Daria legendary mental kołcz

Dlaczego tam np nie ma pytania o to jakie wykształcenie (znaczy jest napisane, ze studiowala ale oczywiscie zadnej wzmianki gdzie bo jeszcze ktos by chcial sprawdzic). Wychowała wielu mistrzów, no to czemu nie pyta jakich? I to zdjęcie z Adesanyą jakby miało sugerować, że z Nim wspópracuje....
Ja pierdole co jest kurwa z tym dziennikarstwem xd
 
@Cloud napisałbyś felieton o szamance, dobre?
Wogole coś nasza redakcja wcale nie rusza tego tematu, czyżby było jak z przysłowiowym gównem?
Możnaby wszystko sprawdzić i humorystycznie w artykule wypunktować, nie chodzi przecież o hejtowanie szamanki Darki.
Ps: ciekawe czy organizuje wypady na ajałaske do Czech, jeśli tak to znaczy że Kalwi za nią stoi, bo to fanatyk amazońskich korzeni.

Top skills, top level fighter, mindfulness, boxrec 0-5
Bardzo mocną zawodniczką przed którą klękała Szewczenko w kicku czy innym muajtaju, legenda której nigdy nie zna prócz branżowych pseudodziennikarzy...

Jako najbardziej szanowany i opiniotwórczy portal myślę że powinniście wtrącić swoje 3 grosze, dla was same profity, ruch się zwiększy, nikt wywiadów nie zablokuje, chyba że Kujawa z którym nikt nie chce nagrać, le myślę że to mała strata, duże zyski małe koszty @defthomas
 

To już wyższy level zakrzywiania rzeczywistości.

Nie wiem czy za nią ktoś stoi, stawiam że laska kopiuje rzeczy które widziała na Zachodzie, trafiła na podatny grunt, dogadała się z kilkoma klubami i menadżerami i jedzi na reklamie w takich artykułach z dupy jak ten powyższy.

Nie ona pierwsza, nie ona ostatnia.

D530D452-339C-41D5-96A3-6BBE0FEF4CFE.jpeg
 
Jak Izu dostawał na łeb od Samociuka i po walce pierdolił, że jest z siebie zadowolony, to nikt się o wpływie Darii nie zająknął.

Jak inni z jej "stajni" przegrywali albo Janek dawał kompromitujący wywiad po walce z Ankalajewem, to "środowisko" nawet nie pisnęło o mental kołczu Dżona.

Jak Mamed wygrał z niewalczącym od trzech lat Askhamem, to nagle Szamanka jest autorką jego sukcesu XD.

To jest kurwa niepojęte.
Normalne, trzeba umieć w marketing :juanlaugh:
 
To już wyższy level zakrzywiania rzeczywistości.

Nie wiem czy za nią ktoś stoi, stawiam że laska kopiuje rzeczy które widziała na Zachodzie, trafiła na podatny grunt, dogadała się z kilkoma klubami i menadżerami i jedzi na reklamie w takich artykułach z dupy jak ten powyższy.

Nie ona pierwsza, nie ona ostatnia.

View attachment 70409
Mnie dziwi najbardziej to, że jest znana w szeregach UFC i wsród zawodników (wg niej oczywiście), a żaden znaczący zagraniczny portal ani dziennikarz nawet nie wypowiedział jej imienia. Podcast zza oceanu w którym występuje nie ma nawet 1k wyświetleń. (I oczywiście też w Nim sama o sobie opowiada). Mnie najbardziej denerwuje to, że nie ma żadnych konkretów o niej. Nie ma żadnej informacji oprócz tego co sama o sobie mówi...

Skoro byłbym tak dobry jak sam siebie uważam to raczej chciałbym być w tym transparentny żeby nikt nie mógł mi zarzucić manipulacji albo naginania prawdy. Jedyną informacje jaką możesz znaleźć o Darii w internecie to jej rekord w sportach walki, który wynosi 0-5.
Trzeba napisać maila donklibów longo, blackzillians i zapytać jaką role pełni/pełniła u nich daria albers.
 
Last edited:
Mnie dziwi najbardziej to, że jest znana w szeregach UFC i wsród zawodników (wg niej oczywiście), a żaden znaczący zagraniczny portal ani dziennikarz nawet nie wypowiedział jej imienia. Podcast zza oceanu w którym występuje nie ma nawet 1k wyświetleń. (I oczywiście też w Nim sama o sobie opowiada). Mnie najbardziej denerwuje to, że nie ma żadnych konkretów o niej. Nie ma żadnej informacji oprócz tego co sama o sobie mówi...

Skoro byłbym tak dobry jak sam siebie uważam to raczej chciałbym być w tym transparentny żeby nikt nie mógł mi zarzucić manipulacji albo naginania prawdy. Jedyną informacje jaką możesz znaleźć o Darii w internecie to jej rekord w sportach walki, który wynosi 0-5.
Trzeba napisać maila donklibów longo, blackzillians i zapytać jaką role pełni/pełniła u nich daria albers.

Pewnie oferowała ,,pomoc” za darmo.

Miała jakieś kontakty przez swoich trenerów albo znajomych z maty i się wkręciła.

Jak z tym zdjęciem z Adesnayą.

Zrobiła fotkę jako fanka, a używa jej w artykule o swoich ,,umiejętnościach”.

Historia bliźniaczo podobna jak z tą polską gwiazdą Bolywood.
 
@mmarocks musicie to zrobić :roberteyeblinking:
@Cloud @defthomas @Jakub Madej @JB_ @Jacek Łosak ktoś jeszcze pisze? Macie kurwa taki złoty materiał, że szok.
Podbijam i nawet jeśli odmówicie, to wypadałoby wyjaśnić dlaczego; interakcja redakcji z użytkownikami była kiedyś bardzo mocną stroną MMA Rocks.

Poza tym chyba nie muszę pisać, że lepszy jeden rzetelny artykuł o Darce, niż 10 pierdów o walce Ngannou w boksie.
 
Podbijam i nawet jeśli odmówicie, to wypadałoby wyjaśnić dlaczego; interakcja redakcji z użytkownikami była kiedyś bardzo mocną stroną MMA Rocks.

Poza tym chyba nie muszę pisać, że lepszy jeden rzetelny artykuł o Darce, niż 10 pierdów o walce Ngannou w boksie.
Cóż, małe dziennikarskie śledztwo: wykształcenie, studia, kursy, kontakt z klubami UFC, znajomość języków (w sumie angielski szamanki jaki jest wszyscy wiemy). Co do norweskiego, mogę poprosić mojego tatełe, biegle włada tym językiem, a i umiejętności manipulacji mimo wieku posiada ogromne (stare dobre służby). Podpuścić szamankę i potem całe to gówno wrzucić w wentylator ... zasięgi galaktyczne :). Dziennikarskie El Dorado, a moze nawet Pulitzer :)
 
Moim zdaniem to jest kolejny medialny wyłudzacz i wyżeracz, który znalazł swoją niszę kolejna Natalia Janoszek i ta Pereira od bębenków, tylko tutaj pod płaszczykiem mindfullnesu i spirytualnych doznań. A teraz opłaceniu/przygłupi "dziennikarze" robią z niej boginie. A ja mogę ją grillować w nieskończoność:

- potwierdzone "szkolenia i certyfikaty" Coachingu przez dwa "fejkowe" konta na Linkedin, właściwie nikt z branży się pod tym nie podpisał.
- publikacje z czapy z kilkoma pojedynczymi like-ami (wygląda to jak martwy profil bardziej)
- self-employed (żadnej historii zawodowej, żaden pracodawca się pod nią nie podpisał)
- po wpisaniu w google "daria albers coach", jedyne wyniki prowadzą do jej linkedina i instagrama, właściwie oprócz tych niedawnych wywiadów, nie ma o niej żadnej wzmianki na portalach branży MMA, coachingowej czy sportowej (tak jakby przed 2021 rokiem nie istniała, co dziwne bo jest rocznik 1984)
- próbowała "kariery" w sportach walki będąc ulaną kluską ale wiadomo 0-3 (to jedyne co zostało udokumentowane na BoxRecu)
- na portalach MMA newsy/tagi z nią związaną pojawiają się dopiero od 2021 roku, wcześniej totalna cisza, nawet drobnej wzmianki jej nazwiska
- jej strona www z tym mindfullnesem żyje od... 21.03.2021 (samą domenę zarejestrowano w 2020).
- 700 obserwujących na FB, 250 na Linkedin - coś podejrzanie jak na światowej sławy trenerkę i "damę polskiego MMA"
- na instagramie ma 8tys followersów, ale na fake followers wygląda że tylko 2,4 tys to prawdziwe konta
- zrobiony na szybko "sklep i merch" taki pseudo Cupsell, pachnącym tandetą i wyłudzaniem kasy : https://www.etsy.com/uk/shop/WearYourWisdomShop

1687860222144.png

1687859942688.png
 
Napisałem maila do longo ale nie skonstruowałem go jakoś oficjalnie. Huj wie, może odpiszą. Zapytałem jaką funkcje pełni/bądź pełniła w klubie. Czy była trenerem od stójki, psychologiem, mindfulnessem. Blackzillians już nie istnieje więc nie miałem jak napisac
 
Last edited:
Moim zdaniem to jest kolejny medialny wyłudzacz i wyżeracz, który znalazł swoją niszę kolejna Natalia Janoszek i ta Pereira od bębenków, tylko tutaj pod płaszczykiem mindfullnesu i spirytualnych doznań. A teraz opłaceniu/przygłupi "dziennikarze" robią z niej boginie. A ja mogę ją grillować w nieskończoność:

- potwierdzone "szkolenia i certyfikaty" Coachingu przez dwa "fejkowe" konta na Linkedin, właściwie nikt z branży się pod tym nie podpisał.
- publikacje z czapy z kilkoma pojedynczymi like-ami (wygląda to jak martwy profil bardziej)
- self-employed (żadnej historii zawodowej, żaden pracodawca się pod nią nie podpisał)
- po wpisaniu w google "daria albers coach", jedyne wyniki prowadzą do jej linkedina i instagrama, właściwie oprócz tych niedawnych wywiadów, nie ma o niej żadnej wzmianki na portalach branży MMA, coachingowej czy sportowej (tak jakby przed 2021 rokiem nie istniała, co dziwne bo jest rocznik 1984)
- próbowała "kariery" w sportach walki będąc ulaną kluską ale wiadomo 0-3 (to jedyne co zostało udokumentowane na BoxRecu)
- na portalach MMA newsy/tagi z nią związaną pojawiają się dopiero od 2021 roku, wcześniej totalna cisza, nawet drobnej wzmianki jej nazwiska
- jej strona www z tym mindfullnesem żyje od... 21.03.2021 (samą domenę zarejestrowano w 2020).
- 700 obserwujących na FB, 250 na Linkedin - coś podejrzanie jak na światowej sławy trenerkę i "damę polskiego MMA"
- na instagramie ma 8tys followersów, ale na fake followers wygląda że tylko 2,4 tys to prawdziwe konta
- zrobiony na szybko "sklep i merch" taki pseudo Cupsell, pachnącym tandetą i wyłudzaniem kasy : https://www.etsy.com/uk/shop/WearYourWisdomShop

View attachment 70485
View attachment 70484
::clintdis::
Nie kupiłbym na szmaty do garażu
 
Napisałem maila do longo ale nie skonstruowałem go jakoś oficjalnie. Huj wie, może odpiszą. Zapytałem jaką funkcje pełni/bądź pełniła w klubie. Czy była trenerem od stójki, psychologiem, mindfulnessem. Blackzillians już nie istnieje więc nie miałem jak napisac
Teraz to Kill Cliff.
 
Moim zdaniem to jest kolejny medialny wyłudzacz i wyżeracz, który znalazł swoją niszę kolejna Natalia Janoszek i ta Pereira od bębenków, tylko tutaj pod płaszczykiem mindfullnesu i spirytualnych doznań. A teraz opłaceniu/przygłupi "dziennikarze" robią z niej boginie. A ja mogę ją grillować w nieskończoność:

- potwierdzone "szkolenia i certyfikaty" Coachingu przez dwa "fejkowe" konta na Linkedin, właściwie nikt z branży się pod tym nie podpisał.
- publikacje z czapy z kilkoma pojedynczymi like-ami (wygląda to jak martwy profil bardziej)
- self-employed (żadnej historii zawodowej, żaden pracodawca się pod nią nie podpisał)
- po wpisaniu w google "daria albers coach", jedyne wyniki prowadzą do jej linkedina i instagrama, właściwie oprócz tych niedawnych wywiadów, nie ma o niej żadnej wzmianki na portalach branży MMA, coachingowej czy sportowej (tak jakby przed 2021 rokiem nie istniała, co dziwne bo jest rocznik 1984)
- próbowała "kariery" w sportach walki będąc ulaną kluską ale wiadomo 0-3 (to jedyne co zostało udokumentowane na BoxRecu)
- na portalach MMA newsy/tagi z nią związaną pojawiają się dopiero od 2021 roku, wcześniej totalna cisza, nawet drobnej wzmianki jej nazwiska
- jej strona www z tym mindfullnesem żyje od... 21.03.2021 (samą domenę zarejestrowano w 2020).
- 700 obserwujących na FB, 250 na Linkedin - coś podejrzanie jak na światowej sławy trenerkę i "damę polskiego MMA"
- na instagramie ma 8tys followersów, ale na fake followers wygląda że tylko 2,4 tys to prawdziwe konta
- zrobiony na szybko "sklep i merch" taki pseudo Cupsell, pachnącym tandetą i wyłudzaniem kasy : https://www.etsy.com/uk/shop/WearYourWisdomShop

View attachment 70485
View attachment 70484
Ciekawe czy ktoś z Cohones już widział gdzieś na ulicy tak ubranego Warrior Spirit Mindfullnessa. :lol: chyba że @Prorok Izajasz wykupił cały towar... :hi::heart: :wink:
Tylko czekać jak będą sprzedawane te ciuszki w jakiejś sieciówce... :confused::pray::o o:
:tellmemore::brainoverload::roberteyeblinking::facepalm:
 
Back
Top