Cro Cop na treningu w koszulce cccp

Najprostsze wyjaśnienie jest zwykle prawdziwe. Mirko myśli, że będzie się bił w Rosji albo w jednej z poradzieckich republik.
Przeciez Mirko to Chorwat nie Amerykanin.Nie podejrzewam u niego takiego zdebilenia jak u Yankesow
 
@mat01 mój ból dupy ? kurwa poczytaj ten temat i zobacz kto ma ból dupy o jakiś pierdolony t shirt. @malinowsky miał rację

Wiem, że jesteś wielkim fanem Cro Copa i nie możesz znieść hejtów na jego osobę, ale gdyby Benson założył podobną koszulkę to byłbym pierwszy który by go krytykował za to i poważnie bym się zastanowił przed dalszym mu kibicowaniem.
 
Chmuro drogi, ja bylem fanem CC, no ale pewnych rzeczy sie nie wybacza, nawet takim wielkim sportowcom.
 
Painkiller koszulka III Rzeszy by cie nie oburzala?

on ma tylko koszulkę, a był taki co miał dziary nawet na twarzy z symbolami za które należałaby się kosa pod żebra gdy był w naszym kraju a nie że jakieś zajęcia prowadził w górach dla ludzi z NOPu.

Najprostsze wyjaśnienie jest zwykle prawdziwe. Mirko myśli, że będzie się bił w Rosji albo w jednej z poradzieckich republik.

może myślał że do czasu gali już tu Ruscy podejdą.
 
Jak chodziłem do szkoły średniej modne były koszulki z mordą Che Guevary i jakoś nie było ogólnego bólu dupy z tego powodu.
Cóż, to udowodnione, że ludzie są w większości bezmózgimi idiotami, ale czy to dobry argument? Nie sądzę :)
 
Przypominam że Mirko jest policjantem, załóżcie na galę koszulki JP.
Ktos kto był fanem CC i po tym zdjęciu nie jest dla mnie jest.. niespełna rozumu.
 
Jak wejdzie w życie umowa z Reebokiem to już nie ubierze takiej koszulki :D

Dopiero drugi miesiąc w tym roku, a już tyle dram było. Zapowiada się ciekawie. Może Mirko jest fanem Koba z filmu Warrior.
 
Ja zawsze byłem fanem CroCopa, ale raczej umiejętności, a nie człowieka. Nie znam go, ale taka koszulka na pewno nie jest przeze mnie pozytywnie odbierana. Powinien ją na worku zawiesić i napier**lać high kicki.
 
Ja zawsze byłem fanem CroCopa, ale raczej umiejętności, a nie człowieka. Nie znam go, ale taka koszulka na pewno nie jest przeze mnie pozytywnie odbierana. Powinien ją na worku zawiesić i napier**lać high kicki.
W czasach Pride to był strasznie fajny gość, jego poczucie humoru i dystans do siebie były urzekające. Teraz.... mam jakiś kryzys sympatii do Mirco odkąd przeszedł na emeryturę, po czym natychmiast zaczął walczyć ze wszystkimi wszędzie. Pewnie założył akurat tego rusha, żeby pokazać bicki;] Może sie distał go w prezencie od Monsona, cholera go wie. Ale jak ma robić ME w tym kraju to nich się jakoś ustosunkuje.
Jest wokół tego jakieś zamieszanie na tt, czy tylko tu?

Może warto dodać, że Mirko był od 2003 radnym z ramienia takiego chorwackiego SLD, więc pewnie to nie tylko żart z tą koszulką. Może warto zareagować? Zrobić dymu na mediach społecznościowych. A nóż widelec UFC zrobi podmianę main eventu z Manilą:D
 
Jak dla mnie to tu nie ma żadnych podtekstów, a lewicowe poglądy nie muszą oznaczać od razu, że ktoś jest neokomunistą albo byłym członkiem Partii. Na moje to Mirko sobie takie coś nosi ot, tak, bo śmieszne, czy fajnie wygląda, w masowej kulturze symbol CCCP, mam wrażenie jest traktowany "bez zrozumienia" (tak jak dla wielu, co nosili japę Guevary i nie byli nawet na poziomie mówienia, że to symbol wolności), jestem ciekaw, czy wszyscy tu oburzeni się tak samo wściekają jak słyszą dowcipy o Hansie i Żydkach albo o biegach we francuskich czołgach, a wojna to w końcu taka zabawna rzecz.
Wszyscy się śmieją z "Hitler: w poszukiwaniu elektro" i nikt jakoś nie podnosi takich przeróbek do rangi "promowania nazizmu".

Jak chcieliście Puhakkę w PL to wystarczało wam, żeby założył rasha (a i tego nie wszyscy potrzebowali do szczęścia) byle tylko walczył, a jak legendarny Mirko założył taką koszulkę to nagle fani się od niego odwracają jakby na twitterze wyraził poparcie dla ruchu naz-boli.
 
Dobrze, że Fedor juz na emeryturze:D
11876.jpg
 
Jak dla mnie to tu nie ma żadnych podtekstów, a lewicowe poglądy nie muszą oznaczać od razu, że ktoś jest neokomunistą albo byłym członkiem Partii. Na moje to Mirko sobie takie coś nosi ot, tak, bo śmieszne, czy fajnie wygląda, w masowej kulturze symbol CCCP, mam wrażenie jest traktowany "bez zrozumienia" (tak jak dla wielu, co nosili japę Guevary i nie byli nawet na poziomie mówienia, że to symbol wolności), jestem ciekaw, czy wszyscy tu oburzeni się tak samo wściekają jak słyszą dowcipy o Hansie i Żydkach albo o biegach we francuskich czołgach, a wojna to w końcu taka zabawna rzecz.
Wszyscy się śmieją z "Hitler: w poszukiwaniu elektro" i nikt jakoś nie podnosi takich przeróbek do rangi "promowania nazizmu".

Jak chcieliście Puhakkę w PL to wystarczało wam, żeby założył rasha (a i tego nie wszyscy potrzebowali do szczęścia) byle tylko walczył, a jak legendarny Mirko założył taką koszulkę to nagle fani się od niego odwracają jakby na twitterze wyraził poparcie dla ruchu naz-boli.

dla wiekszosc gimbo-patriotow jak nawet stwierdzisz,ze jestes ateista to w ich oczach momentalnie stajesz sie zasranym lewakiem,pedalem,transwestyta,wspierajacym i popierajacym zboczenia no i oczywiscie zbrodnie Stalina,Lenina i chuj wie jeszcze kogo. Lewicowe poglady,na pewne kwestie w ich oczach czynia cie od razu czlonkiem kurwa PZRR-u czy innego KGB badz NKWD.Nie pojete dla nich jest,ze mozna byc patriota z jakimis lewicowymi pogladami. Co dziwne jak zadasz kilka pytan jednemu badz drugiemu asowi to sie okazuje,ze oni sa bardziej lewicowi od ciebie a ich "prawicowosc" zawiera sie jedynie w tym,ze wierza w Boga i nie lubia homoseksualistow. Nigdy nie zrozumiem tego podzialu na lewakow i prawakow/prawiczkow. Przeciez czlowiek jest duzo bardzie skomplikowana jednostka niz ten schemat i w moim odczuciu malo jest ludzi,ktorzy dokladnie wszystkie poglady maja stricte prawicowe badz lewicowe.
 
dla wiekszosc gimbo-patriotow jak nawet stwierdzisz,ze jestes ateista to w ich oczach momentalnie stajesz sie zasranym lewakiem,pedalem,transwestyta,wspierajacym i popierajacym zboczenia no i oczywiscie zbrodnie Stalina,Lenina i chuj wie jeszcze kogo. Lewicowe poglady,na pewne kwestie w ich oczach czynia cie od razu czlonkiem kurwa PZRR-u czy innego KGB badz NKWD.Nie pojete dla nich jest,ze mozna byc patriota z jakimis lewicowymi pogladami. Co dziwne jak zadasz kilka pytan jednemu badz drugiemu asowi to sie okazuje,ze oni sa bardziej lewicowi od ciebie a ich "prawicowosc" zawiera sie jedynie w tym,ze wierza w Boga i nie lubia homoseksualistow. Nigdy nie zrozumiem tego podzialu na lewakow i prawakow/prawiczkow. Przeciez czlowiek jest duzo bardzie skomplikowana jednostka niz ten schemat i w moim odczuciu malo jest ludzi,ktorzy dokladnie wszystkie poglady maja stricte prawicowe badz lewicowe.

No lepiej sie tego nie dalo ujac. Brawo majster. Nie masz czlonkostwa w RN albo KNP to jestes dla gimbow lewak
wspierajacy Koree Polnocna, ruszajacym skora pod zdjecia Rozy Luksemburg pajacem.

Dla niektorych poglady chodza w pakietach albo wszystko albo nic.

Ja bym tak nie wystapil i bardzo sie wstydzil za taki t shirt ,ale jak czytam ze: teraz kibicujemy Gonzadze i krucjacie przeciwko Mirko, no to sorry panowie, nie ogarniam.
 
Back
Top