Dla Arlovskiego - temat dedykowany

1642aba67b9b.jpg
 
aaa taaaki chuj! Zbliża się 24, czuwajcie, bo niedługo i ja mogę wkroczyć do akcji. Pamiętajcie, że to ja jestem nocnym łowcą, więc brać zabawki i mykać do kąpieli!


Nie zapominaj kto jest najlepszym strzelcem w Ligue 1 :D Kolezanko jutro do apteki, bo Ibra strzela niesamowite bramki ;>
 
Czy Ty mi wyskakujesz z piłką nożną na forum o MMA? I temacie, gdzie główną rolę odgrywa Siostra Tsubasy i pas MMAROCKS? Jak śmiesz Ty bezczelny typie! Apfu z tym gównem z tego tematu! :D
 
Wstaję z rańca, a tu od wczoraj najebane 3 strony. Temat roku się szykuje. :-)
Dzięki całej trójce za odpowiedzi na poprzedniej stronie. Rorystyka to naprawdę udane odkrycie, potwierdzam. :-)
 
Wy płaczecie na mój spam, więc i mnie dajcie popłakać łachudry!


Twój spam to nieporównywalnie więcej aniżeli jeden temat więc oszczędziłbyś sobie tego typu tekstów ...
 
Wchodzę na forum i widzę temat o Alrovskim, myślę sobie - kolejny wątek dla psychofanów pseudomistrza w stylu " All Hail Chael P. Sonnen" zaglądam a tam cohonesowa wersja pamiętników z wakacji :P
 
dobry temat! #rstyle



Andrzej, podszkolisz zapasy w Ankosie i jedziesz po pas! #teamandrzej
 
# team chmura jeśli dokończy temat z hotelu i opowie o 1 walce o której bez piwa nie chciał rozmawiać
 
Historie tej Pani juz poznaliśmy teraz trzeba postawić pytanie podstawowe:



Skąd ta fascynacja 'urodą' tej Pani?:)
 
Jestem zażenowany poziomem dyskusji na tym forum, a zwłaszcza poziomem jaki się tu rozprzestrzenia odgórnie. Wypisuje się NARA.
 
Matko Bosko! Ja też myślałem, że to forum filozoficzno-psychologiczne i teraz po wpisie Wujka przejŻałem na oczy. Wypisuje się!
 
Wpisujcie miasta ktore tez sie wypisuja ! (Wspolpraca z onetem pelna geba) :D.
 
Zaraz obrabiamy flachę ze szwagrem , więc wzniosę zdrowię za ...



siostrę Tsubasy ! :-)



Ogólnie po pierwszych komentarzach temat mi się spodobał i rozśmieszył , ale im dalej tym wypowiedzi i kwestie coraz bardziej dziwniejsze :-)



Jeśli siostra Tsubasy już osiągneła taki fejm na cohones / mmarocks , to proponuję newsa z jej udziałem cos w stylu fotka tygodnia , gdzie mmarocks zoorganizuję sesję siostrze Tsubasy w oficjalnych ubraniach mmarocks/cohones . Redakcjo mmarocks - do dzieła !



Ps . Najlepiej na ten specjalny event przygotujcie jeszcze oficjalną bielizne cohones , a gwarantuję , że temat z sesją będzie rekordzista jesli chodzi o posty i wyświetlenia :-) ( serwery by tego nie wytrzymały ! ! ! )
 
Back
Top