Daria legendary mental kołcz

Ona umie w norweskie runy i to powinno Wam wystarczyć. Jak była mała była Wikingiem i miała brodę! Tak na poważnie, to jest jakaś tragedia! Zero pojęcia o psychologii sportowej i żadnej innej, jakieś metody wizualizacji bez planu B. Podobała mi się ostatnio jako korner Jonatana, karateka nie kopie lowow idzie do przodu robiac taś taś lewym sierpem, a ta piłuje ryja: 'dobrze, dobrze'. Zastanawiam się o czym ona ma pojęcie bo o szamanizmie pewnie też nie, jakby miala, to cyk rzut koscmi i przeciwnik pozamiatany w Valhalli razem z płockim wojem. Dla mnie to ciekawy przypadek, merytorycznie zero, uroda delikatnie mówiąc, nieoczywista ... może wspomniana juz znajomość norweskiego?
 
Ona umie w norweskie runy i to powinno Wam wystarczyć. Jak była mała była Wikingiem i miała brodę! Tak na poważnie, to jest jakaś tragedia! Zero pojęcia o psychologii sportowej i żadnej innej, jakieś metody wizualizacji bez planu B. Podobała mi się ostatnio jako korner Jonatana, karateka nie kopie lowow idzie do przodu robiac taś taś lewym sierpem, a ta piłuje ryja: 'dobrze, dobrze'. Zastanawiam się o czym ona ma pojęcie bo o szamanizmie pewnie też nie, jakby miala, to cyk rzut koscmi i przeciwnik pozamiatany w Valhalli razem z płockim wojem. Dla mnie to ciekawy przypadek, merytorycznie zero, uroda delikatnie mówiąc, nieoczywista ... może wspomniana juz znajomość norweskiego?
Może Pierwsze sukcesy notowała w Trondheim z bonusem i teraz to procentuje
 
Jakiś koszykarz?

60B50FD1-39B3-420B-98D6-E6D428366611.gif
 
Ktoś chętny na Darkę Tinderówkę? Największa beka, że p0lka tu urodzona i wychowana, pierdoli że mówi mówi po polsku ale słabo. Pomieszkala parę lat w innym kraju i kurwa zapomniała języka. To wypierdalaj do Juesej jak taka amerykancka jesteś.
View attachment 64553View attachment 64554
"allergic to bullshit. ;-)" To akurat bardzo ciekawe. Wychodzi na to, że darka ma alergię na samą siebie i nie może siebie znieść...

Może ona nawet czerpie perwersyjną przyjemność, że jej podopieczni wiecznie przegrywają? Kto wie...
 
Pora kończyć ten wątek. Zacząłem czytać te teksty i automatycznie wchodzi mi głos szamanki w głowie. Coś jak "nic by nie dało, nie dało nic" albo "dłuższe życie każdej pralki to kalgon". Pewnie jak dobije do 30 stron to się do niej na lekcje maindkontrol zapisze.
W sumie to już były pomysły tutaj żeby się zrzucić i zapisać kogoś na kurs szamański.
Może to Daria ten temat założyła?
:ponymindfuck:
 
Nie wiem co mnie bardziej fascynuje, jej mądrości rodem z chatGPT, wklejane pewnie na kiblu, między przeglądaniem memów i matchowaniem na tinderze, czy to, że np były mistrz UFC ma ją w swoim teamie i jest zachwycony efektami. Niech to trwa :heart: Powinna dorzucić jakieś obrzędy do repertuaru, wywar z kurzych nóżek i włosów dziewicy, szklana kula, Janek by zdominował półciężką w UFC na lata.
 
Pora kończyć ten wątek. Zacząłem czytać te teksty i automatycznie wchodzi mi głos szamanki w głowie. Coś jak "nic by nie dało, nie dało nic" albo "dłuższe życie każdej pralki to kalgon". Pewnie jak dobije do 30 stron to się do niej na lekcje maindkontrol zapisze.
W sumie to już były pomysły tutaj żeby się zrzucić i zapisać kogoś na kurs szamański.
Może to Daria ten temat założyła?
:ponymindfuck:
Ciekawe, a ja nawet nie wiem jaki ona ma głos :werdum:
 
To coś to jeden z głównych powodów dla których każdą osobę bez specjalistycznego wykształcenia która udaje takiego coacha bym obciążał karami finansowymi rzędu milionów
Dokładnie, grzebanie mówiąc kolokwialnie w 'bani' to nie jest zabawa dla dyletantów. Można zrobić dużą krzywdę, niestety w wypadku szamanki nie możemy nawet mówić o odpowiedzialności zawodowej, bo mental coach to nie zawód i nie wymaga żadnych uprawnień. Każdy z nas z dobrym bajerem i umiejętnością manipulacji może takowym zostać i żenić swoje kocopoły wszem i wobec. Zadziwia mnie jej powodzenie w środowisku SW, przecież to raczej twarde chłopy z mocną psychiką i tutaj w wypadku rozsypki trzeba fachowca pełną gębą. Wiem to na wlasnym przykładzie, zmagałem się z zespołem stresu pourazowego i mam wrażenie, że jakbym trafił do niej, już byłbym kierownikiem hali kotłów w piekle.
 
Back
Top