Cohonesowy quiz znajomości filmów

Nawet Cypher napisał, że "Hang odgadł" więc logicznie to ja powininem zadać kolejną zagadkę, ale najpierw Pietagoras wrzucił "po za rankingową" zagadkę, a później z dupy mahonek coś wrzuca i jeszcze pisze "zadawaj". Ty serio mahon jesteś głupi, albo powinineś wylecieć z forum za sianie fermentu. Już nie mówię, że nikt nie prowadzi punktacji.
 
Sorki @Hang za zamieszanie. Wpieprzyłem się między wódkę a zakąskę. Pytanie miało być pozakonkursowe, podczas oczekiwania na Twoją zagadkę. Nie wiedziałem, że namieszam. Mea culpa. Więcej już się nie wpierdalam, a oczywiście kolejka powinna wrócić do Ciebie.:-)
 
Sorki @Hang, że się wpierdzieliłem między wódkę a zakąskę. Chciałem dać coś poza grą na zabicie czasu zanim coś dodasz i namieszałem. Mea culpa. Już się nie wpierdzielam. :-) Oczywiście kolejka powinna wrócić do Ciebie...



Ps. napisałem wcześniej posta i mi zniknął... Czary urrrwa,
 
Dobra, koniec dyskusji. Mahon zjebał, ale już chyba nie będziemy wracać parę pytań wstecz.
Punktacja jest następująca:


1.Brasil - 7pkt



2.krolik, Olos, herrflick, Fresh - 3pkt



3.Oldrich, Grzechu, respect, mahonek - 2pkt



4.mateusz19191010, Masta Blasta, kofi, Gambit, zoom, pyrazgr, ziggy123, nayewsky, Arlovski, cypher, Hang, Masutatsu - 1pkt

I od teraz po każdym zgadnięciu, jeśli zadający pisze, że ktoś zgadł od razu dodaje go do skopiowanej powyższej listy.

Lepiej teraz myślcie nad zdjęciem Masutatsu, bo ja za chuja nie kojarzę.
 
No i Masutatsu powinien już dodać... Ale niech będzie, że ja to zrobię.
1.Brasil - 7pkt

2.krolik, Olos, herrflick, Fresh - 3pkt

3.Oldrich, Grzechu, respect, mahonek, Nayevsky - 2pkt

4.mateusz19191010, Masta Blasta, kofi, Gambit, zoom, pyrazgr, ziggy123, Arlovski, cypher, Hang, Masutatsu - 1pkt

2b0e1zq11zz0.png
 
In Bruges? Nie korzystałem z googla bo nie jestem miekką fają ale jak chcecie to niech się nie liczy :p



Btw tak mnie naszła myśl racjonalizatorska ponieważ google psuje zabawę - może ten kto zgadnie niech poda o czym był film czy coś w tym stylu żeby zweryfikowac że widział naprawdę a nie wyguglał?
 
Kucze, serio gógle go zna? Myślałem, że taka ciemna scena, bez twarzy itp. to nie zadziała. Dobra, zaraz wrzucę inny.
 
Bart się zrzygał jak wrócili z Joeyem z ostrego dyżuru, ale daj coś innego bo google to wie :]
 
Jedziesz!

1.Brasil - 7pkt
2. Herrflick - 4 pkt
3.krolik, Olos, Fresh - 3pkt
4.Oldrich, Grzechu, respect, mahonek, Nayevsky - 2pkt

4.mateusz19191010, Masta Blasta, kofi, Gambit, zoom, pyrazgr, ziggy123, Arlovski, cypher, Hang, Masutatsu - 1pkt
 
Hell yeah.Jedziesz

1.Brasil - 7pkt
2. Herrflick - 4 pkt
3.krolik, Olos, Fresh - 3pkt
4.Oldrich, Grzechu, respect, mahonek, Nayevsky,Masta Blasta - 2pkt

4.mateusz19191010, , kofi, Gambit, zoom, pyrazgr, ziggy123, Arlovski, cypher, Hang, Masutatsu - 1pkt
 
Nawet nie blisko;)



Podpowiedź: głowny bohater znalazł bajeranckie okulary przeciwsłoneczne, a na końcu są cycki.
 
Dac rajt, lecisz.

1.Brasil - 7pkt
2. Herrflick, Olos - 4 pkt
3.krolik, Fresh - 3pkt
4.Oldrich, Grzechu, respect, mahonek, Nayevsky,Masta Blasta - 2pkt

4.mateusz19191010, , kofi, Gambit, zoom, pyrazgr, ziggy123, Arlovski, cypher, Hang, Masutatsu - 1pkt
 
Też wklejam punktacje i dobrze by było, żeby i w potwierdzeniu zgadniecia i przy zadaniu zagadki ona była, bo potem ginie i trzeba szukać.







A więc to moja zagadka:



a0MTnOf.jpg
 
Back
Top