Cohonesowy quiz znajomości filmów

Punkty szpachlostróża są tylko raczej dzięki grafice google a nie jego wiedzy.Teraz juz wiemy i od dłuzszego czasu as przestworzy nic nie ugrał.
 
Panowie sorry, ja nie mam kompa na chacie, a ziomek do dzisiaj miał nie mieć internetu. Oby juz miał, wiem, że nie możecie się doczekać
 
To ja coś wrzucę na rozgrzewkę. Nie bójcie się-google nie znajdzie. Kultowe dzieło, kultowego reżysera. Kto zgadnie nic nie wrzuca:-)







dd2geq.jpg
 
Jeśli dobrze kojarzę to chwilę po tym ujęciu Roman Niemowa zacznie robić straszne rzeczy :(
 
Hahahah wszedłem tutaj, zobaczyłem ten screen i nie wiem o co chodzi. Chwilę poźniej wszedłem do HP i wszystko jasne :D Padłem :-)
 
Gaara położyłeś zabawę. Wstaw coś jak możesz, a jeśli nie możesz to oddaj kolejkę poprzedniemu wygranemu.
 
Ta w białej bluzce mi Lawrcence przypomina z House at the End of the Street, szczególnie po takich scenach, ale to raczej nie to



http://i.ytimg.com/vi/Ugj5mlaH5Cs/maxresdefault.jpg



http://media.giphy.com/media/MdmFZ1f1JygVi/giphy.gif



ten w rogu to Ics Cube, czy jestem rasistą?
 
Gaara zgrywa Nicka Diaza, tamten obsrywa konferencja a ten wrzucanie obrazków:-)



Kojarze skądś te sutki...
 
Thai, bo zabijasz quiz. Przypominam ze jak nikt nie odgadnie w ciagu 48 h i podpowiedzi nie będą się pojawiać to wtedy także zadaje kto pierwszy ten lepszy.
 
Dobra już taka podpowiedź, że każdy odgadnie.


Jest to horror z 2013 roku, w roli głównej Stephen Moyer.
 
Kurwa, kopiować to...


1. Brasil - 7 ptk

2. Herrflick, Olosh, Fresh - 4 ptk
3. Nayevsky, królik - 3 ptk



4. Oldrich, Grzechu, respect, Mahonek, Masta Blasta, Gambit - 2 ptk

5. mateusz19191010, kofi, zoom, prazgr, ziggy123, Arlovsky, cypher, Hang, Masutatsu, Aro777, Pietagoras, poleaxe, Gaara - 1 ptk

Polecam robić wzorki w paincie. Google się gubi. Nic istotnego nie jest zasłonione.
Zagadka:

jy39n6hguyzh.png
 
You Only Live Twice







Uwielbiałem te wszystkie gadżety za dzieciaka. Najlepsze sceny to były dla mnie :)
 
1. Brasil - 7 ptk

2. Herrflick, Olosh, Fresh - 4 ptk
3. Nayevsky, królik - 3 ptk



4. Oldrich, Grzechu, respect, Mahonek, Masta Blasta, Gambit, Hang - 2 ptk

5. mateusz19191010, kofi, zoom, prazgr, ziggy123, Arlovsky, cypher, Masutatsu, Aro777, Pietagoras, poleaxe, Gaara - 1 ptk



Oke. Coś raczej prostego.
30l2w0n.jpg
 
Back
Top