Daria legendary mental kołcz

Pierwowzór Darki Albers,
młodzi pewnie nie znajo

1682982601674.png
 
Bez jaj, panowie, Purpurator to nie 20 kawałków, ale 20 zeta by nie wydał na "trening mentalny", jak równie dobrze może na własnym fejsie za darmo poczytać, jaki jest zajebisty :boystop: . I to od baby jakiejś, fuj, jak dociążacze zawsze się znajdą:beczka:.

To znaczy nie sugeruje, że on nie ma jaj... no w sumie nie wiem, co mi się Kawulnęło:joanawhat:.
Pudzilla 20 kawałków to może by zainwestował w gaz renomowanych firm w swoich Hummer’ach i innych błyskotkach na swoim podwórku, a nie dawał w kiermane jakiemuś paździerzowi typu p. Daria. To mądry człek jest, tanio skóry nie sprzeda, zwłaszcza takiemu szarlatanowi jak ta pseudo mental kołcz:beczka:
 
W wywiadzie (chyba dla Jara w tym w którym mówiła że Jankowi oczy się zmieniają), że z Gdańska wyjechała do Niemiec i tam po polsku nie mówiła. Później znów gdzieś wyjechała, już nie pamiętam gdzie, ale tam tylko angielski.
Wróciła jakiś czas temu (w wywiadzie powiedziała kiedy) i w naszym języku dopiero od tego czasu próbuje.

Zdaję siebie sprawę, że mój wpis nic nie wnosi, ale docieńcie że ten wywiad odsłuchałem.

Ten jej polsku to jest tak specjalnie, że niby światowiec z niej. Coś w stylu Joanny Krupy albo tego od "dawaj fartucha"
Jest coś takiego jak wewnętrzny dialog i każdy z nas go prowadzi w języku natywnym, a takim dla tej Pani jest Jezyk Polski- czegokolwiek by nie próbowała wcisnąć wyżynom inteligencji polskkiej z WCA
 
Ktoś chętny na Darkę Tinderówkę? Największa beka, że p0lka tu urodzona i wychowana, pierdoli że mówi mówi po polsku ale słabo. Pomieszkala parę lat w innym kraju i kurwa zapomniała języka. To wypierdalaj do Juesej jak taka amerykancka jesteś.
View attachment 64553View attachment 64554
O mości Panie. Kurwa, jak uwielbiam wiarę, co pojechała na rok czy dwa za ocean i nagle kurwa only english, bo ja zapomniała jak wysławiać się polska mowa. Ego, jak u purpurusa :kis:
 
@zielony666 czy to przypadkiem nie Ty miałeś pisać do pana Mumforda w sprawie potencjalnego plagiatu w wykonaniu szamanki? Ktoś na pewno się deklarował - ciekaw jestem, czy to się jakoś dalej potoczyło.

81vtp-ym-nL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
 
Back
Top