564669473.html

29 zł
http://allegro.pl/swanson-ashwagandha-zen-szen-indyjski-450mg-100kap-i6720306128.html

Ps. Brać ten shit z drugiego źródła, jakby co?
Sprzedawcy podnosza cene jak nie maja towaru na stanie, zeby nikt juz nie kupowal.
Jacys konkretni producenci tych specyfikow ?
Holy z now foods, a aszwa z olimpu. Aszwa z hepatici wychodzi najlepiej cenowo, ale jeszcze nie testowalem.
 
A baz

A ten mój drugi link? Może być?
Ps. Bazylia to mocno uspokajająco działa. Jej chyba nie koniecznie chyba, co?
No wlasnie po to Ci to napisalem:) moze byc swanson ale bedziesz musial wiecej brac, bo ekstrat slaby.
 
a co z ta kozieradka? Na necie spotkalem sie z skrajnymi opinami. Jedni ze spoko podnosi drudzy, ze jeszcze obniza.
 
a co z ta kozieradka? Na necie spotkalem sie z skrajnymi opinami. Jedni ze spoko podnosi drudzy, ze jeszcze obniza.
Podnosi co, pewnie o teścia Ci chodzi, to sory, ale jak nie będziesz bił go sobie w strzykawce w dupę lub gdzie indziej, to kozieradka gówno wiele da, bawiłem się w boostery testosterony jakoś różnicy nie zauważyłem...
 
Back
Top