Czy punchdown padnie przez sytuację z Walusiem?

Szkoda, bo to był sport wyjątkowo szczęśliwych pijanych ludzi...
 

Attachments

  • H.JPG
    H.JPG
    18.8 KB · Views: 26
  • G.JPG
    G.JPG
    15.5 KB · Views: 27
  • F.JPG
    F.JPG
    20.8 KB · Views: 24
  • E.JPG
    E.JPG
    16.3 KB · Views: 26
  • D.JPG
    D.JPG
    14.5 KB · Views: 26
  • C.JPG
    C.JPG
    16.2 KB · Views: 26
  • B.JPG
    B.JPG
    15.3 KB · Views: 24
  • A.JPG
    A.JPG
    38.3 KB · Views: 27
Dawid „Zaleś” Zalewski jest kuzynem Kamila S., który usłyszał zarzut niemyślnego spowodowania śmierci młodego rapera z Obornik, Damiana Krzymieniewskiego. W marcu br. wspólnie oglądali galę PunchDown podczas której naśladowali zawodników i wymierzali sobie ciosy.

Młody raper uderzony przez Kamila w policzek miał przewrócić się i uderzyć głową o posadzkę. Dopiero po kilkunastu godzinach wezwano karetkę. Damian doznał rozległych obrażeń głowy, zmarł w szpitalu kilka dni później. Rodzina chłopaka uważa, że chłopak został skatowany. Sprawę wyjaśnia prokuratura.
:benny:
 
Już cisza o sytuacji. Teraz tylko lokalne media z Gniezna interesują się stanem zdrowia Walusia, a sprawa prokuratorska właścicieli organizacji będzie robiona po cichu.

Myślę, że punchdown wróci za kilka miesięcy.
 
dokladnie odkad bonus przestal to poruszac na socialach po fali hejtu na niego temat kompletnie umarl
gdyby nie on to wiekszosc nawet by o tym nie uslyszala
 
Trzeba czekać, aż go wybudzą ze śpiączki – dopiero wtedy się okaże, jak bardzo uszkodzony jest mózg. W tej chwili brak informacji jest dobrą wiadomością, bo oznacza, że żyje i jest w miarę stabilny...

Gdzieś czytałem, że organizatorzy zmniejszyli stół w tej edycji, co zwiększyło siłę ciosów.
 
Gdzieś czytałem, że organizatorzy zmniejszyli stół w tej edycji, co zwiększyło siłę ciosów.
przy poprzednich edycjach stol byl za szeroki zawodnicy nie dosiegali do brody zwlaszcza ci nizsi i z automatu mieli mniejsze szanse
 
Alarm dziś w TVP 1 nagłaśnia sprawę. Autorytetami ze sportów walki, którzy się wypowiedzą będą byli mistrzowie świata w boksie Dariusz Michalczewski i Krzysiu Diablo Włodarczyk. Oraz oczywiście jedyny i niepodrabialny... Marcinek.
 
material w stylu tvp niczego nowego nie powiemy wezmiemy jakiegos eksperta zeby sie wypowiedzial a zero proby dowiedzenia sie w szpitalu o aktualny stan goscia xD
 
  • Like
Reactions: osk
Back
Top