Cohonesowy quiz znajomości filmów

Tak.



Trochę zjebałem, bo niestety da się wyciąć fragment obrazka, na którym nic nie jest dorysowane (np. gębę typa) i google sobie poradzi. Aczkolwiek nie twierdzę, że tak zrobiłeś Hang :D.
 
Kurwa przerabiać obrazki bo dzieci bez Google nie potrafią się bawić. Pobawilbym się z wami, ale nie wiem jak wrzucać zdjęcia z telefonu. A co do obrazka z kolem na śniegu, to jak ktoś widział ten film, to nichuja nie zapomni tej sceny
 
W pierwszym poście powinien być komunikat:



UWAGA! GDY UŻYWASZ GOGLI DO IDENTYFIKACJI FILMóW W KONKURSIE BEZ NAGRóD JESTEŚ ZWYKŁĄ PARóWKĄ Z MAŁYM PENISEM.



To powinno rozwiązać problem ściemniaczy.
 
Hang już zgadł. To "Jabłka Adam", ale widzę, że się coś temat spierdolił, bo strona 10-ta w ogóle mi się nie wyświetla. Jedynie przez linka działa.



http://cohones.mmarocks.pl/topic/cohonesowy-quiz-znajomosci-filmow/page/10
 
Przeca już dawno rozwiązane, Hang trafił. Ostatni post na 9-tej stronie i pierwszy na 10-tej.

Jabłka Adama ?





Tak.



Trochę zjebałem, bo niestety da się wyciąć fragment obrazka, na którym nic nie jest dorysowane (np. gębę typa) i google sobie poradzi. Aczkolwiek nie twierdzę, że tak zrobiłeś Hang :D.


Forum się jebie, bo nie wszystko się wyświetla jak trzeba.
 
Skoro Hang się jeszcze nie pojawił szybka zagadka pozarankingowa :-) ( bardziej jako ciekawostka, bo banalnie proste do namierzenia )



xkykvd.jpg
 
A mi się skojarzyło z Archiwum X :D Tam był chyba taki motyw, że jakieś czarne gówna do oczu wpuszczali?
 
Wy czytacie w ogóle posty nad sobą? Przecież Najewski dawno zgadł. Ja tylko taką ciekawostkę wrzuciłem, a wy dalej zgadujecie.



:-)
 
Widziałem każdą z części tyle razy, że już mi się miesza, co gdzie było. :-)



To może taki film, który ostatnio podbił moje serce...



qy6rg6k00rze.png



E: gdzie ten ranking jest? Już parę osób chyba go zgubiło. Uzupełniłby kto? :-)
 
Z jakiej racji Mahonek z "dupy" wpierdalasz się ze swoim obrazkiem skoro to nie Ty odgadnąłeś poprzedni?
 
1.Brasil - 7pkt



2.krolik, Olos, herrflick, Fresh - 3pkt



3.Oldrich, Grzechu, respect, mahonek - 2pkt



4.mateusz19191010, Masta Blasta, kofi, Gambit, zoom, pyrazgr, ziggy123, nayewsky, Arlovski, cypher, Hang, Masutatsu - 1pkt



Chyba będzie dobrze, jak ktoś zobaczy błąd to poprawiać
 
Mam nadzieje, ze bez znajomości katalogów wypożyczalni VHS się nie obejdzie. Sorry gimbaza







2vkg5q8.jpg
 
BTW, fajnie, że odgadłem i miałem coś wrzucić, ale ktoś się wpierdolił. Jak będzie w tym temacie ład i porządek to może się będę udzielał, na razie daje sobie siana.
 
Dokładnie Hang, wcalę Ci się nie dziwię. Gamoń o pseudonimie Mahonek przyszedł i od razu zjebał. Czy to ciekawa dyskusja w HP czy zabawa w quiz, on musi przyjść i wszystko spierdolić :D
 
Olos Ty normalny jesteś? Nie zauwayłeś, że kolega oddał kolejke to go wyręczyłem?



E: Teraz widze, że edytował posta, ale jak pisałem to była coś w stylu "Niech ktoś zada bo jade autem"
 
Back
Top