Cohonesowy quiz znajomości filmów

1.Brasil 6pkt



2.krolik, Olos, herrflick, Fresh 3pkt



3.Oldrich, Grzechu 2pkt



4.mateusz19191010, Masta Blasta, mahonek, kofi, respekt 1pkt


quiz.png
 
Kutfa jak wy to zgadujecie po sweterku aktora? Dawajcie może chociaż ujęcia gdzie widać twarze albo coś charakterystycznego.
 
ziggy, właśnie fajnie jest wyłapać takie smaczki, zresztą ta scena jest bardzo wymowna, ciągnie się kilkadziesiąt sekund. Japy aktorów to wg mnie zbyt duża podpowiedź ...
 
ziggy, właśnie fajnie jest wyłapać takie smaczki, zresztą ta scena jest bardzo wymowna, ciągnie się kilkadziesiąt sekund. Japy aktorów to wg mnie zbyt duża podpowiedź ...





lub wystraczy wrzucic link do screena do googla



http://tinyurl.com/qccdarm
 
@gambit: no w sumie ok chociaż ten film widziałem a w życiu bym nie zgadł. Może przewijałem tą scenę bo mi sie dłużyła :p
 
No ok ale to kto teraz zapodaje? Zoom czy wychodzimy z zalozenia ze jak widac w google to sie nie liczy i gambit jeszcze raz cos innego?
 
Ludzie, nie czepiajcie się trudności, bo i tak ten temat przesadnie zapierdala. Co wejdę, to już ktoś odgadł. Upewniać się, że jest trudne i google nie wyszukuje i jest ok.
 
To ja wrzuce, jak się okaże, że googlowe są cofane, to i tak trzeba będzie grać od nowa :-)



2cmonk2.jpg


1.Brasil - 6pkt



2.krolik, Olos, herrflick, Fresh - 3pkt



3.Oldrich, Grzechu - 2pkt



4.mateusz19191010, Masta Blasta, mahonek, kofi, respekt, Gambit, zoom - 1pkt
 
Moim zdaniem właśnie takie kadry to jest sens tej zabawy. Ta gra ma polegać na ZNAJOMOŚCI FILMóW a nie na znajomości i obsłudze google tudzież stron typu filmweb.pl. Jeżeli nie znasz filmu to siedzisz cicho i czekasz aż się trafi coś co znasz, jeżeli nie znasz nic to znaczy, że dużo kinematografii masz do nadrobienia. Proste.
 
Nikt nie zgaduje to wspomogę :P



Jest to komediowy film europejski, z początku XXI w.
 
Kurde chodzi mi coś po głowie, ale nie mam czasu polatać po filmwebie i znaleźć. Może mi się przypomni.
 
Back
Top