Dla Arlovskiego - temat dedykowany

Arlovski, jesteś nadal w grze.
beer.gif


Siostra Tsubasy def. Tomasz Chmura via. TKO Round 3
 
midern mi chodzilo o to, ze nawet nie wiesz iz mozna tak zrobic. Wypowiedz helda by Ci powiedziala tylko + i - takiej akcji. Chociaz pewnie Ci na czacie pozniej wyjasnili



Andrzej jestes dalej brany pod uwage nie spierdol tego.
 
Tomek, gdzie ta pizza? Miałeś zadzwonić, czekaliśmy






Siostro, wzięli mnie z zaskoczenia... musiałem robić wywiady i te sprawy. Przecież wiesz, że ja tam tylko dla Ciebie przyjechałem! Następnym razem pójdziemy przed galą!
 
Czyli Tomasz klamal w pierwszym poscie ? Dyskwalifikacja!



Komisja wojewodzka wojewodztwa dolnoslaskiego przyjela protest sztabu szkoleniowego jednego z zawodnikow i uznala walke za nie odbyta zmieniajac jej wynik na NO CONTEST.
 
- Paulinka, chodź do domu, on już nie przyjdzie.



- Nie mów tak. Wiem, że przyjdzie, poczekajmy jeszcze chwilkę.


Tak mniej więcej wyglądał wczorajszy wieczór.
 
'Pozro' kaczki swiadczy, ze okocimy i grzeski wjechaly na grubo!!! ciekawe jak to z Twoim cyklem sie polaczy!



ARLOVSKI DO ATAKU. #TEAMANDRZEJ
 
W ten nierównej walce kibicuję Anszejowi. Odpowiedni gameplan i walka z dystansu ze względu na szczękę i powinieneś wymęczyć decyzje na kartach Siostry Tsubasy.
 
Tomasz traci w oczach kibicow coraz bardziej, a po ostatniej wypowiedzi Tsubasy juz calkowicie w 100% za Andrzejem
 
Tomku, i tak jestem zawiedziona. Jednak dziękuję za prezent, doceniam. :-)



Logan, kocham Twoje powitanie mnie. Jesteś jedyną osobą, która mi mówi, że jestem malutka. Większość uważa, że: JESTEM DZIKIEM!
 
Myślę, że po słowach Siostry Tsubasy: Arlovski, jesteś nadal w grze. Tomasz jest w psychicznej rozsypce jak GSP i będzie szukał ucieczki. Wyczuwam jakieś marne tłumaczenia, że sprawy niepoukładane zostawił, że odpuszcza, że zupa na gazie mu się gotuje itd.



Dzięki za słowa wsparcia. Otrzymujecie po wycieczce na Krym. Pozdrawiam:)
 
Tsubasa teraz z jednego konto post pozniej szybka zmiana na 2 konto i znowu post :D.



Coz to za prezent dziku dostalas?
 
Siosta Tsubasy znokautowała Tomasza Chmurę!



Rządam przyznania pasa MMAROCKS Siostrze Tsubasy!z



#TeamArlovski
 
Logan powitał Cię słowem, lecz ja powitałem Cię dżentelmeńskim gestem!




Nie widziałeś wszystkiego więc zamilcz :-)




Jesteś jedyną osobą, która mi mówi, że jestem malutka


Ale wiesz że to w takim pozytywnym znaczeniu. Jak to mówią "mały ale wariat" :-)
 
W końcu do tego doszło. Spotkali się! Dwaj wojownicy. Dwaj najwięksi userzy forum cohones. Kiedyś byli przyjaciółmi. Ich braterstwo opiewały pieśni. Jednak niestety, znalazło się coś, co poróżniło ich! Tym czymś była ONA! Siostra ich kumpla z nie jednego tematu. Nikt nie przypuszczał, że sprawy tak się sprawy potoczą! Bo gdyby wiedzieli, dajcie mi wiarę, próbowali by ich powstrzymać.



Z lewego narożnika natszedł ważący 5824 posty, siejący zagładę u naszych wschodnich sąsiadów, najsłynniejszy szklarz na ścianie wschodniej, białoruski kat, Arlovski



Z prawego narożnika przybył ważący 5229 posty, wjeżdżający na czarnym harleyu, człowiek, którego cios znany jest wszystkim użytkownikom, obecny mistrz w posiadaniu pasa MMARocks: TOMASZ CHMURA!




Bogowie! Cóż to była za walka!




Przepraszam, moja artystyczna dusza musiała to napisać! :-)
 
sorry ale tylko dlatego, ze jest popularna nie powinna odrazu dostawac walki o pas ;). Dla mnie Tomek powinnien zwakowac pas i czekac na wylonienie nowego mistrza.
 
Logan powitał Cię słowem, lecz ja powitałem Cię dżentelmeńskim gestem!






Tomasz rozpoznaje prawdziwego wroga na drodze do serca wybranki. Czytała Krystyna Czubówna.
 
Iiiiiittt's Tiiiiime!



aaa taaaki chuj! Zbliża się 24, czuwajcie, bo niedługo i ja mogę wkroczyć do akcji. Pamiętajcie, że to ja jestem nocnym łowcą, więc brać zabawki i mykać do kąpieli!
 
Gdyż znokautowała cię tym, że Arlovski jednak jest nadal w grze. :-) Choć zwakowanie pasa też by było dobre.
 
Back
Top