Dieta na masę.

:mjsmile::mjsmile::mjsmile:
Ja pierdole pierwszy raz popłakałem się ze śmiechu przed laptopem

@Baasteek Twoje tematy o diecie i treningu mają więcej wyświetleń niż materiały o jubileuszowej gali KSW. Jesteś ewenementem na skalę światową i mówię to całkowicie poważnie. Na Tobie naukowcy powinni robić kurwa badania
 
:mjsmile::mjsmile::mjsmile:
Ja pierdole pierwszy raz popłakałem się ze śmiechu przed laptopem

@Baasteek Twoje tematy o diecie i treningu mają więcej wyświetleń niż materiały o jubileuszowej gali KSW. Jesteś ewenementem na skalę światową i mówię to całkowicie poważnie. Na Tobie naukowcy powinni robić kurwa badania
Ja naprawdę dużo łez wylałem w obydwu tych tematach :pjelen:
 
:mjsmile::mjsmile::mjsmile:
Ja pierdole pierwszy raz popłakałem się ze śmiechu przed laptopem

@Baasteek Twoje tematy o diecie i treningu mają więcej wyświetleń niż materiały o jubileuszowej gali KSW. Jesteś ewenementem na skalę światową i mówię to całkowicie poważnie. Na Tobie naukowcy powinni robić kurwa badania
ja specjalnie robie sobie przerwy zeby pozniej miec do poczytania ze strone, dwie i wtedy placze ze smiechu, to jest najlepsza pasta jaka czytalem. Najlepsze jest to, ze bastek nie urosnie nigdy, chyba, ze za 10 lat jak mu metabolizm zwolni. Bo tymi sztangielkami to moze machac do usranej smierci. Poza tym ile bledow robilem, dowiedzialem sie dopiero na silowni od ziomka kulturysty, dobrze, ze nie robilem martwego ciagu i przysiadow z duzym obciazeniem bo dzisiaj bylbym kaleka.
 
oprocz jajecznicy na obiad jadam rowniez taki filet @marcinos

70167320_519466495512547_8686869508494721024_n.jpg
 
a teraz tylko sobie pomyślcie co tu się będzie działo w tym temacie jak Bastiano wjedzie na pierwszy cykl :pociesznymirek::pociesznymirek::pociesznymirek:
wtedy cohones zacznie oficjalnie zarabiac na ksiazce, jak nie uzywac dopingu. Pewnie odblok zrobi po swojemu i bedzie pozamiatane :putinlaugh:
 
a teraz tylko sobie pomyślcie co tu się będzie działo w tym temacie jak Bastiano wjedzie na pierwszy cykl :pociesznymirek::pociesznymirek::pociesznymirek:
"Jednak zwiększyłem dawkę testosteronu do 2g tygodniowo, bo na mniejszych dawkach zupełnie nic nie czułem"
"Strasznie ciężko łyka się te tabletki co mi poleciliście dlatego kruszę je sobie w palcach i wrzucam do owsianki"
"Kupiłem na allegro trzy zestawy strzykawek z jakąś ulepszoną igłą za 490 zł, Alfasquash polecał na swoim kanale"
"Już mnie tyłek boli od tego kłucia, jak myślicie, mógłbym te płyny zmieszać i dolać do kawy?"
"Ciężki dzień dzisiaj w pracy, nie miałem czasu zjeść porcji 27g chleba orkiszowego :( Na szczęście miałem przy sobie metanabol :)"
"Od tygodnia bolą mnie nerki i nie czuję prawej nogi - iść do lekarza czy samo przejdzie?"
 
Back
Top