COHONES AWARDS 2023 - GŁOSOWANIE

Status
Not open for further replies.
Już jest inba którą zrobiłeś bo jest prosty temat z gotowym szablonem który kopiujesz, wpisujesz w nim kogo tam chcesz i zostawiasz ten temat w spokoju czekając na wyniki jeśli Cię interesują a widać że interesują bo z zamknięciem rejestracji mocno przyfarciłeś a ten spam to szkoda gadać.
Parę liczb dla usera @PaulPGR
wrzuciłem 17 postów (19%) z tym, a ten co nie wrzuca postów w tym temacie i to krytykuje, wrzucił ich tylko 12 (13%)...
:siara: :juanlaugh:
 
Już jest inba którą zrobiłeś bo jest prosty temat z gotowym szablonem który kopiujesz, wpisujesz w nim kogo tam chcesz i zostawiasz ten temat w spokoju czekając na wyniki jeśli Cię interesują a widać że interesują bo z zamknięciem rejestracji mocno przyfarciłeś a ten spam to szkoda gadać.
Kolega też spamuje w 1 temacie:
Tanio Skóry nie sprzedam... wrzucając pojedyncze posty w odstępie paru czy kilkunastu minut, a można je dać w grupie kilka, bo jest czas na zmiany do 30 minut :boss:
 
Kolega też spamuje w 1 temacie:
Tanio Skóry nie sprzedam... wrzucając pojedyncze posty w odstępie paru czy kilkunastu minut, a można je dać w grupie kilka, bo jest czas na zmiany do 30 minut :boss:
Ja pierdolę i masz tu teraz czelność wypominać że wstawiam kontent adekwatny do działu? Starałem się wytłumaczyć jakoś czytelnie ale tak to pal wroty
 
Wypierdalać kurwa z tego tematu eunuchy, najpierw zawracacie gitarę gościowi o temat z nagrodami a jak ten się zebrał po dłuższej nieobecności i próbuje to realizować to wy mu utrudniacie maksymalnie zadanie, żeby było jak najbardziej uciążliwe, załóżcie temat pt : dyskusje i tam się wyjasniajcie, tylko mnie nie cytuj @Cassius42 i nie pisz że się zgadzasz czy popierasz, idź temat załóż, zawołaj @PaulPGR i sobie wyjasnijcie. :roberteyeblinking:
 
4) Redaktor roku:
- @Jakub Madej
(za wprowadzenie Mam Pewniaka, dzięki temu 1 raz coś wygrałem... (1 sezon Last Man Standing) :bye:

8) Wydarzenie roku na forum:
- zawieszenie fanklubów, a po tym kilka już nie wróciło w dawnej formie...
- ban na @zielony666 i jego powrót...
- skuteczne głosowanie na Husarza!!!

10) Spamer/troll roku:
- @Halibut 2.0
- @Navio2.0
- @Baasteek
Same trolle 2.0, bo spamera nie mogę dać :lol: , chyba że legenda tej kategorii, za grupę Mess... ) :bye::lol:
 
1) Użytkownik roku:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @Wrestlerek
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Chujcew @yonigga @Vvallachia @jut @Dzihados (+tu powinien być każdy kto wrzuca fajne rzeczy do "newsy MMA userów)
4) : Redaktor roku:
5) Artykuł roku*:
6) Komentarz roku**:
7) Temat roku: ciekawe rzeczy
8) Wydarzenie roku na forum: głosowanie na Michała
9) Inba roku:
10)
11) artysta roku: @szplin
 
1) Użytkownik roku: @Siwy25_1 @Cyklop Schabowy @Jeff
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): ------------
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Roshi @yonigga
4) Redaktor roku: @Jakub Madej
5) Artykuł roku*: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
6) Komentarz roku**: Bezapelacyjnie @zielony666 https://cohones.mmarocks.pl/threads/%E2%80%9Enigdy-nie-wr%C3%B3c%C4%99-do-wsp%C3%B3%C5%82pracy-z-robertem%E2%80%9D-%E2%80%93-jan-b%C5%82achowicz-kontruje-trenera-jocza.65362/#post-2914688
7) Temat roku:
https://cohones.mmarocks.pl/threads/mario-dociążator-pudzianowski-temat-zbiorczy.65874/
8) Wydarzenie roku na forum: Głosowanie na Michała Oleksiejczuka
9) Inba roku: śmierć murana jr i syf wokół tego
10) Spamer/troll roku: @Cassius42 (z apelem o poprawienie stosunku jakości do liczby postów, bo czasami to mnie chuj strzela jak się przebijam przez tony losowych skrinów)
 
Kategorie:
1) Użytkownik roku: @BogdanJanusz @Cyklop Schabowy @J.K @respect @VitoC
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): forumowy zboczeniec @Cassius42
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Roshi @BogdanJanusz
4) Redaktor roku: @Jakub Madej
5) Artykuł roku*: Wszystkie drogi ptowadza do Rzymu.
6) Komentarz roku**: @BogdanJanusz : "umysl murzyna przegral z umyslem czlowieka" i @PanMac : "Materla nie wyjdzie do walki, bo dostal tarcza na rozgrzewce i zemdlal".
7) Temat roku: Moks i młody muran.
8) Wydarzenie roku na forum: ban dla @zielony666
9) Inba roku: @Halibut 2.0 I pogotowie sercowe.
10) Spamer/troll roku: Tutaj dwaj forumowi zbokole @DONTOLIVER i @Cassius42 , jak nie pianie nad stopami, to liczenie każdego lajka.
 
1) Użytkownik roku: @Halibut 2.0 :rofl:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): - @cz75 niby komuch z wojska ale swój chłop
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @dziubek_1991 naszą ostatnią deską ratunku w dziale Premium, Roshiemu odwaliło na robocie u ciapola i nie ma już dla nas czasu, za dużo tych picek po robocie wpierdala ;)
4) Redaktor roku: @Jakub Madej
5) Artykuł roku*: - tu chyba nie ma wyboru jedynie @JB_ coś naskrobał...?
6) Komentarz roku**:

Coś mnie ominęło? Słyszałem tylko o ukazaniu się Trylogii, której powodem powstania było przekonanie pisarza o znaczeniu familoków dla ugruntowania samoświadomości i rozwoju psychicznego zaburzonych kobiet. W skład tej Trylogii wchodzą:

- Ręką i pejczem (o tym, że Polacy też z historią miłosną w familoku w tle)
- Ponton (o powstaniu feministycznym na forum o MMA, zalewającym ze wszystkich stron wrogie siły nacjonalistów i wyzwalaniu w ten sposób uciśnionych patriarchatem kobiet)
- Pan Banderenko (ballada o oddanym Wukropolinowi i przygodnym familokom agentowi Banderenko, który nie wiedział)

7) Temat roku:

Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy​


8) Wydarzenie roku na forum: zimny Roshi zakańcza znajomość z kolegą gdy ten robi coming out

9) Inba roku: dział polityka i okres wyborów - po jednej stronie barykady zniewieściałe komuchy i lemingi, po drugiej prawdziwi prawicowi mężczyźni, co rzadko się golą i czuć od nich smażoną kiełbasą z cebulą

10) Spamer/troll roku: :boss: komuszek @Cassius42 nawet tu:boss::boss::boss: naspamował dajcie mu leki!!! albo chociaż czasowego niech się opamięta, tydzień może być zbawienny dla nas i dla niego



Niech ten bedzie ostatnim. AMEN. KONIEC.
:boss:

1zT9kT.gif


Kolega też spamuje w 1 temacie:
Tanio Skóry nie sprzedam... wrzucając pojedyncze posty w odstępie paru czy kilkunastu minut, a można je dać w grupie kilka, bo jest czas na zmiany do 30 minut :boss:
dajcie mu czasowego bana bo on się nie kontroluje, ja pierdolę...
 
Last edited:
1) Użytkownik roku: Halibut
:ożeszty:
1) Użytkownik roku:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @Wrestlerek
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Chujcew @yonigga @Vvallachia @jut @Dzihados (+tu powinien być każdy kto wrzuca fajne rzeczy do "newsy MMA userów)
4) : Redaktor roku:
5) Artykuł roku*:
6) Komentarz roku**:
7) Temat roku: ciekawe rzeczy
8) Wydarzenie roku na forum: głosowanie na Michała
9) Inba roku:
10)
11) artysta roku: @szplin
Kaktus do nr 3 "najbardziej pomocny użytkownik" jeszcze dopisać @ninja bo zapomniałem.
Dzięki.
 
Pozwolę sobie również zagłosować, moje typy:

1) Użytkownik roku: @DD40, @5jointow i herr @szplin
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @cz75
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @zielony666, @Miskatonic
4) Redaktor roku: jeden lepszy od drugiego
5) Artykuł roku*: nie czytałem.
6) Komentarz roku**: @Risky za prawdopodobne spowodowanie trwałego uszczerbku na zdrowiu u lewej ciociuni
7) Temat roku: ten o pojednaniu Mateusza z wujem Władkiem
8) Wydarzenie roku na forum: rozjebane głosowanie na najlepszy powrót
9) Inba roku: sado maso vs reszta świata
10) Spamer/troll roku: @BogdanJanusz i jako, że to podobno tradycja @Baasteek


No homo.
 
Za mało mnie, nie pozdrawiam :beczka:

1) Użytkownik roku: @Roshi @Cyklop Schabowy
honorowo wspominam o: @Jeff @J.K @szplin (kiedy następna walka w ultra ciężkiej?)
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): Nie znam ludzi
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga :beer:
4) Redaktor roku: @Jakub Madej
6) Komentarz roku: Jano wbijający cwela
7) Temat roku: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
10) Spamer/troll roku: @zielony666 @Baasteek
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top