Daria legendary mental kołcz

Ale trzeba przyznać, ze to jest mistrzostwo - Bońkowski i Derlacz prowadzili mistrzynię UFC, wielu mistrzów KSW (Mehmet, Anzor, Aslambek) a teraz Daria rządzi w Arrachionie a nie zapasy i Allah :D
On jest z Olsztyna, czy sie tam przeprowadziła? Mowilem, ze to czarownica-diablica i zeby jej w oczy nie patrzec, a tak to patrzyli sie jej i ona tam rzadzi
 
Co ty masz kurwa z tym anzorem w arrachionie? Czytam już któryś raz, Anzor nigdy tam nie trenował.
Krecik Byku - t o gdzie Anzor trenował w 2009-2010 i później? W WCA, które nie istniało? W S4?

Post z 2014 - 5 lat później.



1706901014293.png
 
Krecik Byku - t o gdzie Anzor trenował w 2009-2010 i później? W WCA, które nie istniało? W S4?

Post z 2014 - 5 lat później.



View attachment 90990
Odwiedzę.


Trenerem Anzora przed wca był Piotr Jeleniewski i trenowali z tego co pamiętam w Copacabanie, nie kłuć się bo nie masz racji a ten twój tweet potwierdza tylko to co napisałem. Anzor nigdy nie był zawodnikiem Arrachionu, jeśli masz inne zdanie to pokaż mi kogoś z Olsztyna w jego narożniku nie licząc dawno temu Mameda.

Oczywiście wiesz że Anzor nie mieszka w Polsce od urodzenia? Nie wiem gdzie on wtedy był, ale napewno nie w Olsztynie.
 
Przecież Mamed im pomagał z początku z tego co pamiętam więc kurwa gdzie mieli trenować? W akademii sztuk walki Wilanów, sejfy pl ?
Następny kurwa :facepalm:

Pomagał "braciom" prócz wiary i pochodzenia nic ich nie łączy, KSW chciało żeby Anzor był tak jakby następca Mameda i stąd te wypowiedzi jego w trailerach itp

Anzor nie mieszkał i nie trenował na dłuższą metę w Olsztynie.
 
Następny kurwa :facepalm:

Pomagał "braciom" prócz wiary i pochodzenia nic ich nie łączy, KSW chciało żeby Anzor był tak jakby następca Mameda i stąd te wypowiedzi jego w trailerach itp

Anzor nie mieszkał i nie trenował na dłuższą metę w Olsztynie.
Chłopie ale Ty napisałeś, że nigdy tam nie trenował po czym dodałeś post ten, że na dłuższą metę a potem

Anzor nigdy nie był zawodnikiem Arrachionu, jeśli masz inne zdanie to pokaż mi kogoś z Olsztyna w jego narożniku nie licząc dawno temu Mameda.

Który jest prawdziwy. A głównie rozchodzi się o to

Co ty masz kurwa z tym anzorem w arrachionie? Czytam już któryś raz, Anzor nigdy tam nie trenował.

Był na treningach czyli trenował
 
Odwiedzę.


Trenerem Anzora przed wca był Piotr Jeleniewski i trenowali z tego co pamiętam w Copacabanie, nie kłuć się bo nie masz racji a ten twój tweet potwierdza tylko to co napisałem. Anzor nigdy nie był zawodnikiem Arrachionu, jeśli masz inne zdanie to pokaż mi kogoś z Olsztyna w jego narożniku nie licząc dawno temu Mameda.

Oczywiście wiesz że Anzor nie mieszka w Polsce od urodzenia? Nie wiem gdzie on wtedy był, ale napewno nie w Olsztynie.
:usunto:
 
Chłopie ale Ty napisałeś, że nigdy tam nie trenował po czym dodałeś post ten, że na dłuższą metę a potem



Który jest prawdziwy. A głównie rozchodzi się o to



Był na treningach czyli trenował
Aha, czyli Mamed to zawodnik wca bo jak był w Warszawie odwiedził Arbiego w klubie.
 
Izu dalej top mentalny!


Ja dopiero zobaczyłem ten filmik... Przecież ta typiara chodzić nie potrafi, bo gubi balans co chwila, to jak ma czytać i analizować zawodnika? Ja pierdolę, już babie na wózku inwalidzkim bym bardziej wierzył, bo przynajmniej "kiedyś, coś" mogło być.

Tutaj wiem, że ona nigdy nic. Poza najprawdopodobniej gangbangami i mierzeniem kutangów na metry bieżące, bo już niczym innym tego zainteresowania nie wyjaśnisz, skoro baba się o własne nogi wypierdala :tysonhappy:
 
Aha, czyli Mamed to zawodnik wca bo jak był w Warszawie odwiedził Arbiego w klubie.

Kreciku Drogi Kolego - mogę się mylić - nie mam pojęcia gdzie trenował Anzor, bazuję na tym co gdzieśtam pamiętam i trailerach KSW, starych newsach w internecie.
 
Kreciku Drogi Kolego - mogę się mylić - nie mam pojęcia gdzie trenował Anzor, bazuję na tym co gdzieśtam pamiętam i trailerach KSW, starych newsach w internecie.
Ja bazuje na tym samym i wyciągamy zgoła inne wnioski więc coś tu jest nie tak, nie uważasz? Potrzeba jakiegoś rozjemcy. Ale nie tego kolegi u góry co to odwiedziny traktuje jak pełnoprawne trenowanie i reprezentowanie klubu który się odwiedziło.

Bo chyba mi nie powiesz że narkun to zawodnik wca bo tam był na sparingach?
 
Mehmet będzie gotowy na Adamka.





W życiu bym tego nie przewidział, że Allah taki przewrotny i wrogom też lubi czasem dać zwycięstwo :antonio:

Chyba przejdę się do jakiegoś buka, bo bardziej czytelnych znaków przed walkami w Polsce, jak Daria - nie było i chyba nie będzie... Cieszmy się póki jest, bo tak jak ona to nikt nie spierdoli przygotowań. :kawulzbani:

@Cassius42 - forumowy analityku wyników sportów walki - czy ktokolwiek z Darią w narożniku zdołał wygrać?

Czy po prostu my nie mamy świadomości liczb? :kawulpokapoka:
 
Ja bazuje na tym samym i wyciągamy zgoła inne wnioski więc coś tu jest nie tak, nie uważasz? Potrzeba jakiegoś rozjemcy. Ale nie tego kolegi u góry co to odwiedziny traktuje jak pełnoprawne trenowanie i reprezentowanie klubu który się odwiedziło.

Bo chyba mi nie powiesz że narkun to zawodnik wca bo tam był na sparingach?

Dobra, spierdalaj
 

Dobra, spierdalaj
No i co debilu, wystawiłeś link który potwierdza to co napisałem i każesz mi spierdalac?
Czarno na białym jest że Anzor pod koniec sierpnia ODWIEDZI Arrachion, a nie że tam trenuje, pytam u źródła, twoim zdaniem Narkun jest zawodnikiem wca bo był tam 3 razy n sparingach pod koniec lutego zeszłego roku?
 
No i co debilu, wystawiłeś link który potwierdza to co napisałem i każesz mi spierdalac?
Czarno na białym jest że Anzor pod koniec sierpnia ODWIEDZI Arrachion, a nie że tam trenuje, pytam u źródła, twoim zdaniem Narkun jest zawodnikiem wca bo był tam 3 razy n sparingach pod koniec lutego zeszłego roku?
Ty jesteś upośledzony?

"Dodatkowo pod koniec sierpnia będę trenować w Arrachion Olsztyn – wyznał Azhiev."
 
Ty jesteś upośledzony?

"Dodatkowo pod koniec sierpnia będę trenować w Arrachion Olsztyn – wyznał Azhiev."
Właśnie chyba ty jesteś upośledzony skoro bierzesz odwiedziny jako reprezentowanie kurwa czyjegoś klubu i walczenie pod jego sztandarem, teraz to ty spierdalaj półgłówku
 
W życiu bym tego nie przewidział, że Allah taki przewrotny i wrogom też lubi czasem dać zwycięstwo :antonio:

Chyba przejdę się do jakiegoś buka, bo bardziej czytelnych znaków przed walkami w Polsce, jak Daria - nie było i chyba nie będzie... Cieszmy się póki jest, bo tak jak ona to nikt nie spierdoli przygotowań. :kawulzbani:

@Cassius42 - forumowy analityku wyników sportów walki - czy ktokolwiek z Darią w narożniku zdołał wygrać?

Czy po prostu my nie mamy świadomości liczb? :kawulpokapoka:
Screenshot_2024-02-03-11-45-55-987~2.jpg

Screenshot_2024-02-03-11-48-15-667~2.jpg

Screenshot_2024-02-03-11-58-32-730~2.jpg

Maty w UFC Performance Institute też już opanowała... (16-0) (4-0 UFC)
:benny:
Aż tak nie śledzę wyników (sukcesów:confused: ) trenerskich Darii, ale nawet ślepej kurze trafi się ziarno...
Albert chyba ostatnio nawet wygrał, zobaczymy co pokaże Bryczek w debiucie UFC, bo Jonatan Kujawa już pokazał (1-2) a teraz zmienił fryzurę by ponownie wejść na ścieżkę zwycięstw...:bye::lol:
 
Właśnie chyba ty jesteś upośledzony skoro bierzesz odwiedziny jako reprezentowanie kurwa czyjegoś klubu i walczenie pod jego sztandarem, teraz to ty spierdalaj półgłówku
Gościu. Gdzie napisałem, że reprezentował? Gdzie napisałem, że walczył pod sztandarem? Napisałem, że trenował według artykułu a w odwiedziny to możesz do wujka pojechać, wytłumaczy Ci to wszystko. Skoro jedziesz do jakiegoś klubu na treningu to co robisz? Modlisz się do allaha?
Kończę te dyskusje bo szokonbos czeka.
 
Gościu. Gdzie napisałem, że reprezentował? Gdzie napisałem, że walczył pod sztandarem? Napisałem, że trenował według artykułu a w odwiedziny to możesz do wujka pojechać, wytłumaczy Ci to wszystko. Skoro jedziesz do jakiegoś klubu na treningu to co robisz? Modlisz się do allaha?
Kończę te dyskusje bo szokonbos czeka.
Skoro jadę do jakiegoś klubu na trening to korzystam z gościny, smacznego.
 
Back
Top