Dieta na masę.

Jesli to trolling to przy najblizszej okazji Bastian wylapie od nas na pizde:cool: pol forum chce mu pomoc i jak wali w chuja z nami to dojedziemy go... Tak wiec @Baasteek kolezko uwazaj sobie:nono:

3b3587eff628c824d260bf87ebd3eeae.jpg


c59c9ad2b089cb31d8d204d10132.jpeg
 
bo az .... piecze od tego
to podjedz, po robocie albo przed na jakas stacje benzynowa. Dyskretnie sciagnij galoty i wsadz se w dupe koncowke wezyka od kompresora, nacisnij zeby wskazoweczka poszybowala tak w okolicach 4-5 barow i przytrzymaj z 10 sekund. Powinno pomoc a i moze troche wiekszy sie zrobisz, kto wie? nie dziekuj!
 
to podjedz, po robocie albo przed na jakas stacje benzynowa. Dyskretnie sciagnij galoty i wsadz se w dupe koncowke wezyka od kompresora, nacisnij zeby wskazoweczka poszybowala tak w okolicach 4-5 barow i przytrzymaj z 10 sekund. Powinno pomoc a i moze troche wiekszy sie zrobisz, kto wie? nie dziekuj!
Jak to zrobi to na bank już nikomu nie podziękuje.
 
Bastian. Mam dla ciebie pomysł na zajebistego szejka. Sam go często piję. Banan, 200 ml mleka kokosowego, płatki owsiane, łyżka ksylitolu. Myślę że nawet takiemu wieśniaków i człowiekowi bez wyrobionych kubków smakowych posmakuje. Spróbuj
 
Pizza to tez jedzenie pełno wartościowe, o huj wam chodzi. Jak mówi się że białko osobno i węgle to odzywacie się ze zabobon, To skoro tak to co złego jest wpierdalaniu pizzy na masę?
 
@torpedo moge to wpierdzielac na masę ?

Tentor - mieszanka studencka 200 g (z kauflanda)


View attachment 17975
A dlaczego byś nie mógł?
Jasne, że możesz wpierdalać, aczkolwiek te mieszanki studenckie są dosyć drogie z tego co kojarze.
Jak jakieś większe ilości, to może warto osobno sobie nakupić składników i na pewno taniej wyjdzie.
Dalej masz problem z dobijaniem kalorii?
 
A dlaczego byś nie mógł?
Jasne, że możesz wpierdalać, aczkolwiek te mieszanki studenckie są dosyć drogie z tego co kojarze.
Jak jakieś większe ilości, to może warto osobno sobie nakupić składników i na pewno taniej wyjdzie.
Dalej masz problem z dobijaniem kalorii?

Chodzi mi o to czy nie ma tam jakichs szkodliwych skladnikow dodanych jak np. w platkach lion, w ktorych mowiles ze są szkodliwe substancje.
* 8 zl za 200g to czy az tak drogie to nie wiem, a czasem mozna zjesc dla odmiany

Jesli chodzi o problem z dobijaniem masy to go raczej nie ma - aczkolwiek nadal mnie to wkurwia (jak chyba kazdego co musi robic coś pod przymusem).
Dzis nie jem owocow, bo mega mnie po tym goni do kibla :( wiec bedzie troche ciezej, ale mam za to tą mieszankę...

Dzisiejsze moje sniadanie mialo az 1100 kcal wiec jak sie chce dobrze zjesc jednorazowo to najwidoczniej się da.

Poki co mam jeszcze do zjedzenia 1k cal na dziś. [ problem w tym ze mam od dzisiaj nocki to nie wiem jak to wgl liczyc... ]
 
Last edited:
Chodzi mi o to czy nie ma tam jakichs szkodliwych skladnikow dodanych jak np. w platkach lion, w ktorych mowiles ze są szkodliwe substancje.
* 8 zl za 200g to czy az tak drogie to nie wiem, a czasem mozna zjesc dla odmiany

Jesli chodzi o problem z dobijaniem masy to go raczej nie ma - aczkolwiek nadal mnie to wkurwia (jak chyba kazdego co musi robic coś pod przymusem).
Dzis nie jem owocow, bo mega mnie po tym goni do kibla :( wiec bedzie troche ciezej, ale mam za to tą mieszankę...

Dzisiejsze moje sniadanie mialo az 1100 kcal wiec jak sie chce dobrze zjesc jednorazowo to najwidoczniej się da.

Poki co mam jeszcze do zjedzenia 1k cal na dziś. [ problem w tym ze mam od dzisiaj nocki to nie wiem jak to wgl liczyc... ]
Kurwa bastek ty umiesz czytać? To przeczytaj sobie co tam jest
 
Kurwa bastek ty umiesz czytać? To przeczytaj sobie co tam jest

Składniki :
orzeszki ziemne smażone, solone 38% (olej palmowy, sól 1%), rodzynki 37%, orzechy 25% w zmiennych proporcjach : orzechy nerkowca, orzechy laskowe, migdały.

Wartość energetyczna w 100g produktu :
we : 472 kcal
tluszcz : 32 g
w tym kwasy tluszczowe nasycone : 4 g
węglowodany : 25 g
w tym cukry : 25 g
białko : 15 g
sól : 0,4 g

olej palmowy podobno jest zdrowy - ale jesli jest utwardzany to jest rakotwórczy a więc nie wiem już sam, czy w tej mieszance jest utwardzany czy nie..

https://parenting.pl/produkty-w-ktorych-obecny-jest-utwardzony-olej-palmowy?src01=af0b6

@torpedo
 
Składniki :
orzeszki ziemne smażone, solone 38% (olej palmowy, sól 1%), rodzynki 37%, orzechy 25% w zmiennych proporcjach : orzechy nerkowca, orzechy laskowe, migdały.

Wartość energetyczna w 100g produktu :
we : 472 kcal
tluszcz : 32 g
w tym kwasy tluszczowe nasycone : 4 g
węglowodany : 25 g
w tym cukry : 25 g
białko : 15 g
sól : 0,4 g

olej palmowy podobno jest zdrowy - ale jesli jest utwardzany to jest rakotwórczy a więc nie wiem już sam, czy w tej mieszance jest utwardzany czy nie..

https://parenting.pl/produkty-w-ktorych-obecny-jest-utwardzony-olej-palmowy?src01=af0b6

@torpedo
Skoro smażony to jaki jest? W Lidlu jest od zajebania orzechowych mieszanek, maturalnych
 
Back
Top