Cro Cop na treningu w koszulce cccp

Ja rowniez nie zalozylbym tej nieszczesnej koszulki ale nie odbieralbym tego "zdarzenia" w kategoriach jakies zbrodni wojennej bo mysle,ze niekotrzy tak moga na to patrzec.
 
Co dziwne jak zadasz kilka pytan jednemu badz drugiemu asowi to sie okazuje,ze oni sa bardziej lewicowi od ciebie a ich "prawicowosc" zawiera sie jedynie w tym,ze wierza w Boga i nie lubia homoseksualistow. Nigdy nie zrozumiem tego podzialu na lewakow i prawakow/prawiczkow. Przeciez czlowiek jest duzo bardzie skomplikowana jednostka niz ten schemat i w moim odczuciu malo jest ludzi,ktorzy dokladnie wszystkie poglady maja stricte prawicowe badz lewicowe.

podział na lewaków i prawaków jest chory, a jeszcze bardziej chore jest gdy prawicowcem czy patriotą nazywa siebie gość dla którego skrojenie dzieciaka z telefonem, czy obrobienie sklepu nie jest niczym złym, lub też zdemolowanie przystanku czy klatki nie jest złe.
z tego co wyczytałem to CroCop ma poglądy takie a nie inne i cóż, dziwne że on nie może mieć takich poglądów a pewien Fin już miał prawo mieć równie ostre poglądy i dziary na ciele i twarzy nawiązujące do tych jego poglądów.
 
dla wiekszosc gimbo-patriotow jak nawet stwierdzisz,ze jestes ateista to w ich oczach momentalnie stajesz sie zasranym lewakiem,pedalem,transwestyta,wspierajacym i popierajacym zboczenia no i oczywiscie zbrodnie Stalina,Lenina i chuj wie jeszcze kogo. Lewicowe poglady,na pewne kwestie w ich oczach czynia cie od razu czlonkiem kurwa PZRR-u czy innego KGB badz NKWD.Nie pojete dla nich jest,ze mozna byc patriota z jakimis lewicowymi pogladami. Co dziwne jak zadasz kilka pytan jednemu badz drugiemu asowi to sie okazuje,ze oni sa bardziej lewicowi od ciebie a ich "prawicowosc" zawiera sie jedynie w tym,ze wierza w Boga i nie lubia homoseksualistow. Nigdy nie zrozumiem tego podzialu na lewakow i prawakow/prawiczkow. Przeciez czlowiek jest duzo bardzie skomplikowana jednostka niz ten schemat i w moim odczuciu malo jest ludzi,ktorzy dokladnie wszystkie poglady maja stricte prawicowe badz lewicowe.
Generalizowanie, uogólnianie i wysnuwanie fałszywych założeń pod swoje tezy to chyba domena tego forum. Nigdzie indziej z takim nasileniem tych zjawisk się nie spotkałem.
z tego co wyczytałem to CroCop ma poglądy takie a nie inne i cóż, dziwne że on nie może mieć takich poglądów a pewien Fin już miał prawo mieć równie ostre poglądy i dziary na ciele i twarzy nawiązujące do tych jego poglądów.
Co to znaczy, że ten nie może, a ten może? Przecież na Puhakkę był niewyobrażalnie większy pojazd. Ba, nawet mu walkę odwołali z tego właśnie powodu. Więc o jakim bzdurnym prawie ty piszesz?
 
Myślę, że nikt nie patrzy na to w kategorii zbrodni wojennej. Jest to po prostu niefortunne zdarzenie, którego można było uniknąć gdyby po prostu użyło się wyobraźni w odniesieniu do gali w danym kraju. Gimbo-patrioci są wszędzie, tak jak wszędzie są wojujący gimbo-ateiści etc. skrót "gimbo" można do wszystkiego doczepić. W obecnej sytuacji po prostu Mirko niefajnie się zachował i fani mają prawo być zdziwieni lub zdegustowani. Ja jestem trochę zdegustowany i powtarzam: gdyby mój ulubiony pod niebiosa Benson Henderson zaczął nagle paradować w koszulkach z Ernesto Guevarą, emblematami komunizmu, faszyzmu czy nazizmu, to nasze ścieżki raczej by się rozeszły i przestałbym mu kibicować z bardzo ciężkim sercem. Są w życiu ważniejsze rzeczy niż sport. Dla mnie ważniejsze od wyników ulubieńca jest na przykład to jak ja się czuję kibicując danej personie, a kibicując komuś kto ma bardzo krótką wyobraźnię lub mały móżdżek czułbym się źle. Ulubiony zawodnik to taki który inspiruje również poza ringiem swoim zachowaniem czy wartościami, które wyznaje. Ludzie mają prawo czuć się zawiedzeni krótkowzrocznością Cro Copa i teraz to Wy spłycacie ich uczucia do "gimbo-patriotów" czy narodowców.
 
Co to znaczy, że ten nie może, a ten może? Przecież na Puhakkę był niewyobrażalnie większy pojazd

Mial zdecydowanie duzo wiecej obroncow na forum niz Mirko .

Ludzie mają prawo czuć się zawiedzeni krótkowzrocznością Cro Copa i teraz to Wy spłycacie ich uczucia do "gimbo-patriotów" czy narodowców

Zawiedziony to ja jestem,ale daleko mi do martyrologicznego bolu dupy jak co niektorym.
 
Przez te podziały jest jak jest...Bo nawet dobra ustawa, gdy jest proponowana przez jedną ze stron to musi być hejtowana przez drugą, no bo to przecież rywale....Powinno się z tym skończyć, a o losach kraju decydować mądre głowy, niezależnie myślące i mające na celu dobro ogółu, a nie swoich ziomków. Kierując się własną inteligencją, a nie "grupową".

Nie ma co porównywać tatuaży nazistowskich do koszulki ZSRR nawet. Tak czy inaczej wg mnie z głową się powinno podchodzić do tego co się ubiera, bo wówczas to oznacza poparcie. No, ale wiem, że ludzie często nie myślą zbytnio przed faktem. Może Mirko się bawił w "Drago" na treningu, a tu wyszła afera ;-) Tak czy inaczej nie ma w tym nic do chwalenia, tak samo jakby nie było, gdyby ubrał koszulkę Państwa Islamskiego...Ubranie się w coś oznacza albo poparcie albo bezmyślność czy to marki czy to klubu czy to jakichś haseł.
 
Mial zdecydowanie duzo wiecej obroncow na forum niz Mirko .



Zawiedziony to ja jestem,ale daleko mi do martyrologicznego bolu dupy jak co niektorym.
Miał więcej obrońców ,ale dlatego aby zawalczył ,a nie że to popierają.Na Cro Copa jest mniejsza ofensywa.

Ja nie wiem co o tym myśleć
 
Jak dla mnie to tu nie ma żadnych podtekstów, a lewicowe poglądy nie muszą oznaczać od razu, że ktoś jest neokomunistą albo byłym członkiem Partii. Na moje to Mirko sobie takie coś nosi ot, tak, bo śmieszne, czy fajnie wygląda, w masowej kulturze symbol CCCP, mam wrażenie jest traktowany "bez zrozumienia" (tak jak dla wielu, co nosili japę Guevary i nie byli nawet na poziomie mówienia, że to symbol wolności), jestem ciekaw, czy wszyscy tu oburzeni się tak samo wściekają jak słyszą dowcipy o Hansie i Żydkach albo o biegach we francuskich czołgach, a wojna to w końcu taka zabawna rzecz.
Wszyscy się śmieją z "Hitler: w poszukiwaniu elektro" i nikt jakoś nie podnosi takich przeróbek do rangi "promowania nazizmu".

Jak chcieliście Puhakkę w PL to wystarczało wam, żeby założył rasha (a i tego nie wszyscy potrzebowali do szczęścia) byle tylko walczył, a jak legendarny Mirko założył taką koszulkę to nagle fani się od niego odwracają jakby na twitterze wyraził poparcie dla ruchu naz-boli.
To tak samo wlasnie jak Monson tylko sobie nosi takie tatuaze
 
podział na lewaków i prawaków jest chory, a jeszcze bardziej chore jest gdy prawicowcem czy patriotą nazywa siebie gość dla którego skrojenie dzieciaka z telefonem, czy obrobienie sklepu nie jest niczym złym, lub też zdemolowanie przystanku czy klatki nie jest złe.
z tego co wyczytałem to CroCop ma poglądy takie a nie inne i cóż, dziwne że on nie może mieć takich poglądów a pewien Fin już miał prawo mieć równie ostre poglądy i dziary na ciele i twarzy nawiązujące do tych jego poglądów.
a gdy gosc ktory kroi dzieciaka z tel lub obrobi sklep jest lewakiem i dla niego nie jest to niczym zlym to co wtedy ?
 
To tak samo wlasnie jak Monson tylko sobie nosi takie tatuaze
Bo wszyscy ludzie muszą wszystkie symbole traktować tak samo? Mam kumpli z Wiary Lecha, którzy drą się "jebać lewaków" a jak ich spytałem kto to jest lewak to przyznali, że nie wiedzą. Dla Mirka symbol CCCP może być po prostu symbolem z epoki i tyle. Jak w Poznaniu jest pub "proletaryat" z pamiątkami z czasów PRL, wliczając w to milicyjne hełmy i różne inne partyjne artykuły to znaczy, że jego właściciel jest komunistą.

PS. W moim liceum był też koleś, który nosił się jak skin (łysy, czarne bojówki, glany z białymi sznurówkami, koszulki z polskim godłem) a na imprezach siadał kumplom na kolanach - i z tego co słyszałem, to po prostu stylówa mu się podobała, a nie był jakimś walczącym z przekonania narodowcem.
 
Bo wszyscy ludzie muszą wszystkie symbole traktować tak samo? Mam kumpli z Wiary Lecha, którzy drą się "jebać lewaków" a jak ich spytałem kto to jest lewak to przyznali, że nie wiedzą. Dla Mirka symbol CCCP może być po prostu symbolem z epoki i tyle. Jak w Poznaniu jest pub "proletaryat" z pamiątkami z czasów PRL, wliczając w to milicyjne hełmy i różne inne partyjne artykuły to znaczy, że jego właściciel jest komunistą.

PS. W moim liceum był też koleś, który nosił się jak skin (łysy, czarne bojówki, glany z białymi sznurówkami, koszulki z polskim godłem) a na imprezach siadał kumplom na kolanach - i z tego co słyszałem, to po prostu stylówa mu się podobała, a nie był jakimś walczącym z przekonania narodowcem.
czym innym jest ubieranie sie wedle upodobania, a czym innym jest propagowanie zakazanych u nas symboli
 
Dla Mirka symbol CCCP może być po prostu symbolem z epoki i tyle.
Ja nie byłbym taki naiwny...
Socjaldemokratyczna Partia Chorwacji (chorw. Socijaldemokratska partija Hrvatske, SDP) – chorwacka partia polityczna o profilu socjaldemokratycznym, wywodząca się z dawnej partii komunistycznej, działająca od 1989.
 
Uwielbiam te dyskusje. Obnoszenie sie z komunistyczna symbolika to tylko niewinne uleganie modzie, propagowanie homoseksualizmu to przejaw tolerancji i nowoczesnosci, deprecjonowanie historii i dokonan wlasnego narodu to przejaw swiatlosci umyslu i braku uprzedzen. Natomiast wszyscy myslacy inaczej to czarnogrod, zwykla banda faszystow, homo i ksenofobow.

Patrzac na przeszlosc polityczna Mirka, ktora przytoczyl @cypher, jesli zabraknie w Krakowie sektoru cohones to moze chociaz mlodziezowka SLD cos zorganizuje :wink:
 
Uwielbiam te dyskusje. Obnoszenie sie z komunistyczna symbolika to tylko niewinne uleganie modzie, propagowanie homoseksualizmu to przejaw tolerancji i nowoczesnosci, deprecjonowanie historii i dokonan wlasnego narodu to przejaw swiatlosci umyslu i braku uprzedzen. Natomiast wszyscy myslacy inaczej to czarnogrod, zwykla banda faszystow, homo i ksenofobow.

Patrzac na przeszlosc polityczna Mirka, ktora przytoczyl @cypher, jesli zabraknie w Krakowie sektoru cohones to moze chociaz mlodziezowka SLD cos zorganizuje :wink:
Przeczytales ten temat w ogole?
 
Przecież on nie ma 12 lat i chyba wie czego symbolem jest CCCP. Niezależnie czy założył dla jaj czy na poważnie to raczej jest świadomy jak bardzo prowokuje ta koszulka.
 
Niech tylko nikt się nie pokazuje z godłem Austrii ;)

03-Sou%C4%8Dasn%C3%BD-rak-znak.png


PS
Też mi się socjalizm/komunizm ogólnie nie podoba - niesmak jest - toż to publiczna osobistość... ale sam jeszcze starych kopiejek, ani znaczków z czasów ZSRR nie będę wyrzucał ;)
 
Ja tam za pierwszym razem nie zwróciłem uwagi na koszulkę ,dopiero gdy zobaczyłem ile komentów,nie no przymknę oko chyba
Ja przede wszystkim zwróciłem uwagę, że Mirasowi się przybyło w masie mięśniowej i ta sprawa mnie bardziej zaniepokoiła. W takim wieku CroCop po prostu dobrze wygląda, a wydawało mi się, że ostatnimi czasy bywało z tym gorzej, mam nadzieję, że nie przyjdzie mi czytać sensacyjnych wyników badań, bo choć wszyscy wiemy (albo za odważne uogólnienie) jak jest, to oby jednak nie wyszło to na światło dzienne w przypadku Mirka, niech młodzi cierpią, CroCop to już epoka zawodników, którym powinno się oddać święty spokój wiadomo, że i tak nic nie osiągną wielkiego, a splamić karierę jakimś głupstwem to podwójna kara dla zawodnika.
 
Cro Cop dostal zdaje sie pytanie o ta koszulke na konfie przed UFC w Krakowie i jak podaje MMA News odpowiedzial w sposob nastepujacy :
"Koszulka to tylko koszulka. Kupiłem ją na seminarium w Rosji ."
 
Cro Cop dostal zdaje sie pytanie o ta koszulke na konfie przed UFC w Krakowie i jak podaje MMA News odpowiedzial w sposob nastepujacy :
"Koszulka to tylko koszulka. Kupiłem ją na seminarium w Rosji ."
Więc nawet nie jest to prezent od Fedora, tylko sam ją kupił.
 
Mysle,ze duzo jest tu fanow Mike Tysona. Gosciu ma wydziarganego na rece Mao Tse Tunga. Nie koszulka,dziara i co teraz? juz jego fanami nie jestescie?
 
Mysle,ze duzo jest tu fanow Mike Tysona. Gosciu ma wydziarganego na rece Mao Tse Tunga. Nie koszulka,dziara i co teraz? juz jego fanami nie jestescie?
dobrze ze nie bralem udziału w konursie gdzie byla jego biografia do wygrania, musialbym ja chyba teraz ostnstacyjne odeslac, jak Supron swoje medale
 
To trochę podobna sytuacja jak z GSP i tym, że nosił te ciuchy Hayabusy z japońską flagą z czasów drugiej wojny. Korean Zombie my wtedy w otwartym liście tłumaczył, że dla Koreańczyków to tak samo zbrodniczy symbol jak swastyka.

Nie wyciągałbym zbyt daleko idących wniosków z tej koszulki. Na pewno można powiedzieć, że świadczy to o jego niewiedzy. Nie wiem jak w Chorwacji uczy się historii i czy mają oni wiedzę o ludobójstwie i innych zbrodniach za które odpowiedzialny był Związek Radziecki.

Nie znamy motywacji Mirko. Najprawdopodobniej jest socjalistą, w czym ja osobiście nie widzę nic złego (o nie, pewnie już po mnie na tym forum, haha), a ta koszulka nie ma dla niego żadnych negatywnych konotacji.

Tym niemniej powinien mu ktoś wyjaśnić to i owo. Najlepiej publicznie, żeby miało to jakiś walor edukacyjny.
 
Back
Top