Czy punchdown padnie przez sytuację z Walusiem?

09613D4E-E0D6-4FA6-BF44-42159228BF52.jpeg
9278DB27-57D3-41CE-BA23-9C8A77A6161A.jpeg
 


Oj, lepsze wydziałem oświadczenia prasowe. To mnie ciekawi dlaczego w Polsce na serio oszczędza się kasę na rzecznikach prasowych? Urzędnicy, firmy, wszędzie... Logika: napiszę oświadczenie na kilka stron, nikt nie przeczyta to się odpierdolą -to nie działa w sieci :zarobiony:

A to fachowe wynoszenie nieprzytomnego człowieka: FameMMA jest osiemnaście poziomów wyżej pod względem profesjonalizmu...
Co będzie kolejne: low kick down?

Więksi sponsorzy spierdolą od tego punch down, super express zaczyna o tym pisać, Głos Wielkopolski a on jest przecież należy do Orlenu czyli...
 
Ja kiedyś Bonusa miałem za nieszkodliwego lekko upośledzonego klowna. Dziś widać, że to szkodnik robiący wszędzie syf. Famemma są czujni i szybko pozbyli się kłopotu.
 
Troszkę to chujowe, że teraz niepełnosprawny Bonus jest calym złem. Śmieszy jest ten typ z PD co chce Bonusa pozywać, śmieszą mnie też powyższe komentarze które robią z Bonusa największe zło. Jak niepełnosprawny Bonus jest potrzebny żeby sianko skosić to jest fajny misiek wszystkich przyjaciel, a jak coś chlapnie to do sądu go. Panie Handke, jebnij sie pan w leb, s także weź odpowiedzialnosc, przecież to Ty jesteś szefem tego gówna, nie Bonus.
 
Co to za pojebane przepisy ze musieliby przerwać gale żeby puścić zawodnika w prywatnej karetce?
:korwinwhat:

Nie ma prawdopodobnie w przepisach, ze trzeba przerwac gale. Jest pewnie w przepisach, ze musi byc karetka. Jakby karetka wrocila z Walusiem, a nastepnie kolejny zawodnik dostalby KO ktore zagraza zyciu, to nie byloby karetki na miejscu, ktora mialaby szybko ratowac zycie. No niestety tutaj w ogole skandal, bo karetka byla tylko dla picu i nikt nie mial nia zamiaru wozic zawodnikow...
 
Nie ma prawdopodobnie w przepisach, ze trzeba przerwac gale. Jest pewnie w przepisach, ze musi byc karetka. Jakby karetka wrocila z Walusiem, a nastepnie kolejny zawodnik dostalby KO ktore zagraza zyciu, to nie byloby karetki na miejscu, ktora mialaby szybko ratowac zycie. No niestety tutaj w ogole skandal, bo karetka byla tylko dla picu i nikt nie mial nia zamiaru wozic zawodnikow...
na to wychodzi, heh
 
Troszkę to chujowe, że teraz niepełnosprawny Bonus jest calym złem. Śmieszy jest ten typ z PD co chce Bonusa pozywać, śmieszą mnie też powyższe komentarze które robią z Bonusa największe zło. Jak niepełnosprawny Bonus jest potrzebny żeby sianko skosić to jest fajny misiek wszystkich przyjaciel, a jak coś chlapnie to do sądu go. Panie Handke, jebnij sie pan w leb, s także weź odpowiedzialnosc, przecież to Ty jesteś szefem tego gówna, nie Bonus.
Nie do końca masz rację. Ten upośledzeniec robił za źródło dla prasy. Nawet TVP Info cytowało ułomnego gościa.
 
Nie do końca masz rację. Ten upośledzeniec robił za źródło dla prasy. Nawet TVP Info cytowało ułomnego gościa.
Jak się człowiek buja z niepełnosprawnymi i Ci coś odpierdolą to jednak bardziej to spada na konto tego, w teorii bardziej sprawnego. Tak ja to widze. A ten cały Handke przerzuca cały gniew na Bonusa. Smieszne i się nie uda. A straszenie go sądem to już ponury żart. Każdy średnio rozgarnięty gość wie, że Bonus się zmaga z problemami psychicznymi. Najpierw na wariatach zarabiać a potem się el dziwić że coś pierdolną i do sądu ich pozywać. Żałosne.
 
Jak się człowiek buja z niepełnosprawnymi i Ci coś odpierdolą to jednak bardziej to spada na konto tego, w teorii bardziej sprawnego. Tak ja to widze. A ten cały Handke przerzuca cały gniew na Bonusa. Smieszne i się nie uda. A straszenie go sądem to już ponury żart. Każdy średnio rozgarnięty gość wie, że Bonus się zmaga z problemami psychicznymi. Najpierw na wariatach zarabiać a potem się el dziwić że coś pierdolną i do sądu ich pozywać. Żałosne.
Problemem jest chyba to, że Bonus na starcie wydał werdykt o całkowite winie organizatorów za krytyczny stan Walusia z powodu braku karetki na miejscu zdarzenia. Zrobiła się przez to nagonka cebulaków mimo iż byli tam na ratownicy.
 
Problemem jest chyba to, że Bonus na starcie wydał werdykt o całkowite winie organizatorów za krytyczny stan Walusia z powodu braku karetki na miejscu zdarzenia. Zrobiła się przez to nagonka cebulaków mimo iż byli tam na ratownicy.
Masz rację, natomiast to jest gość z problemami, o czym każdy wiedział, więc należy wziąć na klatę ryzyko że coś pierdolnie, a nie chorego gościa, na którym się zarabia, do sądu podawać.
 
@Gienek jak to jest, napisali w oświadczeniu ze mieli karetkę od ‚prywaciarza’ a ona nie mogła zawieść Walusia do szpitala i musieli zadzwonić po państwową bo tylko one mogą transportować, prawda to?
 
Masz rację, natomiast to jest gość z problemami, o czym każdy wiedział, więc należy wziąć na klatę ryzyko że coś pierdolnie, a nie chorego gościa, na którym się zarabia, do sądu podawać.
No wiesz Bonus nie jest ubezwłasnowolniony czyli odpowiada za swoje czyny. Organizatorzy muszą przyjąć na klatę kalectwo/śmierć zawodnika a Bonus musi przyjąć na klatę odpowiedzialność za pomówienia i bezpodstawne publiczne oskarżenia.
 
@Gienek jak to jest, napisali w oświadczeniu ze mieli karetkę od ‚prywaciarza’ a ona nie mogła zawieść Walusia do szpitala i musieli zadzwonić po państwową bo tylko one mogą transportować, prawda to?
Taka karetka to pewnie tak samo jak byś w bagażniku Astrą kombi delikwenta pod szpital podrzucił.
 
Jak się człowiek buja z niepełnosprawnymi i Ci coś odpierdolą to jednak bardziej to spada na konto tego, w teorii bardziej sprawnego. Tak ja to widze. A ten cały Handke przerzuca cały gniew na Bonusa. Smieszne i się nie uda. A straszenie go sądem to już ponury żart. Każdy średnio rozgarnięty gość wie, że Bonus się zmaga z problemami psychicznymi. Najpierw na wariatach zarabiać a potem się el dziwić że coś pierdolną i do sądu ich pozywać. Żałosne.
Ale jak on się niby buja z bonusem jak bonusa na galę swoją nawet nie zaprosił i podobno go tam nie było? A nawet jeśli był to był tam jako gość a nie uczestnik, jak on na nim niby zarobił? Potem taki ułom narobił afery czyli w skrócie koło dupy organizatorowi, to kogo organizator ma pozwać prawnego opiekuna bonusa? Bez jaj skoro gość jest poczytalny na tyle żeby podpisywać różne umowy to jest też na tyle świadomy żeby odpowiadać na swoje czyny, czyja to wina że bonus się przykleił jak gówno do podeszwy? Ja to mam w dupie to całe pd nawet jednej gali nie oglądałem ale czytam se to z ciekawości i mnie bawi jak ktoś broni bonusa, bo co. Kazał mu ktoś wrzucać wszystko w internet? Mógł siedzieć na piździe i czekać na rozwój wydarzeń a nie wychylać się przed szereg i robić z siebie niemal kurwa brata poszkodowanego, gdzie podobno został zdissowany przez jego rodzinę, no to już jednak o czymś świadczy....
 
@Gienek jak to jest, napisali w oświadczeniu ze mieli karetkę od ‚prywaciarza’ a ona nie mogła zawieść Walusia do szpitala i musieli zadzwonić po państwową bo tylko one mogą transportować, prawda to?
Gówno prawda, bo prywatna też może zawieść, ale ... no właśnie to ale. Najczęściej w karetkach prywatnych sprzęt jest ograniczony do minimum. Jest butla z tlenem jakiś tam monitor plus nosze i tyle. Żadnych leków, defibrylatora zestawy do intubacji. Dwa że osoby tam pracujące (Oczywiście nie wszystkie, bo znam bardzo dobrych ratowników, którzy dorabiają u prywaciarza) to ludzie po kpp, z zerowym doświadczeniem. Trzy że faktycznie biorąc dwa powyższe gdzie zespół jest niedoswiadczony i nie ma sprzętu, albo jest doświadczony ale nie ma sprzętu A jest stan zagrażający życiu to wzywa się pogotowie państwowe z lekarzem lub bez. Dziwi mnie to ze czas oczekiwania byl tak długi.
 
Ale jak on się niby buja z bonusem jak bonusa na galę swoją nawet nie zaprosił i podobno go tam nie było? A nawet jeśli był to był tam jako gość a nie uczestnik, jak on na nim niby zarobił? Potem taki ułom narobił afery czyli w skrócie koło dupy organizatorowi, to kogo organizator ma pozwać prawnego opiekuna bonusa? Bez jaj skoro gość jest poczytalny na tyle żeby podpisywać różne umowy to jest też na tyle świadomy żeby odpowiadać na swoje czyny, czyja to wina że bonus się przykleił jak gówno do podeszwy? Ja to mam w dupie to całe pd nawet jednej gali nie oglądałem ale czytam se to z ciekawości i mnie bawi jak ktoś broni bonusa, bo co. Kazał mu ktoś wrzucać wszystko w internet? Mógł siedzieć na piździe i czekać na rozwój wydarzeń a nie wychylać się przed szereg i robić z siebie niemal kurwa brata poszkodowanego, gdzie podobno został zdissowany przez jego rodzinę, no to już jednak o czymś świadczy....
Co Ty taki rozemocjonowany? Dla mnie atak na bonusa to odwracanie uwagi od siebie. Nagle problemem nie jest sama formuła i nienajlepsze zabezpieczenie tylko nniepelnosprawny Bonus. A pisanie, że podobno coś się wydarzyło, jako argument...
 
Co Ty taki rozemocjonowany? Dla mnie atak na bonusa to odwracanie uwagi od siebie. Nagle problemem nie jest sama formuła i nienajlepsze zabezpieczenie tylko nniepelnosprawny Bonus. A pisanie, że podobno coś się wydarzyło, jako argument...
Organizator który jest w kontakcie z rodziną pokrzywdzonego, tylko naprawdę a nie tak jak bonus podał te informacje nt bonusa i jego relacji z rodziną.

Jest to odwracanie od siebie uwagi, ale wcale mnie to nie dziwi, bonusa tam nie było, poleciał dla atencji, zaczął nagrywać te wideo z oskarżeniami a że jest medialny to media go cytowały, przez ułoma pewnie wizerunek organizatora ucierpiał 200% bardziej niż gdyby nie jego" interwencja" w tej sprawie, z ... No dobra pobudek bonusa nie znamy więc nie będę rokował.

To jest tak jakby twój sąsiad z dołu miał wypadek samochodowy, a ty byś poleciał do niego do szpitala i zaczął oczerniać jego mechanika twierdząc np że mu hamulce spierdolił, będąc przy tym PAMIĘTAJ osobą wbrew pozorom bardzo medialną, wioskowe głupki zawsze są popularne....

No i co dziwisz się że typ chce go pozywać? Z pizdy się tam wziął i narobił organizatorowi wielkiego gówna, mimo że nie musiał tego robić bo samo by się wylało. Wystawił się na strzał, czemu ktoś ma nie skorzystać, jungle rules kurwa.

Właśnie patrzę na to całkowicie bez emocji, stąd moje bezpośrednią i trzeźwa ocena sytuacji.

No i w sumie trochę słabo że mi odpisałeś na końcową, mało ważna linijkę mojego wcześniejszego wywodu, no ale cóż. Sprawa chyba jest jasna dla mnie jak i dla ciebie, bez spiny i popcorn, zobaczymy co się wydarzy dalej z tą sprawą jak i ze zdrowiem "zawodnika" "walk" na liście.
 
Back
Top