Dla Arlovskiego - temat dedykowany

Fota się jednak wgrała.



Ho na solo Chmura mondralo. Jutro 12:00 za śmietnikami <pisze testament :(>
 
Ho na solo Chmura mondralo. Jutro 12:00 za śmietnikami <pisze testament :(>


:-)



To z Twoja szczeka lepiej zaopatrz sie w :







i-kask-hokejowy-krata-combo-2100-jr-bauer-czarny.jpg
 
Arlovski jak przejdziesz do #TEAMSONNEN to zdradze ci slaba strone Tomasza ;).
 
Ok. Ta strasznie słaba riposta przesądziła. Jako lider organizacji Cohones, pozbawiam Miderna pasa MMARocks oraz przynaję go sobie! Tam dam dam dam! Pas będzie w moich rękach do czasu pojawienia się kolejnego nokautu na łamach naszego forum!



You've been KO'd.
 
Nie ma wałka, totalna dominacja!



Logan również ma w łapie petardę, która znokautuje Arlovskiego easy. :-)
 
I jak tu nie lubieć cohones ? ;d



Swoją drogą czuję, że mamy mocnego kandydata do tematu roku ;d
 
Ja podobnie jak Benson wygrywam zawsze uczciwie w swoich walkach, więc ci którzy mówią o wałku są HEJTERAMI. Nie bójmy się o tym mówić głośno. Nasze forum opanowali H-E-J-T-E-R-Z-Y!



https://www.youtube.com/watch?v=wvJiYrRcfQo
 
po wczorajszych wypowiedziach Midern powinien stracic pas, a Tomek zdjeciem niby wygral ale czy odrazu pas to juz dyskusyjne. No i sedzia za szybko podniosl walke do stojki
 
Ok. Ta strasznie słaba riposta przesądziła. Jako lider organizacji Cohones, pozbawiam Miderna pasa MMARocks oraz przynaję go sobie! Tam dam dam dam! Pas będzie w moich rękach do czasu pojawienia się kolejnego nokautu na łamach naszego forum!
Tak postępują łyse dresy. Mama mi mówiła by do nich nie podchodzić. Kradną, wyzywają, biją.
Zdradzę wam plan: Gdy Tomasz będzie jutro o 12 pod śmietnikami ja będę w tym czasie...u siostry Tsubasy :)
 
Chmura atakuje jak po sterydach, tak sie napompowal po foteczce z dupeczka. oooooooooostro!!!



kto dorwie Siostre Tsubasy ten mistrz?
 
Tomasz is the one who knocks!



https://www.youtube.com/watch?v=VkzTcD-kvag



Swoją drogą, za co midern miał ten pas? :-)
 
Haha Andrzej uknuł swój misterny plan i zasieje ziarnko niezgody u siostry Tsubasy. Pij dużo płynów, żebyś tylko się nie odwodnił xD
 
Ryszard Murat nadał sobie 11 dan w karate tsunami. Tomasz Chmura zawstydził Ryśka i przyznał sobie pas cohones do zdobycia którego wykorzystał biedną niewiastę i złamał jej serce. Przyznaj draniu, że od początku chodziło ci tylko o pas.
 
Wałek! Wałek! Tomasz sam sobie pasek przyznał!


@dssport, o których wypowiedziach mówisz, że powinienem stracić pas? :D


Piszę odwołanie się od werdyktu, nie uznaje wygranej!
 
dokladnie dwa pytania 1. o walke rezerwowa w turnieju, 2. o rzucenie sie z pleckamiem (pytanie na chacie). Mistrz tak prestizowej organizacji nie powinnien takich pytan zadawac
 
Proszę o jakiś szczegółowy mikrosKOp z tego nokautu może być słowem pisanym.
 
Haha xd Nie spotkałem się wcześniej z walką rezerwowa turnieju, więc się zapytałem.
No i nadal jestem zdania, że jak ma się plecak, to można się rzucić mocniej na plecy, może przeciwnika zaboli i puści (Chmura, za to mnie chcieli do Ciebie zgłaszać!) :D
 
Back
Top