Cro Cop na treningu w koszulce cccp

@Wojtek123 Co do Putina,to podejrzewam,ze jakbys byl Rosjaninem to sam bys w takiej koszuleczce smigal. Mysle,ze trzeba to po prostu zrozumiec,dla Ciebie Putin to moze byc,nie wiem diabel wcielony ale dla jakiegos Rosjanina to wielki wodz i patriota i dla mnie to calkiem zrozumiale. Rownie dobrze jakis Rusek moglby sie srac,ze wyszedles w koszulce Pilsudskiego,czaisz? :wink:
co do tych koszulek CCCP to byly czasy kiedy bylo to modne. CCCP,DDR i te sprawy i nie dopisywalbym do tego jakies ideologi rodem,kurwa z pudelka
Sęk w tym ze akurat Putin nie cieszy sie zbyt duzym poparciem wsrod Rosjan ;)
 
Sęk w tym ze akurat Putin nie cieszy sie zbyt duzym poparciem wsrod Rosjan ;
polemizowalbym,w polskich mediach pro-USA/UE tak jest czesto przedstawiany.Jak jest naprawde to,w sumie nie wiadomo bo propaganda jest po obu stronach,takze wstrzymalbym sie od takich stanowczych stwierdzen :wink:
 
Last edited by a moderator:
Lubię Cro Copa do tego stopnia, że mam taką tezę: mimo że dużo jeździł po świecie to polityka, ani historia go nie interesuje. Dla nas to są podstawy wiedzy o świecie, ale w takiej Francji nie wiedzą czy Słońce czy Księżyc krążą wokół Ziemi.
 
No i co w tym dziwnego? To prawda wsrod szarych Kowalskich

Rozmowa z kilkoma osobami z własnego otoczenia ma się nijak do przekroju całego społeczeństwa. Nawet wśród Polaków można dostrzec duże różnice w postrzeganiu rzeczywistości. Zdania Rosjan o Putinie są na pewno zróżnicowane,a strefą graniczną może być to czy ktoś przyjeżdża do UE czy nie,czyli którą telewizje ogląda.
 
W tej chwili Mirek okazał się dla mnie pierdolonym imbecylem. Jeśli ktoś nie widzi w tym nic zdrożnego to albo spał na historii, albo trolluje, albo tak samo jak CroCop ma uszkodzony mózg. Co zabawniejsze, gdyby puszczał w sieć swoje fotki w trykocie widocznym poniżej.
swastika-red-tshirt.psd.jpg

To byłby na czołówkach zapewne wielu europejskich gazet. Ot zlewaczała pop-Europa.

@Painkiller Dojebałeś solidnie z tym bad boyem.
Proponuję, żebyście podeszli do Mirka po jego walce i mu wytłumaczyli jaki błąd popełnił i ilu fanów stracił.
Jak bilet VIP nie będzie drogi to z chęcią to zrobię.
 
Jak już tak sramy politycznie, to widziałem dzisiaj reklamę jakiejś imprezy charytatywnej, pisało na niej, że: rosyjski to normalny.

A co do Mirka, to dla mnie żadna nowość, przecież nigdy nie był on antykomunistą. A koszulka to raczej żart, niż manifestacja polityczna. Zresztą, tak czysto ludzko patrząc, jak trenuję w jakiejś koszulce, przepacam ją, przecieram, to nie jest ona dla mnie symbolem najwyższej wartości, bo zwyczajnie ją niszczę. A jak mam np. koszulkę z autografem Jona Jonesa to nie pójdę w niej na trening, bo się tusz zmyje.
Ja tam popieram słowa Paina.
 
Proponuję, żebyście podeszli do Mirka po jego walce i mu wytłumaczyli jaki błąd popełnił i ilu fanów stracił.
Nie omieszkam, do tego poinformuję go o zjebie od cohones :fro:

Ciekawe czy Kubańscy fani by się wkurwili, gdyby któryś założył koszulkę Che Guevary.
 
Sęk w tym ze akurat Putin nie cieszy sie zbyt duzym poparciem wsrod Rosjan ;)
To mało ruskow znasz. Przez te 7-8 lat, od kiedy mam z nimi styczność, przewinęło sie ich od zajebania i wszyscy popierają Putina. Taki naród.

A Mirkowi życzę powtórki z ich pierwszej walki z gonzaga. I chuj w dupę każdemu , kto w jakikolwiek sposób afiszuje sie z jakimś symbolem od tych popierdolcow komunistycznych

A tak naprawdę, to pomysł Danki na wzbudzenie dyskusji w Polsce, bilety tuż tuż to i szumu narobić trzeba.
 
Last edited:
Painkiller jak nie trollujesz z porownaniem bad boy'a do symbolu najbardziej zbrodniczego rezimu swiata to musisz byc skonczonym idiota. Od jakiegos czasu twoje wpisy na cohones to jeden wielki bol dupy i stanie w opozycji do calego wszechswiata. Do redakcji chciales dolaczyc, ale cie nie przyjeli, bo za slaby czy jaki czort? Nie wierze, ze obywatel kraju najbardziej doswiadczonego przez wyzwolicielska brac sowiecka moze napisac taka gigantyczna glupote...

@Solaris
znowu wkretka czy Kowalik faktycznie potwierdzil? jak tak to lipa, bo faktycznie drogie bilety
 
Mirko i jego brain damage....
A skoro już robimy pudelka to na zdjęciu ma też największe mirkobicebsy ever! Ciekawe jak będzie z badaniami na polskiej ziemi.
+ włosy chyba sobie dziad farbuje ;]
 
Patrz, kto by pomyślał ? Teraz doczytaj co robił na Kubie, w kontekście mego postu.
nic nie musze doczytywac,to Ty sie tu popisales super wiedza,miszczu i teraz chuja palisz,ze niby wiedziales
 
Zresztą, tak czysto ludzko patrząc, jak trenuję w jakiejś koszulce, przepacam ją, przecieram, to nie jest ona dla mnie symbolem najwyższej wartości, bo zwyczajnie ją niszczę.
Jest różnica między zwykłym przepacaniem takiej koszulki gdzieś w zaciszu, a wrzucaniem pozowanej foty do sieci przez osobę publiczną ubraną w taki t-shirt.

Zresztą ja wstydziłbym się założyć taką koszulkę publicznie (czyli nawet na trening). Kiedyś siostra zrobiła mi średnio udany prezent, z podróży poślubnej na Kubę przywiozła mi pamiątkę w postaci koszulki właśnie z Che Guevarą. Po za domem miałem ją na sobie tylko raz - jak przerzucałem u babci na wsi węgiel do piwnicy. Wstyd było w tym nawet trawę kosić u siebie na podwórku, bo jeszcze ktoś zobaczy.
 
nic nie musze doczytywac,to Ty sie tu popisales super wiedza,miszczu i teraz chuja palisz,ze niby wiedziales
Widzę, że i tak wiesz lepiej, nie bardzo rozumiejąc sens mojego posta, ale ok - przecież wiesz lepiej:facepalm:. "Chuja nie palę", możesz jakiś filmik wysłać, jak to robisz, to może podpatrzę.
 
Mam nadzieje, ze Gonzaga nie okaze sie jakims lewakiem bo teraz to jemu bede kibicowal w Krakowie :wink: Patrzac na inwencje CroCopa az strach pomyslec do jakiej muzyki wyjdzie na gali w Polsce. Moze Duran Duran zastapi teraz Chor Alexandrowa :lol:
 
Rogan też raz w takiej się nosił ale on raczej za bardzo nie zdawał sobie z tego sprawy. W każdym bądź razie ktoś powinien Mirkowi powiedzieć, żeby nie wrzucał takich fot. Szczególnie, że ma walkę w Polsce. Tylko zniechęca fanów.
 
Ten sam Korwin który u Cejrowskiego w programie miał piersiówkę z sierpem i młotem? :)
 
Back
Top