Cohonesowy quiz znajomości filmów

Eee na serio takie szczegoly? They Live to jeden z moich ulubionych filmow a w zyciu bym nie pamietal ze jakis zegarek z tego filmu, chociaz np po okularach leżacych gdzies tam bym poznal, imo lepiej juz wrzucic normalny kadr z filmu (ktorego google nie wyszuka), którego malo kto zna niz fragment okna, zegarka itd? To wyzej mi sie btw skojarzylo z poczatkiem filmu Maniac z 1980 i kawalkiem okrąglego telefonu, ale to raczej nie to.
 
Nie to nie to. Podpowiem, ze te linie na dolnym i prawym brzegu są istotne. Oraz, ze to film oparty na motywach książki.
 
Brasil, owszem chciałem inne kadry wrzucić ale zasrany google wszystko znajdował.Ale zegarek do teleportacji (na screenie widać że coś sie znim dzieje) to był akurat wg mnie też dosyć istotny szczegół, po którym mozna było to zgadnąć. Zresztą chyba nie miało byc tak łatwo i od czego są podpowiedzi;)
 
Kolejna podpowiedź. Film z 1982 roku. Jak nadal nikt nie zgadnie to postaram się wrzucić kolejny kadr, ale trudno o taki nawet po przycięciu lub edycji którego nie znajduje google.
 
Podrzućcie w HP link do 12 strony tematu bo znowu zamula i ostatnie co widzę to zdjęcie które wrzucił
 
Widmo, użytkowników, którzy nie potrafią wpisać 12 w adresie xD



Może The Thing?



Macie rację, że trudno jest wrzucić obrazek co go google nie wyłapie, więc może tak jak ktoś proponował przy takiej sytuacji osoba która zgaduje musi też opisać scenę? Chociaż to bardzo naciągany pomysł bo wtedy łatwo wszystko skojarzyć.
 
Nie. To nie The Thing.



g6UchMb.png




Kolejna podpowiedź. Sry że taka skromna, ale etapami ucinałem po trochu z kadru, a google wciąż znajdywało. Tego już nie znalazło.
 
No niestety Gambit mądralo nie mogę wpisać na telefonie 12 w adresie wiec nie musisz być taką fają i zamiast sie czepiać mogłeś podrzucić ten link w HP tak jak poprosiłem.
 
Film to przede wszystkim wrażenia wizualne, więc trzymajmy się obrazów. Jakbym chciał zgadywać po opisach to byłby to quiz książkowy.



Kolejna podpowiedź: Origami.
 
@cypher. Bo do niektórych filmów ciężko znaleźć kadr którego nie znalazłoby google.



@Gambit Tak jest. Już myślałem nad kolejnym kadrem. Kadry w jakikolwiek sposób Cię naprowadziły,a podpowiedzi rozwiały wątpliwości czy na odwrót? Ciężko było mi znaleźć jakiś kadr którego google nie znajdywało. Jeden przyciąłem (ten z gejszą na bilboardzie) i pozamazywałem część, a google i tak znalazł.
 
Olos,, szczerze to po kadrach ciężko, choć po drugim miałem już dawać Blade Runnera, ale nie chciałem strzelać dwa razy pod rząd. Origami rozwiało wszelkie wątpliwości xD

Haha wygrałem z google :] (za drugim razem, bo innego screena, do innego filmu co bym nie zrobił, zawsze wykrywał)

2n8sz1z.jpg

1.Brasil - 7pkt
2. Herrflick, Olos - 4 pkt
3.krolik, Fresh - 3pkt
4.Oldrich, Grzechu, respect, mahonek, Nayevsky,Masta Blasta, Gambit - 2pkt
5. mateusz19191010, , kofi, zoom, pyrazgr, ziggy123, Arlovski, cypher, Hang, Masutatsu - 1pkt
 
Przykro mi to mówić, ale nie wygrałeś. Po zdjeciu od razu wiedziałem że to Eva Mendes , ale odruchowo chciałem się upewnić i kliknąłem zeby sprawdziło i znalazło.
 
Jakie gowno, przez Google image mi nie znalazło jak wklejalem linka, a teraz jak kliknąłem pm na szukaj grafiki w google juz tak - przecież to jedno i to samo.
Czyli przez moją nieuwagę respect nie dostaje punktu? To chociaż zagadkę oddam, bo nie dam rady nic wrzucić aż do jutra wieczór.
 
No niestety tak bywa Gambit. Nic nie szkodzi, to tylko zabawa. W takim razie ja coś wrzucę zaraz.
 
2wheebs.jpg


1.Brasil - 7pkt
2. Herrflick, Olos - 4 pkt
3.krolik, Fresh - 3pkt
4.Oldrich, Grzechu, respect, mahonek, Nayevsky,Masta Blasta, Gambit - 2pkt
5. mateusz19191010, , kofi, zoom, pyrazgr, ziggy123, Arlovski, cypher, Hang, Masutatsu - 1pkt
 
35ixcwp.jpg


1.Brasil - 7pkt
2. Herrflick, Olos - 4 pkt
3.krolik, Fresh - 3pkt
4.Oldrich, Grzechu, respect, mahonek, Nayevsky,Masta Blasta, Gambit - 2pkt
5. mateusz19191010, , kofi, zoom, pyrazgr, ziggy123, Arlovski, cypher, Hang, Masutatsu, ARO777 - 1pkt
 
Back
Top