Cohonesowy quiz znajomości filmów

Jak się jakimś cudem dopcham się do żłobu, to wstawie czarną planszę i powiem, że z 'Creep', jak zgaslo światlo. ;)
 
Olos w zasadach napisał, że na odgadnięcie jest 48 godzin a wy byście chcieli mieć wszystko od razu. Dajcie szanse tez innym którzy nie mogą siedzieć na cohones cały dzień. Albo zmieńcie zasady że trzeba odgadnąć film w 15 minut. Najlepiej to podać rocznik i pokazać twarz głównego bohatera.
 
Oryginalny kadr z filmu przed momentem zrobiony :-) Troche za duża wielkość.



b3ryt958yf29.png




Ps. Ranking się zgubił.
 
Rozjebaliście ten quiz totalnie, bez kitu. Nie gramy o złote majty, ja na tamtym forum wrzucam obrazki które bez trudu google znajduje, a ludzie potrafią się bawić i nie wklepują od razu i szukają po obrazie. Dodatkowo tu chodzi o pilnowanie punktów, bo to dojdzie do 10 stron i zapomnicie kto wygrał i quiz umrze. Mahonek sie wyrwał z zadawaniem to niech ogarnie punktacje.
 
Łapcie i dziękujcie za ranking :-) Następny jak zgadnie niech to sobie skopiuje i zaktualizuję.



1.Brasil 6pkt



2.krolik, Olos, herrflick, Fresh 3pkt



3.Oldrich 2pkt



4.mateusz19191010, Masta Blasta, mahonek, kofi, Grzechu, respekt 1pkt







Ps, Jeżeli pozwolicie to wprowadzę pkt. do tzw regulaminu zabawy: mianowicie Własny kadr z filmu + sprawdzenie czy google go nie znajdzie( ja z tym bankomatem sam się tak załatwiłem :-), niby własny dałem, a i tak znalazło)



Ps 2. Mahon dał jakieś zoombie dla psycholi.
 
Mahon daje te filmy co ma na telefonie/tablecie i w budzie oglada-czytaj Mega Hity z biezacego roku. Ja raczej na Jarhead 2 czasu nie strace a i ta ostatnia wrzuta mi nic nie mowi.Fajnie by bylo gdyby ktos mu wytlumaczyl ze to chodzi o rzeczy bardziej rozpoznawane itp itd
 
Dokładnie mahonek, nie każdy ma czas oglądac każdą nowość która wchodzi do kin. Ja też jak bedzie moja kolej moge wrzucić japoński film z lat 30. i sie każdy zesra, a nie zgadnie. Jak będziesz dalej tak pajacował to nikt na Twoje wrzuty nie bedzie zwracał uwagi. Ale póki co trzymamy sie zasad i jest 48 h na zgadnięcie, a w tym czasie mahonek moze dawać podpowiedzi.
 
Nie no jak są same łatwe klasyki to też niedobrze bo to wtedy tylko test na refleks. Może skróćmy termin niezgadnięcia do 24 h i wszyscy będą happy?



@Mahonek: trochę strzelam ale czy to nie nowy Evil Dead (2013)?
 
Żartujecie sobie ze mnie? Loool.
Daje filmy popularne z 2014 roku to sie czepiacie a kolo daje screena kolesia z daleka na śniegu i nic nie mówicie.

Film z tego roku o zombie. Są tam Naziści o Ruscy. Juz macie taka podpowiedz...
 
Back
Top