Cyberpunk 2077

cała ekipa wygląda ostro lgbt
1629140968450.png
 
To chyba jakiś kurwa żart
nom, najlepsze jest to, że to miało wejść już na początku roku. siedem miesięcy pracowali nad dwoma nowymi kurtkami, samochodem i kucykiem dla JS


CP2077_DLC.jpg
 
Johnny Silverhand się zestresował xd
1631230402501.png

Co do gry to czytałem że cdp zatrudnił moderow do naprawy gry bo sami nie dają rady :mjsmile:
 
never ending story....
dziś po pracy będzie testowane

wiem, ze nawet same cedepy mowily, by nie grac w to na ps4, ale tylko taka konsole mam - w rezultacie, postac ktora gram staje sie lysa przy zmianie kamery podczas wsiadania/zsiadania z motoru, tekstury potrafia sie nie doczytac do konca, kilkanascie razy juz mialem crasha przy ladowaniu questow... super zabawa!
 
dziś po pracy będzie testowane

wiem, ze nawet same cedepy mowily, by nie grac w to na ps4, ale tylko taka konsole mam - w rezultacie, postac ktora gram staje sie lysa przy zmianie kamery podczas wsiadania/zsiadania z motoru, tekstury potrafia sie nie doczytac do konca, kilkanascie razy juz mialem crasha przy ladowaniu questow... super zabawa!
za to ile możesz hejtujących filmików z rozgrywki na jutjube wrzucić
:antonio:
 
za to ile możesz hejtujących filmików z rozgrywki na jutjube wrzucić
:antonio:
odkąd zaczęły mi się pojawiać włosy na jajkach, jakoś przestałem czuć potrzebę robienia takich rzeczy

zresztą, w sumie to nigdy jej nie czułem
 
odkąd zaczęły mi się pojawiać włosy na jajkach, jakoś przestałem czuć potrzebę robienia takich rzeczy

zresztą, w sumie to nigdy jej nie czułem
Z samego faktu, że mógłbyś a nie czynisz powinieneś czuć małą satysfakcję, czasami pewne rzeczy wystarczy, że przerobisz w głowie i już czujesz się lepiej.
:redford:
 
Ja przeszedłem na ps4, tragedi nie było ale gram na ps5 i miło przejść grę bez spadających fps.
Ciekawe kiedy next gen update..
 
Standardowe
no to mocno dziwi mnie to Twoje 'nie było tragedii', nie wiem czy u mnie jest wyjątkowo zjebane, czy może Ty masz wyjątkowo wysoką tolerancję, mi np crashuje się średnio raz na 4/5h

masz jakiś patent żeby to jakkolwiek lepiej wyglądało/działało, czy nie ma jakichś konkretnych ustawień, które można podkręcić?
 
Back
Top