Dla Arlovskiego - temat dedykowany

nie wiem czy ogladales ale to pytanie rowniez w studiu zadali heldowi ktory bardzo ladnie i rzeczowo wyjasnil temat
 
Andrzej sie mnie boi, tak nie wyglada kandydat na mistrza...



MAN UP!
 
Przyznanie sobie samemu pasa to trochę taka oralna masturbacja, nie sądzicie? :-)
 
Wałek! Wałek! Tomasz sam sobie pasek przyznał! Piszę odwołanie się od werdyktu, nie uznaje wygranej!






Odwołanie zostało odrzucone stosunkiem głosów 30-24. Decyzja jest prawomocna.
 
Takie pytanie, na które zapewne nikt mi nie odpowie, bo zagubi się w gąszczu wszechobecnego spamu, tłumaczeń i wyzwisk: za co Midern dostał pas? Chyba mnie jeszcze wtedy nie było na forum. :-)
 
Tomasz odłóż TRT i wtedy stawaj do walki!



@Gayevsky - za zniszczenieRorego który w każym temacie pisał słynne już "dobry temat" , "ciekawy temat" itd. Midern to wypomniał Roremu, Tomaszowi tak się to spodobało, że przyznał mu pas który teraz sam sobie nadał bo wie, że ze mną jak stanie do walki to polegnie. Się sam nominował. Do Hall of Fame się jeszcze wrzuć ortaliowy łysy rozbójniku!
 
Źle to ujalem - może nie zaboli, ale czy przy silniejszym rzucie, przeciwnik nie rozluźni chwytu, albo nie puści całkowicie? Jak się nie będzie spodziewać.


dssport, nie przypominam sobie tego fragmentu, niestety. Możesz streścić jakoś?


Brzydko tak bez paska wyglądam,czuję się nikim. :D
 
gayevsky pisalem na poprzednie stronie. za rorystyle



chwile po walce drwala. Mowil, ze dobrze, ze Tomek zachowal spokoj bo mogl probowac rozbic efektownym rzutem ale to moglo sie zle skonczyc w przypadku nei powodzenia bo brazol by mial dogodna pozycje jakos tak w tym stylu dokladnie nie pamietam
 
Za co dostałem pas? Czytajcie tutaj, od 4 postu, do końca. http://cohones.mmarocks.pl/topic/ufc-on-fox-10-henderson-vs-thomson-%e2%80%93-wyniki-i-relacja/page/16
 
Niema mowy o żadnym wałku oto karta sędziowska jednego z sędziów.



karta_sedziowska
 
Co się tu dzieje, haha - trzeba poprosić Martina i Maćka, żeby jakąś sensowną rozpiskę - w stylu KSW - ułożyli.
 
Tomasz, nie możesz być sam sobie komisją, wysyłam wniosek "wyżej" :D


dssport, czyli nie było powiedziane wprost, że tak nie można, czy coś, ale,że to ryzykowne. Czyli uda się, albo nie ;)
 
ninja149 - masz jakieś pomylone karteczki. słaba próba naprawdę. W Białoruś się bawimy, z fałszowanymi wynikami chcecie mnie pokonać? WSTYD!
 
Ja bym dał splita, mówie wam 28-29, 30-26 i 31-25 wygrywa Tomek tak czy tak.



Edit: a te 31, to po odjęciu punktu arlovskiemu za durny gameplan - według zasad można przyznać przeciwnikowi.



#cecilpeoples :-)
 
W dzisiejszym odcinku M jak Siostra Tsubasy:



Andrzej wrogo spogląda na Tomasza. Tomasz milczy, po czym energicznie obraca się na pięcie i zaciera ręce z uśmiechem na twarzy, z rozmarzoną miną zbliża prawą dłoń do swoich nozdrzy. Midern zza okna krzyczy, ale nikt go nie słyszy. Sisostra Tsubasy dzieli skórę na niedźwiedziu.
 
Kurwa już nie pierdolta bo to ja jestem ojcem rorystyki, oczywiście wszystko dzięki pieknemu KO Miderna.







W skrócie o co chodzi z tym ko Chmursona? Byl jakiś zakładzik czy Arlovski dostal rogi tak zwyczajnie?
 
Ale jak ma walczyć? Ma zawieszenie medyczne na miesiąc z powodu nokautu. Tak kończy się konfrontacja internetu z rzeczywistością!
 
To może ja się wypowiem...



Tomek, gdzie ta pizza? Miałeś zadzwonić, czekaliśmy. :-)



Arlovski, jesteś nadal w grze. :-)
 
Po pierwsze Tomcio powinien zrzucić pas za temat nie w tym dziale. Toż to Spam przez duże "S" . Ba, zwycięzca tego pojedynku nawet nie dysponuje narzędziami, by temat znalazł sie w dzile Cohones. Siostra Tsubasy wyrasta nam na maskotkę forum, szkoda ,że na na bezrybiu i rak ryba... (nie zrozumi mnie źle koleżanko, fajna laska z Ciebie, a piję tylko do braku płci pieknej na forum) . A jeśli Tomcio sam sobie pas przyznał i sam sobie go dał pod nick - to już w ogóle poracha.



Pozro. :-)
 
Jeszcze tylko brakuje komentarza Siostry Tsubasy. :D



@Tsubasa



Może jakiś casting zrób. :D
 
Back
Top