Cohonesowy quiz znajomości filmów

Olos

-=PRIDE FC=-
Proponuję forumową zabawę, która ma następujące założenia:
1. Wklejamy kadr z filmu przez funkcję img (nie pamiętam, jakie mamy ograniczenia, ale lepiej, żeby był dość spory - nawet większy, niż ten poniżej)
2. Ludzie zgadują tytuł, a autor obrazka daje znać do kogo należy następne pytanie.

3. Odpowiedziałeś dobrze to dodajesz kolejną zagadkę. jak piszesz posta z zagadką to kopiujesz z posta wyżej aktualny ranking i przesuwasz swój nick o jeden punkt do góry. albo dopisujesz się na pozycję 1 jak to twój pierwszy odgadnięty film


Czyli forma, do której wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni z powodu quizów.
Ważne: ze względu na to, że w nazwach plików często umieszczony jest tytuł filmu, w miarę potrzeb polecam przepuszczenie zdjęcia przez np. imageshack.

1. Zagadką może być tylko screen z filmu, jednakże zadający ma prawo dawać pisemne podpowiedzi.
2. Odpowiedź powinna zawierać zarówno tytuł filmu jak i rok produkcji.
3. Autor zagadki jest zobowiązany dodać podpowiedź do zagadki (kolejny obrazek, ew. podpowiedź pisemna) w ciągu 48 godzin, jeśli zagadka pozostaje nierozwiązana. Jeżeli zadający nie da podpowiedzi, quiz stoi w miejscu - obowiązuje wtedy zasada "kto pierwszy, ten lepszy' i każdy ma prawo dodać nową zagadkę.
4. Jeżeli zagadka nie zostanie zadana w ciągu 48 godzin od potwierdzenia, obowiązuje wtedy zasada "kto pierwszy, ten lepszy' i każdy ma prawo dodać nową zagadkę.
5. Jeśli nie masz zamiaru lub czasu zadać kolejną zagadkę - nie zgaduj.

Jeszcze parę komentarzy:
ad1:
Film oznacza film pełnometrażowy, kinowy lub telewizyjny. Nie dodajemy screenów z seriali, mini-seriali, filmów krótkometrażowych ani z programów telewizyjnych.
Zagadką musi być screen, podpowiedzi tekstowe są dopuszczalne jako pomoc, nie mogą jednak stanowić sedna zagadki.
ad2: rok produkcji mile widziany, ale nie zawsze konieczny. Chodzi po prostu o to, że istnieją tytuły oryginalne, a istnieją też takie same dla różnych filmów, np. Godzilla.
ad3 i ad4. Czas zmieniony na 48h.



Mam nadzieje, ze sie przyjmie. Na innym forum na którym jestem działa dosyć sprawnie. A więc zaczne ja:



0.jpg
 
1. krolik - 1pkt



Zadajesz. Oczywiście zapomniałem dodać, ze prosiłbym o nie używanie wszelkich pomocy tj. używanie funkcji google: "Wyszukiwanie obrazem" gdyż zabawa najzwyklej w swiecie traci sens. Aha i limit pkt potrzebny do wygranej to 30!
 
76889fed63e12.jpg.html




http://zapodaj.net/images/76889fed63e12.jpg



Raczej łatwe więc bez podpowiedzi



1. Królik 1 pkt



Sorry, że sam link ale nie chce mi się na drugi serwer wrzucać
 
Jo, oczywista oczyswistość dawaj dalej z tematem



PS. Z jakich serwerów zdjecia na cohones najlepiej wrzucać



PS. A imigur jest bez logowania?
 
Przekręt, nie pamietam roku
E: Z telefonu to uj nie zabawa, miałem iść spać, ale mnie zaciekawiłeś tym quizem i zmusiłeś do przesiadki na lapka ;)
 
wrzucajcie z czegoś innego niż wrzucacie, bo mam to w adblocku zablokowane i nawet nie mam jak odblokować.
 
krolik zadajesz.



@down nawet jakby rozpoznało to nie o to w tym chodzi. Co to za frajda rzucać tytułami podanymi przez google.
 
Back
Top