Cohonesowy quiz znajomości filmów

1. Królik, Olos 3
2. Brasil, Oldrich Herrflick 2

3 Masta Blasta 1

2din09w.jpg
 
Ja tam nie wiem co to jest się przyznam odrazu, wygląda na jakiegoś islamskiego terrorystę na pierwsz rzut oka
 
Tez sie zastanawiam czy Mahona moze nie wykluczyc z tej zabawy bo on ma spore retardejszyn.



Glosujemy ?
 
Zadałem w miare popularny film tyle, że sam robiłem screena, ze w necie nie znajdziecie i już problemy :P Więc chyba nie chodzi w tej zabawie, żeby było aż tak łatwo?
 
Coooo google grafika nie wyszkuje? :D





haha nie ma opisu na google to wszystkich zatkało ;p


:-)



Dlatego ja się wstrzymuję z udziałem w zabawie do momentu, w którym zaczniecie wrzucać zdjęcia kórych google nichuchu nie rozpoznaje. Róbcie własne skriny albo zamazujcie/domazujcie coś w skrinach z neta.
 
To nic nie da. Trzeba złapać jakiś rzadki kadr, albo nie wiem - domalować gdzieś bałwana na pierwszym planie? Tylko dywaguję.
 
@herflick:Namierzy z łatwością.



Najlepiej odwórcić w poziomie fotkę, albo sporo zamalować.



Ale najlepiej zrobić screena z klatki filmowej na pauzie







Edit. Daję tydzień i temat umrze ;-)
 
kofi wygrałeś. Też mi się podoba inicjatywa z tym żeby robić własne screeny ;) Olos piszesz o tym żeby nie oszukiwać, a domyślam się, że kompletnie nie miałeś pojęcia co to za film tylko po prostu sprawdziłeś na filmwebie filmy wojenne z 2014r i palnąłeś nazwę, która Ci najlepiej pasowała. Poza tym ten, który napisałeś jest z 2013r. Panowie więcej luzu, nic za wszelka cenę, przecież to ma być fun a nie gra o pas UFC.
 
:-) Jedziesz dalej Grzechu.



P.S. Chyba zbyt banalne i sorry za rozmiar zdjęcia, następnym razem się poprawię.
 
Back
Top