Cro Cop na treningu w koszulce cccp

user_usunięty

UFC
Middleweight
Na facebooku mmarocks opublikowało zdjęcie Mirka w koszulce cccp.Za pierwszym razem jak widziałem to nawet nie zwróciłem uwagi na koszulkę ,potem zobaczyłem i...
Jak myślicie ,Cro Cop to popiera?Dostał koszulkę po prostu i nosi?Może jakieś inne powodu?
Dla mnie ,fana to jest dosyć raniące , co sądzicie o całej sytuacji?
 
Sprawiedliwie byloby zrobic taka nagonke jak na Puhakke a nawet wieksza bo Puhakka nie wyszedl w koszulce III Rzeszy.

Na pewno Cro Cop jest debilem.
 
Może kryzys wieku średniego ...

Cro%20Cop.jpg
 
To nie jest jakiś amator ćwiczący sobie w klubie w takiej koszulce. Facet jest gwiazdą, której profil śledzą tysiące osób i właśnie przysporzył sobie sporo antyfanów. W świetle obecnej sytuacji na świecie powinien się wcześniej jebnąć w łeb, zanim się w coś takiego ubrał. Kretyn i tyle.
 
nie. nie interesuje mnie to co zakładają na siebie ludzie. osobiście bym nie założył żadnej innej z symbolem narodowym niż nasz biały orzeł, ale to co robią inni średnio mnie interesuje. Jak chodziłem do szkoły średniej modne były koszulki z mordą Che Guevary i jakoś nie było ogólnego bólu dupy z tego powodu. Dlatego tu jest nic innego jak szukanie dziury w całym.
Po za tym chyba między związkiem radzieckim na III rzeszą nie do końca można stawiąc znak równości
 
Ja bym tez tego nie wyolbrzymial,moze chcial zazartowac, a ze to jest byly mundurowy to zarty na takim Mamedowym poziomie.Dziwne ze wlasnie Chorwat sobie na takie rzeczy pozwala,bylem przekonany ze sa zaszczepieni na ten wirus tak jak My...

Ej a moze ta koszulke Monson po treningu zostawil i Mirko ja przygarnal ?
 
Ja bym tez tego nie wyolbrzymial,moze chcial zazartowac, a ze to jest byly mundurowy to zarty na takim Mamedowym poziomie.Dziwne ze wlasnie Chorwat sobie na takie rzeczy pozwala,bylem przekonany ze sa zaszczepieni na ten wirus tak jak My...

Ej a moze ta koszulke Monson po treningu zostawil i Mirko ja przygarnal ?
sluchaj a Ty co,jestes nazista? co to za avatar? :smile:
 
nie. nie interesuje mnie to co zakładają na siebie ludzie. osobiście bym nie założył żadnej innej z symbolem narodowym niż nasz biały orzeł, ale to co robią inni średnio mnie interesuje. Jak chodziłem do szkoły średniej modne były koszulki z mordą Che Guevary i jakoś nie było ogólnego bólu dupy z tego powodu. Dlatego tu jest nic innego jak szukanie dziury w całym.
Po za tym chyba między związkiem radzieckim na III rzeszą nie do końca można stawiąc znak równości
Ja jakby nie komentarze nie zauważyłbym ,no w sumie to nie mam zdania
 
nie. nie interesuje mnie to co zakładają na siebie ludzie. osobiście bym nie założył żadnej innej z symbolem narodowym niż nasz biały orzeł, ale to co robią inni średnio mnie interesuje. Jak chodziłem do szkoły średniej modne były koszulki z mordą Che Guevary i jakoś nie było ogólnego bólu dupy z tego powodu. Dlatego tu jest nic innego jak szukanie dziury w całym.
Po za tym chyba między związkiem radzieckim na III rzeszą nie do końca można stawiąc znak równości
No nie. Ruskie to były większe skurwiele.
 
Pisałem to już na fejsie i napisze tutaj, to równie dobrze może być po prostu symbol przywiązania do jakiegoś elementu z ery bloków ZSRR(tak jak tabliczki DDR na autach).
Ja nie widzę w tym problemu, na pewno nie takiego jak np. wyjście w koszulce z putinem na ważenie tak jak zrobił to Oleinik.
 
Pisałem to już na fejsie i napisze tutaj, to równie dobrze może być po prostu symbol przywiązania do jakiegoś elementu z ery bloków ZSRR(tak jak tabliczki DDR na autach).
Ja nie widzę w tym problemu, na pewno nie takiego jak np. wyjście w koszulce z putinem na ważenie tak jak zrobił to Oleinik.
Ryj Putina nie jest zakazany. Sierp i młot u nas w kraju już tak. Ja tam wolę wierzyć, że Mirkowi od liczby przyjętych ciosów miesza się rzeczywistość niż było to specjalne działanie. Oczywiście, można mówić, że nic się nie stało tak jak nic się nie dzieje, gdy zagraniczne media raz po raz nazywają obozy koncentracyjne Polskimi obozami zgłady.
 
@Wojtek123 Co do Putina,to podejrzewam,ze jakbys byl Rosjaninem to sam bys w takiej koszuleczce smigal. Mysle,ze trzeba to po prostu zrozumiec,dla Ciebie Putin to moze byc,nie wiem diabel wcielony ale dla jakiegos Rosjanina to wielki wodz i patriota i dla mnie to calkiem zrozumiale. Rownie dobrze jakis Rusek moglby sie srac,ze wyszedles w koszulce Pilsudskiego,czaisz? :wink:
co do tych koszulek CCCP to byly czasy kiedy bylo to modne. CCCP,DDR i te sprawy i nie dopisywalbym do tego jakies ideologi rodem,kurwa z pudelka
 
Back
Top