Czy punchdown padnie przez sytuację z Walusiem?

Szkoda Walusia. Ale równie dobrze To samo mogło być wczoraj z zapaśnikiem z senegalu. Szkoda tez Zalesia bo może zostać mordercą..
Wkurza mnie tylko narzekanie Bonusa ze karetka 30 minut jechała. Wiemy jak działa służba zdrowia w Polsce. Kto był kiedyś na oiomie to wie ze godzinami tam sie czeka. Może ktoś miał w tym czasie wypadek, zawał, a może było chore dziecko…
A co do tematu, to myśle ze gala nie upadnie, wręcz przeciwnie zrobią sobie rozgłos, a teraz jest popyt na lanie się po ryjach w każdy możliwy sposób. Najlepiej w ppv. Bedą teraz mówić ze bezpieczeństwo najważniejsze, bedzie zabezpieczenie medyczne, ubezpieczenia dla każdego zawodnika itp.
sponsorzy mogą odejść, a bez sponsorów ciężko będzie to utrzymać, chociaż fakt faktem nastolatkowie potrafią wykupywać PPV a nie szukać streamów.
Wynajęcie karetki z kierowcą i ratownikiem to koszt chyba 200 zł za 1 h. Jeśli to zwiększy bezpieczeństwo zawodników nawet o te 10% to warto.

Stanowski pierdoli głupoty. Organizatorzy powinni minimalizować zagrożenie i badania neurologiczne przed zawodami oraz zapewnienie karetki i personelu medycznego w trakcie to minimum. Brak karetki na miejscu to skandal i ogromne zaniedbanie.
Nie no, badania neurologiczne to trochę za dużo. By zawodnicy musieli z dwa tygodnie przed przyjeżdżać aby to ogarnąć. Z tysiąc złotych minimum na zawodnika. Taka ALMMA musiałaby się wtedy zwijać. Chociaż Kowalik mówił, że widział już polskie gale gdzie organizator sknerzył na test na obecność HIV...
 
Zdelegalizować takie iventy. Ewidentnie wina organizatora ale też idiotów, którzy kupują ppv i napędzają tego typu organizacje
 
sponsorzy mogą odejść, a bez sponsorów ciężko będzie to utrzymać, chociaż fakt faktem nastolatkowie potrafią wykupywać PPV a nie szukać streamów.
Wynajęcie karetki z kierowcą i ratownikiem to koszt chyba 200 zł za 1 h. Jeśli to zwiększy bezpieczeństwo zawodników nawet o te 10% to warto.


Nie no, badania neurologiczne to trochę za dużo. By zawodnicy musieli z dwa tygodnie przed przyjeżdżać aby to ogarnąć. Z tysiąc złotych minimum na zawodnika. Taka ALMMA musiałaby się wtedy zwijać. Chociaż Kowalik mówił, że widział już polskie gale gdzie organizator sknerzył na test na obecność HIV...

Co Ty gadasz. Startowałem w kickboxingu i zawsze miałem EEG zrobione przed zawodami.
 
Co Ty gadasz. Startowałem w kickboxingu i zawsze miałem EEG zrobione przed zawodami.
Dokładnie. W amatorce bez badania EEG nie można było startować, bo nikt nie chciał brać odpowiedzialności jakby coś się stało. Co dopiero w zawodowstwie.

Tu mamy przypadek gdzie idzie tylko o hajs. Kurwa nawet karetki nie mieli co my tu spuszczamy się o EEG.
Do wyjebania w kiblu ta "poważna federacja" i tyle w temacie.
 
Formuła, w której przyjmujesz lepy z całej siły na twarz i nie możesz się w żaden sposób bronić - co może pójść nie tak? Jeszcze się chwalili, że jako pierwsi stworzyli regulamin - z zapisami typu, że nie wolno zniżać brody do klatki, ani się odchylać. Podludzie, którzy dla pieniędzy i rozgłosu nie cofną się przed niczym. Gardzę.
 
Ciekawe czy PD jeśli nie padnie to nadal będzie robić liście ludzi ważących ponad 110 kg.
Waga ciężka zawsze się najlepiej sprzedaje, dlatego i PD i Gromda robiły turnieje tylko w tej wadze. Nagonka po ogłoszeniu kolejnej gali będzie gigantyczna, nawet jeśli Walus by wyzdrowiał do sprawności.
 
Waga ciężka zawsze się najlepiej sprzedaje, dlatego i PD i Gromda robiły turnieje tylko w tej wadze. Nagonka po ogłoszeniu kolejnej gali będzie gigantyczna, nawet jeśli Walus by wyzdrowiał do sprawności.
gdyby wyzdrowiał to ludzie by szybciej zapomnieli a tak to gość prawdopodobnie umrze przez głupotę ptysia i ludzie nie odpuszcza.
 
Karetki za dwie stówy nie mieli, a ubezpieczenie mają mieć? Śmiem wątpić. Rodzina Walusia pewnie się będzie latami sądzić o te odszkodowanie.
 
Zaczął się hejt w necie na Zalesia.

1635159065176.png



 
Last edited:
Pierwszy punchdown ktory ogladalem #5, zajebiste gowno :lol:
A co do Walusia to organizatorzy dali dupy konkretnie, jesli akcja z brakiem karetki jest prawda.... :facepalm:
 
  • Like
Reactions: NAK
mi jakoś punchdown nie przeszkadzał bo walili sobie zazwyczaj po 4 lepach, zreszta nawet ktos tu wkleił opinie lekarza że to jest szkodliwe jak boks, więc bym tak nie najeżdżał na sam turniej listew..... ale kurwa, MEDYK( na ktorejś gali widziałem że był a tu piszą że brak) powinien być nawet na turnieju szachowym więc tam gdzie padają soczyste KO to chyba tez oczywiste i badania takie jak przed walkami w amatorstwie czyli eeg itd.
 
Jak coś ten krytyczny stan walusia to przesada. Gadałem z członkiem jego rodziny. Przeżyje tylko kwestia na ile wydobrzeje i na ile będzie mógł wrócić do sportu.
o to możesz bonusowi kfc przy okazji przekazać że jest retardem i jakby kiedys coś chciał organizować to żeby nie liczył na przyjazd karetki wczesniej niz 30 minut, bo ona powinna czekać na miejscu
 
Jak coś ten krytyczny stan walusia to przesada. Gadałem z członkiem jego rodziny. Przeżyje tylko kwestia na ile wydobrzeje i na ile będzie mógł wrócić do sportu.
Poważnie? Gdzieś czytałem ze lekarze dają mu 2% na przeżycie
 
Jak coś ten krytyczny stan walusia to przesada. Gadałem z członkiem jego rodziny. Przeżyje tylko kwestia na ile wydobrzeje i na ile będzie mógł wrócić do sportu.
To w szpitalu kłamią?
Dziś (25 października) rzecznik szpitala poinformowała nas, że znokautowany zawodnik jest w stanie krytycznym i wciąż utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej.
Organizatorzy twierdzą jednak, że wynajęta karetka nie mogła odwieźć „Walusia” do szpitala, bo trzeba by było przerwać galę. - Aby gala mogła trwać musieliśmy wezwać pogotowie państwowe, aby przetransportować Artura do szpitala. W tym czasie Artur był przytomny. Potem zaczął się uskarżać na zawroty głowy, a następnie tracić przytomność.
"Gazeta Wyborcza" poinformowała już natomiast, że wrocławska prokuratura zajmuje się sprawą interwencji po walce na gali Punchdown. - Prokuratura Wrocław Stare Miasto prowadzi czynności sprawdzające w tej sprawie - powiedziała w rozmowie dla "GW" prokurator Małgorzata Dziewońska, rzecznik prasowa wrocławskiej Prokuratury Okręgowej. W artykule czytamy także, że "Waluś" jest w bardzo ciężkim stanie, a "Gazeta Wyborcza" powołuje się na rozmowę z lekarzami z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, gdzie przebywa zawodnik.
 
To w szpitalu kłamią?



Co to za pojebane przepisy ze musieliby przerwać gale żeby puścić zawodnika w prywatnej karetce?
:korwinwhat:
 
Back
Top