COHONES AWARDS 2023 - GŁOSOWANIE

Status
Not open for further replies.
1704391032199.jpeg


„Dobra przestańmy się nawzajem lizać po chujach”
Gdzie ten PES ?!?!?
 
Ja pójdę na skróty ponieważ przez gromadkę małych, białych dzieci, rok za rokiem już mi się zlewają w jedno i nie wiem co było w tamtym a co w jeszcze poprzednim roku. Więc:

1) Użytkownik roku: @osk - za odwieczne złomowanie pseudointelektualistów, którym się wydawało, że jak przeczytali książkę na studiach i dwa artykuły w gazecie wybiórczej to pojęli mechanizmy tego świata...

3) Najbardziej pomocny użytkownik: tu prosta sprawa - @Roshi za te wszystkie linki (tak, podlizuję się żeby dostawać następne :awesome: ) ale i @dziubek_1991 !

4) Redaktor roku: za wkład w dział dla hazardzistów @Jakub Madej !

7) Temat roku: fanklub mamy Czyżewskiej :kaczy:
10) Spamer/troll roku: @Baasteek a co myśleliście?! Łaaaa :lesnarhappy:
 
1) Użytkownik roku: dla mnie ten tytuł dla tych wszystkich z którymi zawsze się fajnie pisze/pisało: @szplin @Jawor @Siwy25_1 @jut @Siedem @Roshi @AndJusticeForAll @vitas @Bambo itd (nie sposób Was wszystkich wymienić bo @Cactus pierdolca dostanie, ale każdy kogo lajkuje systematycznie to wie)

2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @Brawler098 @cz75
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Gienek moja morda for ever
@ninja
Zapomniałem kto mi przy kamerach pomagał- @VitoC ?
(Edit: tak, @VitoC )

@Roshi
7) Temat roku: Syn Dąb i Dom
8) Wydarzenie roku na forum: Bastek poszedł do roboty- dwa razy! (lekka szydera ale i szczere graty)
9) Inba roku: było kilka ale zapomniałem.
10) Spamer/troll roku: spamerem i trollem trzeba umieć być.
Ci co są, to albo zalewają forum postami i tylko irytują, albo próbują na siłę być zawsze w odwrocie by wszystkich wkurwiać- wszyscy są na chuj.
 
Tak samo jak Navio powrócił w roku 2022, a i tak został wpisany jako nowy użytkownik :fjedzia:
Stąd to 2.0 :lol: (Halibut to pewnie też) , tylko że jak ktoś był kilka lat na forum to ma łatwiej niż świeżak co musi uczyć się tego forum... ja np. na początek dawałem tylko like... a dopiero później zobaczyłem jak daje się Bones'y itd. :bye::lol:
 
A Ty nie kolego?
Nówka sztuka nie śmigana?
Pierwszy raz na Cohones i opanowane wszystkie tematy i nakurwione kilkanaście tysięcy postów?

Pytanie nie brzmi czy to pierwsze konto, tylko które na tym forum.
Może IP by coś podpowiedziało :neildegrassewhoa:
Nowy, ale aktywny user... można spytać się @Dzihados co potwierdzi...
Jeszcze się uczę (spoiler) jeszcze nie opanowany :lol::confused:
I nie wszystkie tematy... będę musiał zrobić taki reaserch gdzie się w ogóle się nie pojawiam np. Auto-Moto (zero postów) czy Literalnie, a gdzie jestem często...
 
Nowy, ale aktywny user... można spytać się @Dzihados co potwierdzi...
Jeszcze się uczę (spoiler) jeszcze nie opanowany :lol::confused:
I nie wszystkie tematy... będę musiał zrobić taki reaserch gdzie się w ogóle się nie pojawiam np. Auto-Moto (zero postów) czy Literalnie, a gdzie jestem często...
Tyle to nie.
 
Nowy, ale aktywny user... można spytać się @Dzihados co potwierdzi...
Jeszcze się uczę (spoiler) jeszcze nie opanowany :lol::confused:
I nie wszystkie tematy... będę musiał zrobić taki reaserch gdzie się w ogóle się nie pojawiam np. Auto-Moto (zero postów) czy Literalnie, a gdzie jestem często...
Wprawdzie nie masz już fiksa na temat pewnego żulozawodnika, ale dalej mi pasuje ten post do @Olo co niedawno napisałeś że jako jedynely zajrzałes na jego profil- nikt inny nie przykładał wagi do takich rzeczy. Jednocześnie nie jesteś chamem i niedojebem umysłowym jak ten drugi ulubieniec tego żula i tego kolorowego pedała Szona.
Mógłbym podać jeszcze z 99...przykładów, ale oczywiście mogę się mylić. Nieistotne


Nie zrozum mnie źle. Mnie nie wkurwiasz, ba, nawet nie przeszkadzasz. Nie obrażasz nikogo, nie zachowujesz się jakoś nieprzyzwoicie, a to bardzo ważne.
Jedynie to spamowanie

Dużo ludzi zapomina, że może być po drugiej stronie osoba dla której internet jest odskocznią od problemów.
Ja siedzę głównie w HP a tam się nie udzielasz. Jak są ciekawe tematy to poczytam, albo jakieś inby (ale ostatnio żaden chuj mnie nawet nie oznacza i potem dowiaduję się że całe tematy mnie minęły kurwa mać). Tak więc ja nawet nie odczułem tego za bardzo.

Natomiast dużo ludzi chce poczytać tak jak Ty, a musi przez Twoje wieloposty przebrnąć (a wiesz że nawet wołowinka w nadmiarze jest szkodliwa).

Tak więc ode mnie jak mogę coś zasugerować, to ten czas podzielić na więcej for i wtedy masz różne nowe zainteresowania, a ludzie mają dalej Twoje posty, ale nie w nadmiarze.
 
Wprawdzie nie masz już fiksa na temat pewnego żulozawodnika, ale dalej mi pasuje ten post do @Olo co niedawno napisałeś że jako jedynely zajrzałes na jego profil- nikt inny nie przykładał wagi do takich rzeczy. Jednocześnie nie jesteś chamem i niedojebem umysłowym jak ten drugi ulubieniec tego żula i tego kolorowego pedała Szona.
Mógłbym podać jeszcze z 99...przykładów, ale oczywiście mogę się mylić. Nieistotne


Nie zrozum mnie źle. Mnie nie wkurwiasz, ba, nawet nie przeszkadzasz. Nie obrażasz nikogo, nie zachowujesz się jakoś nieprzyzwoicie, a to bardzo ważne.
Jedynie to spamowanie

Dużo ludzi zapomina, że może być po drugiej stronie osoba dla której internet jest odskocznią od problemów.
Ja siedzę głównie w HP a tam się nie udzielasz. Jak są ciekawe tematy to poczytam, albo jakieś inby (ale ostatnio żaden chuj mnie nawet nie oznacza i potem dowiaduję się że całe tematy mnie minęły kurwa mać). Tak więc ja nawet nie odczułem tego za bardzo.

Natomiast dużo ludzi chce poczytać tak jak Ty, a musi przez Twoje wieloposty przebrnąć (a wiesz że nawet wołowinka w nadmiarze jest szkodliwa).

Tak więc ode mnie jak mogę coś zasugerować, to ten czas podzielić na więcej for i wtedy masz różne nowe zainteresowania, a ludzie mają dalej Twoje posty, ale nie w nadmiarze.
W wielu tematach się nie udzielam, ale przylgnęła do mnie łatka spamera... jakbym pisał prawie wszędzie co nie jest prawdą...
A co do @Olo i jego profilu to wszedłem tam bo mial nietypowy awatar z Yvonne Strahovski, rodaczką z Australii którą lubię. m.in. za Chuck'a. :lol:

Co do wielopostów to trochę rozumie kolegę, bo wprawdzie @Dzihados w temacie polityka daję 1 posta, ale takiego z 10-15 Twittami i jest co scrollować... :lol:
Co do innych forum to na Cohones jest wszystko... bo jak tylko wchodziłem na mmarocks.pl to myślałem że to tylko stronka o MMA... a to jest wielkie forum dla każdego coś fajnego. :bye::dance:

No i ktoś życzliwy i złośliwy, spowodował że zamknięto mój temat, gdzie sobie wrzucałem różne posty, ciekawe że na 423 posty (tylko 163 były moje) (38%) :confused:
A że piszemy w innych tematach wynika że kolegę słabo kojarzę pomimo +8k postów, wprawdzie przez 13 lat, ale zawsze, chociaż wpadłem na jego profil i doceniłem awatara. :hi::boss:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top