Czy punchdown padnie przez sytuację z Walusiem?

Organizator który jest w kontakcie z rodziną pokrzywdzonego, tylko naprawdę a nie tak jak bonus podał te informacje nt bonusa i jego relacji z rodziną.

Jest to odwracanie od siebie uwagi, ale wcale mnie to nie dziwi, bonusa tam nie było, poleciał dla atencji, zaczął nagrywać te wideo z oskarżeniami a że jest medialny to media go cytowały, przez ułoma pewnie wizerunek organizatora ucierpiał 200% mniej niż gdyby nie jego" interwencja" w tej sprawie, z ... No dobra pobudek bonusa nie znamy więc nie będę rokował.

To jest tak jakby twój sąsiad z dołu miał wypadek samochodowy, a ty byś poleciał do niego do szpitala i zaczął oczerniać jego mechanika twierdząc np że mu hamulce spierdolił, będąc przy tym PAMIĘTAJ osobą wbrew pozorom bardzo medialną, wioskowe głupki zawsze są popularne....

No i co dziwisz się że typ chce go pozywać? Z pizdy się tam wziął i narobił organizatorowi wielkiego gówna, mimo że nie musiał tego robić bo samo by się wylało. Wystawił się na strzał, czemu ktoś ma nie skorzystać, jungle rules kurwa.

Właśnie patrzę na to całkowicie bez emocji, stąd moje bezpośrednią i trzeźwa ocena sytuacji.
Rozumiem Twój punkt widzenia, natomiast jakoś mimo wszystko razi mnie chęć pozywania wioskowego głupka, którego się zatrudniało. Nie on jest tu problemem, problemem jest stan zdrowia Walusia. To i tak by się rozniosło. Natomiast fedka powinna się skupic, moim zdaniem, na pozytywnym przekazie, mogli nnapisać, że rozumieją emocje Bonusa, który jest infantylny, o czym wiedzą bo go zatrudniali, natomiast fakty wygladają następująco.... Zamiast tego pozywają go jakby to byla najlepsza rzecz do zrobienia, i sensowne wzięcie odpowiedzialności. To na czym się skupiają włodarze pokazuje prawdziwe intencje. Bardziej niż słowa.
 
Rozumiem Twój punkt widzenia, natomiast jakoś mimo wszystko razi mnie chęć pozywania wioskowego głupka, którego się zatrudniało. Nie on jest tu problemem, problemem jest stan zdrowia Walusia. To i tak by się rozniosło. Natomiast fedka powinna się skupic, moim zdaniem, na pozytywnym przekazie, mogli nnapisać, że rozumieją emocje Bonusa, który jest infantylny, o czym wiedzą bo go zatrudniali, natomiast fakty wygladają następująco.... Zamiast tego pozywają go jakby to byla najlepsza rzecz do zrobienia, i sensowne wzięcie odpowiedzialności. To na czym się skupiają włodarze pokazuje prawdziwe intencje. Bardziej niż słowa.
To jest odwrócenie fali hejtu z organizacji na bonusa, przyćmienie afery aferą, wiesz to że raz wystąpił na gali nie czyni z organizatorów jego dożywotnich no nie wiem nawet jak to nazwać, co to za argument, jakby zawodnik który walczył np na KSW 17 zabił jakiegoś człowieka, to Kawul miałby być za to odpowiedzialny albo w jakiś sposób się tak czuć, bo go zatrudnił na początku organizacji ? :D z punktu widzenia organizacji taki ruch jest najlepszy, ci co robią najwięcej syfu W socialach są najmłodsi, odpowiadają za niemal 90% negatywnych komentarzy więc teraz zamiast skupić się na organizacji, będą skupieni na bonusie "atencjuszu" że kurewskie zachowanie itp. po co bobry budują tamę, żeby przekierować lub zablokować wodę.
I co teraz że zatrudnili go na 2 edycji czy tam chuj wie której, to jak na 15 edycji stanie się podobna sytuacja i bonus znów poleci do szpitala to organizacja nadal nie będzie mogła go pozwać za szarganie wizerunku i pewnie jeszcze kilka innych zarzutów których nie potrafię sformułować ? Bo kiedyś go zatrudniła to ma immunitet? No nie :D
Jak się coś odjebie to wszyscy uciekają a najgłupszy zostaje i ponosi konsekwencje, tak było jest i będzie. A bonus to jeszcze gorzej, bo nie brał w tym udziału, przybył na miejsce i poniesie konsekwencje swojej głupoty.
Ale szczerze to nie wydaje mi się że go pozwą, to jest zmiana fali tak jak pisałem, akurat z bonusem to myślę że rozejdzie się po kościach, jak to mówią burza w szklance wody, no ale co będzie dalej, czy rodzina nie będzie chciała się sądzić o jakieś odszkodowanie czy cos, czy zaraz się tym nie zajmie Elżbieta Jaworowicz ? Tyle pytań a zero odpowiedzi, zobaczymy co z tego będzie.
Chyba rozumiem twoje podejście, myślę że kierujesz się moralnością stąd tak jakby bronisz bonusa.
 
Przecież ten Bonus gówno znał tego Walusia, miał telefon do jakieś jego kuzynki z UK i może razem jezdzili na te gówno walki. Ale na instagramie fotki i wielcy przyjaciele. Poznali się niedawno i jeden na drugim się kreował. Muscle Gang Niedorozwojów
U mnie na placu też był z 15 lat temu zostawić belkę i yoka na kilka dni razem z Peksą i takim lokalnym stringmanem i co mam napisać, że to znajomy.

Bonus jaki i Waluś to desperaci, kto w wieku 47lat ze zwapnionymi od koksu i nadmiaru białka żyłami pcha się do takich ekstremalnych bitek. Bonus debilek, który od tych liści całkiem będzie miał w głowie Whiskas zamiast mózgu.
 
Bonus jaki i Waluś to desperaci, kto w wieku 47lat ze zwapnionymi od koksu i nadmiaru białka żyłami pcha się do takich ekstremalnych bitek. Bonus debilek, który od tych liści całkiem będzie miał w głowie Whiskas zamiast mózgu.


Nie żeby coś ale ja ciągle mocno podkreślam że tam nikt nie wiedział że może fiknąć. Każdy sobie myślał
,,Śmieszne liście, sianko się zarobi "

Waluś to chyba pierwsza osoba w PD która może umrzeć w tej dyscyplinie.
 
Nie żeby coś ale ja ciągle mocno podkreślam że tam nikt nie wiedział że może fiknąć. Każdy sobie myślał
,,Śmieszne liście, sianko się zarobi "

Waluś to chyba pierwsza osoba w PD która może umrzeć w tej dyscyplinie.
Nie, tak nikt nie myśli, tylko dzieci jak ty i półgłówki, w sumie też jak ty. Każdy był świadom na co się pisze, cios to cios, no ale dzieci dorabiają ideologie teraz że przecież on nie wiedział. No kurwa a kierowca co się rozbił samochodem to wiedział że się rozbije? No nie wiedział ale wsiadając za kółko był świadomy zagrożenia, i tak jest również w tym przypadku. Zapamiętaj gnojku że większość ludzi na świecie jest znacznie inteligentniejsza od ciebie, i dla ciebie rzeczy oczywiste mogą wydawać się czymś nadzwyczajnym, więc skończ pierdolić te herezje i robić z tych zawodników większych głupków niż sam jesteś, i wypierdalaj z tego forum glucie najlepiej bo mam na ciebie alergie.
 
Nie, tak nikt nie myśli, tylko dzieci jak ty i półgłówki, w sumie też jak ty. Każdy był świadom na co się pisze, cios to cios, no ale dzieci dorabiają ideologie teraz że przecież on nie wiedział. No kurwa a kierowca co się rozbił samochodem to wiedział że się rozbije? No nie wiedział ale wsiadając za kółko był świadomy zagrożenia, i tak jest również w tym przypadku. Zapamiętaj gnojku że większość ludzi na świecie jest znacznie inteligentniejsza od ciebie, i dla ciebie rzeczy oczywiste mogą wydawać się czymś nadzwyczajnym, więc skończ pierdolić te herezje i robić z tych zawodników większych głupków niż sam jesteś, i wypierdalaj z tego forum glucie najlepiej bo mam na ciebie alergie.
Ja już tego typa zlewam, szkoda poświęcać mu uwagę, to jak gra w szachy z gołębiem.
 
Czy jest tu jakiś ekspert od PD jak np ja od freak mma.

Mam kilka pytań.

Ile jest rund i ciosów w każdej walce i ile wygrany w sumie ma pojedynków.
 
Jeśli naprawdę organizator zapewnił prywatny „ambulans” to rozłóżmy to na czynniki pierwsze i zadajmy kolejne pytanie. Jak był wyposażony ambulans czy sprzęt był w stanie zapewnić narażonym potencjalnym osobnikom odpowiednią pomoc do czasu przybycia lub dojazdu do szpitala?
Czy po prostu był, żeby zapewnić kosmetyczną pomoc.

Moim zdaniem organizator po prostu ogarnął prywatny ambulans, w stylu niech będzie gdyby coś. Po prostu nie byli świadomi na tyle, że takie uderzenia są w stanie tak poważnie zagrozić życiu zawodnika.
Bo jeśli ktoś traktuje poważnie kwestie zdrowotne swoich zawodników to zabezpiecza się tak, żeby zawodnik w razie problemów miał dostęp do jak najszybszej pomocy medycznej i transportu do szpitala.

Teraz próba odwrócenia głównego problemu na bonusa bgc, który sam był ich zawodnikiem. Nie oceniam relacji bonus vs walus, bo nikt nie wie na jakim stopniu ona była.
Bonus miał prawo pojechać do szpitala i wyrazić swoją opinie. Najlepiej jest teraz obrzucać błotem gościa, który nie do końca świeci iq zamazując prawdziwy problem.

Moim zdaniem, była to któraś z rzędu edycja, gdzie wcześniej nie zdarzały się poważniejsze incydenty zagrażające życiu.
Organizatorzy, więc zabezpieczyli się tak na pół gwizdka, bo nie byli świadomi co może się stać.
Gdy coś się stało, okazuje się nagle, że pomoc była, kontakt z rodziną jest fantastyczny, nikt nie żywi urazy a największym problemem jest średnio kumaty bonus, który wrzucił emocjonalne posty, bo jego ziomkowi stała się krzywda.

Oczywiście to tylko moja opinia i może okazać się inaczej. Ale nigdy nie wierze nikomu 1 do 1 nie wyciągając wniosków.
 
To jest odwrócenie fali hejtu z organizacji na bonusa, przyćmienie afery aferą, wiesz to że raz wystąpił na gali nie czyni z organizatorów jego dożywotnich no nie wiem nawet jak to nazwać, co to za argument, jakby zawodnik który walczył np na KSW 17 zabił jakiegoś człowieka, to Kawul miałby być za to odpowiedzialny albo w jakiś sposób się tak czuć, bo go zatrudnił na początku organizacji ? :D z punktu widzenia organizacji taki ruch jest najlepszy, ci co robią najwięcej syfu W socialach są najmłodsi, odpowiadają za niemal 90% negatywnych komentarzy więc teraz zamiast skupić się na organizacji, będą skupieni na bonusie "atencjuszu" że kurewskie zachowanie itp. po co bobry budują tamę, żeby przekierować lub zablokować wodę.
I co teraz że zatrudnili go na 2 edycji czy tam chuj wie której, to jak na 15 edycji stanie się podobna sytuacja i bonus znów poleci do szpitala to organizacja nadal nie będzie mogła go pozwać za szarganie wizerunku i pewnie jeszcze kilka innych zarzutów których nie potrafię sformułować ? Bo kiedyś go zatrudniła to ma immunitet? No nie :D
Jak się coś odjebie to wszyscy uciekają a najgłupszy zostaje i ponosi konsekwencje, tak było jest i będzie. A bonus to jeszcze gorzej, bo nie brał w tym udziału, przybył na miejsce i poniesie konsekwencje swojej głupoty.
Ale szczerze to nie wydaje mi się że go pozwą, to jest zmiana fali tak jak pisałem, akurat z bonusem to myślę że rozejdzie się po kościach, jak to mówią burza w szklance wody, no ale co będzie dalej, czy rodzina nie będzie chciała się sądzić o jakieś odszkodowanie czy cos, czy zaraz się tym nie zajmie Elżbieta Jaworowicz ? Tyle pytań a zero odpowiedzi, zobaczymy co z tego będzie.
Chyba rozumiem twoje podejście, myślę że kierujesz się moralnością stąd tak jakby bronisz bonusa.
Wcale bym nie zdziwił jakby Bonus nie przeszedł badań psychiatrycznych, albo okazałoby się, że używki wyżarły mu mózg i dużo nie ma do odratowania.
Kawulski na pytanie o Bonusa w KSWu powiedział, że nigdy nie wpuści osoby upośledzonej do klatki.
Punch Down myślał, że na takiej osobie zrobi fejm i to po przygodach FameMMA.
Do piekła z nimi, a po tym oświadczeniu, że była karetka a nie można było ją jechać...

Nie, tak nikt nie myśli, tylko dzieci jak ty i półgłówki, w sumie też jak ty. Każdy był świadom na co się pisze, cios to cios, no ale dzieci dorabiają ideologie teraz że przecież on nie wiedział. No kurwa a kierowca co się rozbił samochodem to wiedział że się rozbije? No nie wiedział ale wsiadając za kółko był świadomy zagrożenia, i tak jest również w tym przypadku.

Jak oglądam wywiady z zawodnikami MMA to na serio mam czasami wrażenie, że oni nie ogarniają jak niebezpiecznym sportem jest MMA i jak łatwo wyjść mocno na minusie bawiąc się w karierę zawodowego zawodnika. Później nerwy ,,jebani hejterzy chcielibyście być na moim miejscu" mimo, że szczytem marzeń ludzi nie jest bicie się w klatce.
Tak głośno myślę, ale są oczywiście wyjątki jak GSP i wielu innych
 
Czy jest tu jakiś ekspert od PD jak np ja od freak mma.

Mam kilka pytań.

Ile jest rund i ciosów w każdej walce i ile wygrany w sumie ma pojedynków.
gościu pisał że ma 59 lat :jarolaugh:, jak dodasz do wyliczenia IQ, obwód dwóch bicepsów i pasa to może uzyskasz te mityczne 59 IQ :kis:
 
@ZELAZNAREKA frikowi zawodnicy mma nie dostana tyle czystych ciosow w calej karierze co walus dostal w jednej walce z zalesiem wiec nie sraj ogniem ze ci zamkna fame mma
 
Cała chryja i zwalanie na Bonusa to tylko zabezpieczanie się przed pozwami rodziny Walusia. Bo tu się będzie sądownie rozstrzygać kto zawalił i ile. I organizatorzy mogą sobie pozerować w mediach, że Bonus kłamie, że karetka i tak dalej. W sądzie tłumaczenia "facet miał pecha", "nikt nie wiedział, że tak się może skończyć" zwyczajnie nie przejdą i organizatorzy dobrze o tym wiedzą.
 
Gówno prawda, bo prywatna też może zawieść, ale ... no właśnie to ale. Najczęściej w karetkach prywatnych sprzęt jest ograniczony do minimum. Jest butla z tlenem jakiś tam monitor plus nosze i tyle. Żadnych leków, defibrylatora zestawy do intubacji. Dwa że osoby tam pracujące (Oczywiście nie wszystkie, bo znam bardzo dobrych ratowników, którzy dorabiają u prywaciarza) to ludzie po kpp, z zerowym doświadczeniem. Trzy że faktycznie biorąc dwa powyższe gdzie zespół jest niedoswiadczony i nie ma sprzętu, albo jest doświadczony ale nie ma sprzętu A jest stan zagrażający życiu to wzywa się pogotowie państwowe z lekarzem lub bez. Dziwi mnie to ze czas oczekiwania byl tak długi.
To nie możesz zamówić karetki prywatnej ‚na wypasie’? orientujesz sie ile kosztuje taka ,bieda’ karetka a ile ta lepsza? Ktoś wspominal ze 200 zł/h. jeździles tez moze na karetce? Pytam bo, uprzedzę kolejne pytanie, czy byłeś na jakimś ciekawym evencie i czy to powszednie walić w huja z zapleczem medycznym?
 
@ZELAZNAREKA frikowi zawodnicy mma nie dostana tyle czystych ciosow w calej karierze co walus dostal w jednej walce z zalesiem wiec nie sraj ogniem ze ci zamkna fame mma

Jeffrey oglądasz w ogóle całe galę freak MMA ? Chłopie ile tam już było niebezpiecznych sytuacji....


Tylko na szybko - Tancula , Polak , Mielonidas, Wujek Fericze.

Freak MMA to nie przelewki.
 
Last edited:
To nie możesz zamówić karetki prywatnej ‚na wypasie’? orientujesz sie ile kosztuje taka ,bieda’ karetka a ile ta lepsza? Ktoś wspominal ze 200 zł/h. jeździles tez moze na karetce? Pytam bo, uprzedzę kolejne pytanie, czy byłeś na jakimś ciekawym evencie i czy to powszednie walić w huja z zapleczem medycznym?
Nie jeździłem w karetce, ale zabezpieczałem przez firmę kilka meczy i eventow na Narodowym. Ale tam to nie ma walenia w chuja. Najbliższe szpitale muszą mieć zabezpieczone ileś tam łóżek, wiem bo pracowalem w jednym niedaleko stadionu. Nie liczą kasy tylko jest wszystko na wypasie, ale to zupełnie inna liga.

Co do ceny do zespół P (kierowca +ratownik) to koszt między 150- 180 zl/h, zespół S (kierowca, ratownik, lekarz) to koło 180-220 zl/h.

Jak było u nich nie wiem, oni raczej też nie powiedzą.

Co do tego ile, jak, gdzie i jaki sprzęt to zapisane jest w Rozporządzeniu MZ z 6.02.12 r. w sprawie minimalnych wymagań zabezpieczenia imprez masowych.
 
To nie możesz zamówić karetki prywatnej ‚na wypasie’? orientujesz sie ile kosztuje taka ,bieda’ karetka a ile ta lepsza? Ktoś wspominal ze 200 zł/h. jeździles tez moze na karetce? Pytam bo, uprzedzę kolejne pytanie, czy byłeś na jakimś ciekawym evencie i czy to powszednie walić w huja z zapleczem medycznym?
Tutaj mam ile zespół i jakie co do wielkości imprezy
Zabezpieczenie medyczne masowej imprezy artystyczno-rozrywkowej oraz masowej imprezy sportowej innej niż mecz piłki nożnej ustala się na podstawie przewidywanej liczby uczestników w następujący sposób:
1)
w zakresie zespołów wyjazdowych:
a)
do 5000 uczestników - jeden zespół bez lekarza,
b)
od 5001 do 25 000 uczestników - jeden zespół z lekarzem i jeden zespół bez lekarza,
c)
od 25 001 do 65 000 uczestników - jeden zespół z lekarzem i dwa zespoły bez lekarza,
 
Ile jest rund i ciosów w każdej walce i ile wygrany w sumie ma pojedynków.
Turniej ma 3 fazy: ćwierćfinał, półfinał i finał
W każdej potyczce każdy zawodnik ma po 3 uderzenia, zawodnicy biją się na zmianę.
Zwycięzca wyłaniany jest przez nokaut lub decyzję sędziowską. Sędziowie mogą ogłosić rundę dodatkową w celu wyłonienia zwycięzcy.
Jeżeli zawodnik dojdzie do finału i wszystkie pojedynki zakończą się decyzją przyjmie minimum 9 ciosów.
 
  • Like
Reactions: jut
Cała chryja i zwalanie na Bonusa to tylko zabezpieczanie się przed pozwami rodziny Walusia. Bo tu się będzie sądownie rozstrzygać kto zawalił i ile. I organizatorzy mogą sobie pozerować w mediach, że Bonus kłamie, że karetka i tak dalej. W sądzie tłumaczenia "facet miał pecha", "nikt nie wiedział, że tak się może skończyć" zwyczajnie nie przejdą i organizatorzy dobrze o tym wiedzą.
Najlepsze, że oni chcieli podbić USA.
Yyy, sąd w USA, proces, a oni tam lubią dawać gigantyczne odszkodowania. Dużo szczęścia w nieszczęściu ma ta organizacja...
 
Prokuratura wszczeła śledztwo. Szykuje się kolejny odcinek sprawy dla nosacza.

sprawa-dla-reportera-nosacza-pani-redaktor-przyniesli-kazali-podpisac-nie-czytalismy-a-teraz-trzeba-placic-typowy-polak-nosacz-malpa.jpg
 
Tutaj mam ile zespół i jakie co do wielkości imprezy
Zabezpieczenie medyczne masowej imprezy artystyczno-rozrywkowej oraz masowej imprezy sportowej innej niż mecz piłki nożnej ustala się na podstawie przewidywanej liczby uczestników w następujący sposób:
1)
w zakresie zespołów wyjazdowych:
a)
do 5000 uczestników - jeden zespół bez lekarza,
b)
od 5001 do 25 000 uczestników - jeden zespół z lekarzem i jeden zespół bez lekarza,
c)
od 25 001 do 65 000 uczestników - jeden zespół z lekarzem i dwa zespoły bez lekarza,
No to wszystko jasne, tam było do 5000 uczestników i jajca wyjebane…
 
Back
Top