Cohonesowy quiz znajomości filmów

dzięki, polece lekkim hardcorem z klasyki filmu







30jlpjr.png
 
Brasil prawidłowo wskazal.



BTW miło że ktos tu zna tez starsze filmy :)







chociaz widze ze google bez problemu znajduje po screenie ten film :(
 
trudno o bardziej popierdolony film, raczej taki nie powstał.


jest kilka rownie "dobrych", jesli jeszcze bedzie mi dane podrzucenie tutaj to postarm sie o cos mocnego/ciekawego
 
w sumie to widziałem wiele tych nekromantikow, kanibali i wszystkiego no i szczerze mowiac tego salo u mnie nie przebilo, moze chodzi o jego powazną formę z pewnym patosem i dlatego tansze filmy robia przy tym mniejsze wrazenie, nie wiem ale dobrych wrazen po seansie nie wynioslem :D



to tez zarzuce klasykiem, jesli ktos sie bardziej horrorami interesuje, to powinien wiedziec bez problemow wiekszych:



2d8m5c9.jpg
 
nie jestem fanem horrorów ale znalem, w goglach potwierdzilem - lipa z tymi googlami ze rozponaje screeny :(
 
dobra, mam fajny film, juz z XXI wieku ale googlarka go znajduje bez problemu a nie chce mi sie bawic z przerabianiem :



n5q3di.png
 
haha VISITOR Q, to jest scena jak ten stary chinol "szpachluje" zamordowaną wcześniej dziewczynę, pozniej niestety nie moze z niej wyciągnąć wiadomo czego, pomaga mu w tym jego rodzina. Film niezle pojebany, ale polecam, mi sie podobało :D
 
Brawo Brasil, dajesz, Twoja kolej :)



BTW polecam tego rezysera:



http://www.filmweb.pl/person/Takashi+Miike-109145



poza mega zakreconymi filmami mial tez kilka swietnych
 
Brasil, choc mam wrazenie ze film widzialem to nie jestem w stanie przypomniec sobie tytulu - poddaje sie.



Co do filmow Mikkego to Agitator tez nie jest zly ale te co wymieniles zdecydowanie jego najlepsze. Moj numer 1. to oczywiscie Visitor Q :)
 
Nie chcę pokazywać twarzy bo wtedy można łatwo dojść po aktorze a chyba też nie o to chodzi żeby każdy film odgadnąc w 5 minut :). Póki co podpowiem, że Kaczy dobrze zauważył, że idzie po śniegu.
 
No, ale bez przesady żebyśmy odgadywali po śniegu. Nie widząc nic co może nas naprowadzić... Moża ja wrzuce źdźbło trawy...
 
Jeżeli ktoś oglądał ten film to wystarczy mu taki kadr żeby go odgadnąć. Ale jeżeli ta zabawa ma polegać na tym że koniecznie ktoś musi odgadnąć film w ciągu kilku minut bo poźniej lecą takie zjebane teksty to trochę słabo.
Łapcie kolejne zdjęcie.
24yz0vl.jpg
 
Back
Top