Daria legendary mental kołcz

Przypomina mi się taki stary dowcip genialnie pasujący do jej osoby:
spotyka się na wódce dwóch kolesi i jeden zwierza się ze swojego problemu:
-wiesz stary, jestem twardy chłop ale moczę się w nocy ...
-no rzeczywiście problem ale wiesz co, dam ci namiary na Darię, psychoanaliza level hard,
-OK, dzięki.
Spotykają się ponownie po pół roku:
-i co, byłeś z tym swoim problemem u Darii
-bylem i nie wiem jak ci dziękować!,
-przestałeś się moczyć w nocy?,
-wręcz przeciwnie, moczę się dwa razy częściej ale dzięki Darii jestem z tego dumny!
Zbieżność imion przypadkowa :).
 

Panowie jestem na 25 minucie i już nie dam rady. Ona poważnie uważa, ze jest jedna z najlepszych zawodniczek ale to jeszcze nie wszystko. Jest też jedną z najlepszych trenerek. Szczególnie polecam od 20minuty.
Ona uważa, że w Polsce nie było jeszcze trenera "on that level" na jakim jest Ona. Szczególnie pokazala to po ostatnim poprowadzeniu narożnika Kujawy...

:brainoverload:
 
Last edited:

Panowie jestem na 25 minucie i już nie dam rady. Ona poważnie uważa, ze jest jedna z najlepszych zawodniczek ale to jeszcze nie wszystko. Jest też jedną z najlepszych trenerek. Szczególnie polecam od 20minuty.
Ona uważa, że w Polsce nie było jeszcze trenera "on that level" na jakim jest Ona. Szczególnie pokazala to po ostatnim poprowadzeniu narożnika Kujawy...

:brainoverload:

To Ci powiem coś więcej : ostatnio były zawody kickboxu amatorow. Nie zabrakło tam D. wszystkie chłopaki przegraly, ale dali sobie wcisnąć ciemnote do mózgu, ze jeszcze trzeba potrenować głowę i wtedy to już same wygrane. Autentyk.
 
To Ci powiem coś więcej : ostatnio były zawody kickboxu amatorow. Nie zabrakło tam D. wszystkie chłopaki przegraly, ale dali sobie wcisnąć ciemnote do mózgu, ze jeszcze trzeba potrenować głowę i wtedy to już same wygrane. Autentyk.
Jest jeszcze jakieś miejsce w polskim kurwidolku sztuk walki gdzie Daria się nie wjebala? Chyba nie. To musi być jakiś eksperyment socjologiczny żeby rozjebac cały ten światek i nie będzie już niczego :mjsmile:
 
Mega podejście do życia i strefy mentalnej, w tym przypadku u fajterów, zupełnie inne spojrzenie na świat, wartości i rozwój osobisty, miałem okazję zamienić kilka zdań, mega pozytywna osoba.
Pewnie, że megapozytywna i z super podejściem do życia, łatwa kasiorka wpada za powtarzanie oklepanych hasełek z samorozwoju, zero odpowiedzialności, bo "przegrana to w pewnym sensie wygrana" lub "przed walką tak samo jak po walce".
Jak tu nie być pozytywną z taką masą frajerów w tym rudy jonek, co grube dolary pewnie u niej zostawia za uczestnictwo w tym zborze, ciągłe wycieczki jak nie do usa to abu dhabi za frajer, gdzie jej lepiej będzie jak nie w światku mma.
Po zdjęciu maski, zwykła szarlatanka co na wygadywaniu słodkich banałów mniej inteligentnym gamoniom ułożyła sobie life.
:fjedzia:
 
1683555554250.png
 
Wyjątkowej klasy prowokacja. Szacun za próbę. :tellmemore:

A na cohones jak zwykle jad : )
Nikt nie znaj jej osobiście, a najwięcej ma do powiedzenia.
Janek możliwe żeby zakończył karierę, gdyby nie ona. Praca jak każda inna, a to że dostaje za to pieniądze, no kurwa, niebywałe.
 
A na cohones jak zwykle jad : )
Nikt nie znaj jej osobiście, a najwięcej ma do powiedzenia.
Janek możliwe żeby zakończył karierę, gdyby nie ona. Praca jak każda inna, a to że dostaje za to pieniądze, no kurwa, niebywałe.
Jak znasz ją osobiście albo masz z Nią jakis kontakt to ja chętnie bym chciał zadać jej kilka pytań, które mnie mocno nurtują, a na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. Na IG i na maila z jej strony napisalem ale nie otrzymałem odpowiedzi.
Jak cos tutaj jest mój mail. [email protected]
Pozdro!

Ja to jestem bardziej zafascynowany tym, ze nagle zdobyła taką popularność wśród zawodników nie których klubów. Nie podwarz, ze podejscie mentalne jest bardzo wazne w sporcie natomiast tutaj spiera mnie to, ze z osób z którymi współpracuje (tych co wiadomo bo nie znam wszystkich) ewidentnie widać, ze właśnie przede wszystkim zawodzi mental. Nie wspominając już o wynikach tych zawodników bo mimo wszystko to Oni są najbardzien odpowiedzialni za to. Także ja nie określam tego, zebym mial do niej jakiś jad natomiast mocno się wkręcilem w temat i przeszukałem chyba wszystko co mogłem w i lnteenecie i po trójmieście, a dalej nie uzyskałem za duzo informacji.
 
Jak znasz ją osobiście albo masz z Nią jakis kontakt to ja chętnie bym chciał zadać jej kilka pytań, które mnie mocno nurtują, a na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. Na IG i na maila z jej strony napisalem ale nie otrzymałem odpowiedzi.
Jak cos tutaj jest mój mail. [email protected]
Pozdro!

Ja to jestem bardziej zafascynowany tym, ze nagle zdobyła taką popularność wśród zawodników nie których klubów. Nie podwarz, ze podejscie mentalne jest bardzo wazne w sporcie natomiast tutaj spiera mnie to, ze z osób z którymi współpracuje (tych co wiadomo bo nie znam wszystkich) ewidentnie widać, ze właśnie przede wszystkim zawodzi mental. Nie wspominając już o wynikach tych zawodników bo mimo wszystko to Oni są najbardzien odpowiedzialni za to. Także ja nie określam tego, zebym mial do niej jakiś jad natomiast mocno się wkręcilem w temat i przeszukałem chyba wszystko co mogłem w i lnteenecie i po trójmieście, a dalej nie uzyskałem za duzo informacji.

Odezwę się
 
No nie ,) żadnych prowokacji, chyba że do TYFUSA, dziś znalazłem ten temat, rzadko bywam na cohones, aż mnie zdziwiło że taki hejt, a przeczytałem tylko ostatnią stronę : D
Bardziej krytyka z elementami szydery, no i trzeba dodać że nie jest bezzasadna.
Daria nie wygrała zawodowej walki z tego co widziałem, a kreuje się w wywiadach i na wszelkich socialach na jakiś absolutny światowy top, jeżeli chodzi o umiejętności i doświadczenie w sportach uderzanych.
Prywatnie może i jest fajną osobą, ale rozliczamy ja tutaj z podejścia do pracy mental kołcza i przede wszystkim osiągnięć których nie widać :jimcarrey:
 
Bardziej krytyka z elementami szydery, no i trzeba dodać że nie jest bezzasadna.
Daria nie wygrała zawodowej walki z tego co widziałem, a kreuje się w wywiadach i na wszelkich socialach na jakiś absolutny światowy top, jeżeli chodzi o umiejętności i doświadczenie w sportach uderzanych.
Prywatnie może i jest fajną osobą, ale rozliczamy ja tutaj z podejścia do pracy mental kołcza i przede wszystkim osiągnięć których nie widać :jimcarrey:
Najlepszym podsumowaniem jest walka Kopery w CW - chłop wygrywał, spompował się a finalnie poddał go korner. Chłop nie miał żadnej kontuzji ani jakiejś potężnej rany. Jego przeciwnik był chyba w gorszym stanie niż on. Zabrakło - głowy xD. Pewnie gdyby tego ogóra w 3-ciej obalił to by przeleżał do końca. No niestety.


Ale humor widze dopisuje a kołcz dalej w kornerze!

A co do Janeczka - nie widać Darii na żadnych zdjęciach u niego na IG - Dorota na szczęście czyta Cohones i szybko przegonili Szamankę.


1683566043063.png
 
A co do Janeczka - nie widać Darii na żadnych zdjęciach u niego na IG - Dorota na szczęście czyta Cohones i szybko przegonili Szamankę.
Możliwe że zwykle babskie "zwalczanie konkurencji" choć raz na coś się przyda.
 
Najlepszym podsumowaniem jest walka Kopery w CW - chłop wygrywał, spompował się a finalnie poddał go korner. Chłop nie miał żadnej kontuzji ani jakiejś potężnej rany. Jego przeciwnik był chyba w gorszym stanie niż on. Zabrakło - głowy xD. Pewnie gdyby tego ogóra w 3-ciej obalił to by przeleżał do końca. No niestety.


Ale humor widze dopisuje a kołcz dalej w kornerze!

A co do Janeczka - nie widać Darii na żadnych zdjęciach u niego na IG - Dorota na szczęście czyta Cohones i szybko przegonili Szamankę.


View attachment 65298
Czy Dariuszka planuje rozszerzyc oferte o sesje sparingowe ze swoimi adeptami sztuki mentalnej? Narazie najbardziej sie pucuje wśród zawodników z jej kategori wagowej.
 
Back
Top