Daria legendary mental kołcz

Zryliscie mi beret i teraz nawet spokojnie fejsa nie mogę przeglądać bez wychwytywania takich kwiatków ... :siara:
Screenshot_20230622_105246.jpg
 
Co do kurwy?!

Dziennikarstwo w tym kraju to dno - najpierw Natalia Janoszek, teraz Daria. Te ameby z różnych redakcji łykają bez popity wszystko, co im ktokolwiek z zalążkami popularności powie - już na samym początku „artykułu” mamy (prawdopodobnie) kłamstwa:

Urodziła się w Gdyni, ale jako kilkuletnie dziecko wyjechała do Niemiec. Tam skończyła liceum.

Któryś z cohonesiaków wspominał, że Darka skończyła gastronomika w Trójmieście, pamiętacie może który?

Dalej zaczyna się pierdolenie, które sprawia, że nie przeczytam za chuja tego „artykułu” w całości:

Studiowała fizjoterapię, psychologię i mindfulness [trening uważności], a teraz pracuje jako peak performance coach, czyli trenerka, która próbuje wydobyć najlepszą możliwą dyspozycję, choć sama woli określenie "mental coach".

Jak można studiować mindfulness? Nie ma takiego kierunku studiów, a wymienianie tego chochoła w jednym rzędzie z fizjoterapią i psychologią sugeruje coś innego.

Na tej zasadzie można powiedzieć, że Mariusz studiuje dociążanie wielkich chłopisk.

Ktoś z jajami powinien się wziąć za tę hochsztaplerkę - na Stanowskiego jest to temat zbyt mało medialny, ale niepojęte jest, jak ona zbudowała swoją pozycję wciskając ludziom kit.
 
Ej, ale nawet jakby uznać, że Daria gigantyczne przyczyniła się do wygranej Mameda w ostatniej walce, to kurwa pisać o niej "współtwórczyni sukcesów Mameda" brzmi jakby od początku kariery z nim pracowała i wszystko co osiągnął, to po części dzięki niej. Dziennikarstwo w Polsce, kurwa jego mać. Jakby mi się chciało to bym tu teraz wkleił gifa z plującym Tigerem.
 
Środowisko nie będzie zadowolone, Już widzę Darię tlumaczacą podopiecznym, że to dziennikarz wyolbrzymił. Zgrzytną trochę zębami ale historia pójdzie w świat. Chyba że, Mamed i Jano są mentalnymi alfonsami Darii i zarabiają od każdego klienta.
 
Ja pierdole. Zaraz się jeszcze okaże, że Daria jest pionierką polskiego MMA i że ona to zbudowała od podstaw zamiast Mirka, Jakubka, Bagiego i innych.

Nie, to nie tak! To ona wymyśliła i stworzyła: Mirasa, Jakubka, Bagiego, a oni stworzyli polskie MMA. Czyli Daria jest level wyżej niż oni!!! Poza tym Bones ma szczęście, że Daria urodziła sie kobietą (?) bo mogłoby sie to zle skończyć, a UFC jest wiadomo, gdzie :).
 
Jak chcecie by ktoś wyjaśnił Darke to atakujcie tych ludzi co o niej piszą, pod naporem może i sprawdzą te legendy o Darii i powstanie nowy artykuł wyjaśniający jej bajkopisarstwo.
Najpotężniejsza dama polskiego MMA... Ciekawe co na to Asia, Karolina a nawet i Dorota, Daria za tą całą trójką mogłaby torby z zakupami nosić fullness
 
Ej, ale nawet jakby uznać, że Daria gigantyczne przyczyniła się do wygranej Mameda w ostatniej walce, to kurwa pisać o niej "współtwórczyni sukcesów Mameda" brzmi jakby od początku kariery z nim pracowała i wszystko co osiągnął, to po części dzięki niej. Dziennikarstwo w Polsce, kurwa jego mać. Jakby mi się chciało to bym tu teraz wkleił gifa z plującym Tigerem.
Do niczego się nie przyczyniła. Te opowieści Mehmeta o depresji i innych mentalnych przygodach to był prosty podkład pod papiery, podobnie kombinacje z krempelem. Mehmet poczuł, że prorok może go chwycić za brodę:). Jestem z Olsztyna, znam chłopaków i temat od ciemnej strony mocy, nie wierz w kłopoty Mehmeta z psychą. Kiedyś pół 'miasta' miało papiery na schizę ale sprawa się rypła bo mentor Mehmeta rozliczał się z lekarzem kradzionymi świecidełkami.
 
Jak chcecie by ktoś wyjaśnił Darke to atakujcie tych ludzi co o niej piszą, pod naporem może i sprawdzą te legendy o Darii i powstanie nowy artykuł wyjaśniający jej bajkopisarstwo.
Najpotężniejsza dama polskiego MMA... Ciekawe co na to Asia, Karolina a nawet i Dorota, Daria za tą całą trójką mogłaby torby z zakupami nosić fullness
Tylko, że ze wszystkich tych osób jedynie Daria zachowuje się jak dama. Zarabiamy jak 'damy' jak nie ' damy' to nie zarabiamy:).
Jak zaczniemy atakować tych bajkopisarzy to prędzej powstanie kolejny wyrzyg o hejterach pierdzących w kanapy z kebsem w dłoni niż rzetelne wyjaśnienie. Może, gdyby ktoś kumaty w temacie zapisał się na seminarium szamanki i tam ją konkretnie wyjaśnił, najlepiej w jej natywnym języku (do dzisiaj nie wiem jakim) i potem rozesłał nagranie. Tylko tam pewnie jak u każdego szarlatana są klauzule o zachowaniu tajemnicy i zakaz publikowania. Poza tym mam wrażenie, że za tym projektem ktoś stoi, podobnie jak było z Chodakowską.
 
Spamujcie na weszło żeby tego pana nie zapraszali, może stanoski się zainteresuje że gość promuję postać zbudowaną na takim samym patencie jak Janoszek.
Mordo Weszło FM nie istnieje od dwóch lat, a Partema nie zapraszają do KS.
Jak chcecie by ktoś wyjaśnił Darke to atakujcie tych ludzi co o niej piszą, pod naporem może i sprawdzą te legendy o Darii i powstanie nowy artykuł wyjaśniający jej bajkopisarstwo.
Najpotężniejsza dama polskiego MMA... Ciekawe co na to Asia, Karolina a nawet i Dorota, Daria za tą całą trójką mogłaby torby z zakupami nosić fullness
Polscy dziennikarze i research to się nie łączy
 
Tylko, że ze wszystkich tych osób jedynie Daria zachowuje się jak dama. Zarabiamy jak 'damy' jak nie ' damy' to nie zarabiamy:).
Jak zaczniemy atakować tych bajkopisarzy to prędzej powstanie kolejny wyrzyg o hejterach pierdzących w kanapy z kebsem w dłoni niż rzetelne wyjaśnienie. Może, gdyby ktoś kumaty w temacie zapisał się na seminarium szamanki i tam ją konkretnie wyjaśnił, najlepiej w jej natywnym języku (do dzisiaj nie wiem jakim) i potem rozesłał nagranie. Tylko tam pewnie jak u każdego szarlatana są klauzule o zachowaniu tajemnicy i zakaz publikowania. Poza tym mam wrażenie, że za tym projektem ktoś stoi, podobnie jak było z Chodakowską.
czeczeńcy zwąchali nowy business :jjsmile: :deniro:
 
Tylko, że ze wszystkich tych osób jedynie Daria zachowuje się jak dama. Zarabiamy jak 'damy' jak nie ' damy' to nie zarabiamy:).
Jak zaczniemy atakować tych bajkopisarzy to prędzej powstanie kolejny wyrzyg o hejterach pierdzących w kanapy z kebsem w dłoni niż rzetelne wyjaśnienie. Może, gdyby ktoś kumaty w temacie zapisał się na seminarium szamanki i tam ją konkretnie wyjaśnił, najlepiej w jej natywnym języku (do dzisiaj nie wiem jakim) i potem rozesłał nagranie. Tylko tam pewnie jak u każdego szarlatana są klauzule o zachowaniu tajemnicy i zakaz publikowania. Poza tym mam wrażenie, że za tym projektem ktoś stoi, podobnie jak było z Chodakowską.
Na 100% ktoś za nią stoi, wzięła się znikąd, każda redakcja zrobiła wywiad z anonimem, promując go już w to uwierzę, wcale bym się nie zdziwił jakby stal za tym jakiś menago typu Artur, ktoś jest sobie w stanie przypomnieć kto pierwszy wprowadził Darię na salony polskiego MMA? Jeśli mnie pamięć nie myli to wca, a jak Wca to Artur albo Czeczeni ewentualnie Izu, myślę że jednak Artur dał się zbałamucić, polecił ją wszystkim a teraz mu głupio, albo Izu ją w trójmiejskim barze mlecznym spotkał i zaprosił do Warszawy, chyba był pierwszym zawodnikiem którego przygotowywała, co nie? Chociaż to że teraz się ona nawet w Nemezis pojawia to mi się trochę teoria nie zgadza i rzuca światło na postać Krzysia Gutowskiego, on jest zajarany stójeczką, mógł ją kiedyś spotkać w Holandii i złapać znajomość, tak czy owak nie ma wielu "podejrzanych"

Wystarczy cofnąć się w czasie i zobaczyć pierwsze wywiady, wzmianki o niej, będziemy wiedzieć kto za nią stoi albo kto pierwszy dał się zrobić w chuja i otworzył jej drzwi do polskiego świata MMA.
 
Jak Izu dostawał na łeb od Samociuka i po walce pierdolił, że jest z siebie zadowolony, to nikt się o wpływie Darii nie zająknął.

Jak inni z jej "stajni" przegrywali albo Janek dawał kompromitujący wywiad po walce z Ankalajewem, to "środowisko" nawet nie pisnęło o mental kołczu Dżona.

Jak Mamed wygrał z niewalczącym od trzech lat Askhamem, to nagle Szamanka jest autorką jego sukcesu XD.

To jest kurwa niepojęte.
 
Nie ma lipy, pani Albers ma jakiegoś potężnego mecenasa, o którym nam nie wiadomo. Czyżby całe to zaangażowanie w MMA ma tylko zrobić legendę pod nowy etap działalności w (nie)dalekiej przyszłości? Ktoś otworzy jakąś szkołę tych "peak performance" trenerów? Niby to wszystko nieszkodliwe, motywacja w czasach publicznej krytyki i hejtu w sieci etc. ale tu się toczy jakaś tajemna gra za kulisami IMO.
 
:kis:

View attachment 70365

Paaanie Antoni dlaczego Pan kłamie?
To jest jakiś wyższy level spierdolenia który jest nie do ogarnięcia dla mojego prostego mózgu, albo karuzela absurdu absurdalnego rozmiaru. Co to babsko ma gadane że owija sobie wszystkich idiotów wokoło palca to głowa mała. Szkoda że podczas swojej kariery top level fajterki nie potrafiła przekonać sędziów żeby dali jej jakąś wygraną.
Pan kurła za przeproszeniem "dziennikarz" to się dopiero wygłupił z tą pierwszą damą. Jędrzejczyk jest jaka jest ale to jej się należy umowny tytuł najbardziej znaczącej kobiety w polskim MMA a nie jakiejś żałosnej szamance.
 
To jest jakiś wyższy level spierdolenia który jest nie do ogarnięcia dla mojego prostego mózgu, albo karuzela absurdu absurdalnego rozmiaru. Co to babsko ma gadane że owija sobie wszystkich idiotów wokoło palca to głowa mała. Szkoda że podczas swojej kariery top level fajterki nie potrafiła przekonać sędziów żeby dali jej jakąś wygraną.
Pan kurła za przeproszeniem "dziennikarz" to się dopiero wygłupił z tą pierwszą damą. Jędrzejczyk jest jaka jest ale to jej się należy umowny tytuł najbardziej znaczącej kobiety w polskim MMA a nie jakiejś żałosnej szamance.
Przydałby się ktoś w stylu Stanowskiego, który by ją rozliczył publicznie.
 
Back
Top