Cohonesowy quiz znajomości filmów

No przepraszam, ale jak Nayevsky nie potwierdził, że dobrze odpowiedziałem to nie chciałem się wpieprzać.

Zaraz coś wymyślę i wrzucę.



Proszę:

47bec9749eebe79ff4fa44c13a42364f.png




1. Brasil - 7 ptk

2. Herrflick, Olosh, Fresh - 4 ptk<br style="margin: 0px; padding: 0px;" />
3. Nayevsky, królik, Hang - 3 ptk




<br style="margin: 0px; padding: 0px;" />
<br style="margin: 0px; padding: 0px;" />
4. Oldrich, Grzechu, respect, Mahonek, Masta Blasta, Gambit - 2 ptk



5. mateusz19191010, kofi, zoom, prazgr, ziggy123, Arlovsky, cypher, Masutatsu, Aro777, Pietagoras, poleaxe, Gaara - 1 ptk
 
Nie mogę już edytować punktacji :D Na nowo:



1. Brasil - 7 ptk

2. Herrflick, Olosh, Fresh - 4 ptk
3. Nayevsky, królik, Hang- 3 ptk



4. Oldrich, Grzechu, respect, Mahonek, Masta Blasta, Gambit - 2 ptk
5. mateusz19191010, kofi, zoom, prazgr, ziggy123, Arlovsky, cypher, Masutatsu, Aro777, Pietagoras, poleaxe, Gaara - 1 ptk
 
Kurwa, co za pierdolenie się z tym google. Jest jakiś skuteczny sposób by zabezpieczyć przed szukajką ?



bf791152279a69249aeb06082a375cce.png
 
Niestety google znowu łapie. Strasznie psuje zabawe to google. Albo my się tym za bardzo przejmujemy? Sam nie wiem.


P.S. Pamiętajcie aktualizować ranking!
 
Gaara Ty to wiesz, Ja to wiem, kilka osób to wie. Szczerze wątpię, żeby każdy był uczciwy. Poza tym czy to takie trudne zrobić screena, którego google nie łapie?
 
Nie jest to problemem, pije do tych lamusow, którzy to robią. Ja tez chciałem wrzucić ps, ale oczywiście z jebanego telefonu nie da się wrzucić zdjęć na forum. A oszustom będzie dane jajka ssać, sami wiedzą komu
 
1. Brasil - 7 ptk

2. Herrflick, Olos, Fresh - 4 ptk
3. Nayevsky, królik, Hang- 3 ptk



4. Oldrich, Grzechu, respect, Mahonek, Masta Blasta, Gambit - 2 ptk
5. mateusz19191010, kofi, zoom, prazgr, ziggy123, Arlovsky, cypher, Masutatsu, Aro777, Pietagoras, poleaxe, Gaara, Masutatsu, old snake - 1 ptk

Aktualna;)
 
Jaki to film to zielonego pojęcia nie mam, ale samochód to chyba Cadillac z końcówki lat 50tych. Może 'deville' (?). Jakieś podpowiedzi?
 
Też mi przyszło do głowy, ale sceny nie kojarzyłem... To trochę postrzelam - co prawda nie był to chyba cabrio, ani convertible, ale niech będzie Christine :-)
 
Back
Top