Doping, sterydy i inne środki

Ej koksy forumowe jakie macie zdanie i czy cos braliscie jesli chodzi o SARMY? Ostaryna, RAD 140, Ligandrol itp. Dziala to gowno czy to kasa wyjebana w bloto? Jestem na off juz kilka miechow i tak cos mi chodzi po glowie zamiast sterydianow:)
Dla mnie nie warto. Szkoda czasu na to gówno.
 
Ostaryna w małych dawkach mocno daje radę przy problemach ze stawami. Ligandrol/GW fajne nabicie, wytrzymałość na +. Środki z potencjałem, przy dobrej diecie i rozsądnym stosowaniu można z nich wyciągnąć wiele korzyści. Według moich doświadczeń suplementacyjnych ( a trochę ich było) w/w idealnie nadają się pod sporty walki.
 
Ej koksy forumowe jakie macie zdanie i czy cos braliscie jesli chodzi o SARMY? Ostaryna, RAD 140, Ligandrol itp. Dziala to gowno czy to kasa wyjebana w bloto? Jestem na off juz kilka miechow i tak cos mi chodzi po glowie zamiast sterydianow:)
Z ciekawości dorzuciłem do propa, mix (epistane, rad140, lgdd-4033, mk677, yk11, laxo) działa, lekko podnosi wątrobę, same hormony klasyka jak na propie
1713967481707.png
 
Szprycuja się. A wystarczyło wzmacniać spokojnie core

Niekoniecznie. Jak się coś ćwiczy/trenuje dobrze jest raz na jakiś czas wykonać podstawowe badania, sprawdzić czy nie ma jakiś niedoborów, ewentualnie jaki jest powód słabych efektów.
 
Idź w chuj, ostatnio zrobiłem podstawowe badania i trochę hormonów, pięć stów poszło się jebać.
Wydaje mi się że i tak nie było tego dużo.

:childcry:
Dlatego ja na cebulę robię telefon do kolegi lekarza i mam podstawowy pakiet darmo i tylko dokupuje hormony.
:beczka: suple się same nie kupio.
 
Back
Top