Doping, sterydy i inne środki

@ALRI wolny testosteron na poziomie 5,79 pg/ml przy zakresie referencyjnym 1-28,28. Wysyłać już tą osobę do endokrynologa? Oczywiście poziom kortyzolu blisko górnej granicy. Po za zmianami na początek typu mniej cukru, mniej alkoholu więcej ruchu, cynku, tłuszczy nienasyconych oraz dorzucenie antyoksydantów coś jeszcze?
 
Jak sprawdzić? Ogólnie już pisałem. Trzymać sie dużych renomowanych firm. Oni nie moga sobie pozwolic na wpadke. Moge polecic OLIMP i TREC, widziałem dużo badan w tym niezależnych i wszystko zawsze spoko. Sprawdzajcie aminogram i badania. No i oczywiscie nalezy kierowac sie rozsadkiem, w przypadku bialka nie ma czegos takiego jak tanie i dobre. Surowiec serwatki bialkowej z chin kosztuje ~30zł za 1kg, to teraz sami pomyślcie.
Czyli takie wynalazki jak Ostrovit odpuścić?
 
Czyli takie wynalazki jak Ostrovit odpuścić?
Tak
@ALRI wolny testosteron na poziomie 5,79 pg/ml przy zakresie referencyjnym 1-28,28. Wysyłać już tą osobę do endokrynologa? Oczywiście poziom kortyzolu blisko górnej granicy. Po za zmianami na początek typu mniej cukru, mniej alkoholu więcej ruchu, cynku, tłuszczy nienasyconych oraz dorzucenie antyoksydantów coś jeszcze?
Do endo i to szybko.
 
@ALRI wolny testosteron na poziomie 5,79 pg/ml przy zakresie referencyjnym 1-28,28. Wysyłać już tą osobę do endokrynologa? Oczywiście poziom kortyzolu blisko górnej granicy. Po za zmianami na początek typu mniej cukru, mniej alkoholu więcej ruchu, cynku, tłuszczy nienasyconych oraz dorzucenie antyoksydantów coś jeszcze?
Wiek?
Niedobory witamin również warto uzupełnić, w szczególności D3.
Zalecał bym wizytę u specjalisty.

Żyje, ale ostatnio dużo roboty. Odpisałem.
 
Witaminę D3 i cynk to z apteki sobie wziąć? Duże tego łykać ?
Ps. Nie chce dodatkowo np. podrażnić jelit tabsami.
Może być z apteki. d3 -10000 iu, cynk więcej niż zalecają na opakowaniu :)
Cynk i D3 bardziej pomogą na jelita, niż im zaszkodzą.
 
Last edited:
W aptece dostaniesz raczej 2000iu malo ekonomicznie wychodzi. W necie mozesz kupic wieksze. Tak, 10 000, albo 5000 i bierz dwie. Do tego jeszcze 200mcg k2.
Daj tani link do aledrogo do pewnego źródła. Najlepiej od razu cynk też
 
W Biedronce pojawiły się ostatnio jakieś odżywki białkowe i suple:no no:ale z tego co czytałem słaby skład i cena też po chuju. Ale za to mają promocje na jogurty Bakoma Men( duża zawartość białka). Zrobiłem małe zapasy i pół lodówki zajebane mam teraz w jogurtach...
 
Nie ma to jak wpirsolić Bakomę Mena do tematu o sterydach.... :goldi::mjsmile:
Jakbyś przeglądał temat to byś może zauważył że wcześniej były tutaj wrzucane rzeczy o białkach i witaminach. Zauważyłem że ostatnio dopierdalasz się za dużo tak więc odbij kolego... Nie interesuję ciebie temat to nie pisz.
 
Jakbyś przeglądał temat to byś może zauważył że wcześniej były tutaj wrzucane rzeczy o białkach i witaminach. Zauważyłem że ostatnio dopierdalasz się za dużo tak więc odbij kolego... Nie interesuję ciebie temat to nie pisz.

Jesteś artystą z rodu Kraka? Jesteś kobietą? Może przeżywasz kryzys wieku średniego? Po to dodaję emota ze śmiechem żeby takie delikatesy zobaczyły, że żartuję. Nie wyśmiewam, a się śmieję. Możesz to odebrać humorystycznie jak ja. Możesz także zachować się jak przewrażliwiona cipa i odbierać to personalnie. Jeśli jesteś z Krakowa to wybaczę bo tam same artystyczne dusze, a artyści są delikatni z natury. Jeśli jesteś z innej części kraju to przestań szukać dziury w całym i odbierać osobiście coś co, w zamyśle, nie ma nikogo obrażać. Piona
 
W aptece dostaniesz raczej 2000iu malo ekonomicznie wychodzi. W necie mozesz kupic wieksze. Tak, 10 000, albo 5000 i bierz dwie. Do tego jeszcze 200mcg k2.

Przez jak długi czas można się tym faszerować, tak żeby miało to sens ?
 
Przez jak długi czas można się tym faszerować, tak żeby miało to sens ?
Tak jak kaczor pisze:) Warto jeszcze dołożyć witamine A do tego. Tyle samo co d3. Co do długości to mozesz brac cały czas. Latem po prostu mniej. Chyba, ze nie wychodzisz na słońce to wtedy wiecej.
 
Back
Top