COHONES AWARDS 2023 - GŁOSOWANIE

Status
Not open for further replies.
miciu-gif.77262
@Cactus dopisz pod numer 3 że jeszcze @Roshi bo widzisz jakie to pamiętliwe i żyć nie daje :lol:
 
1) Użytkownik roku:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023):
3) Najbardziej pomocny użytkownik:
4) Redaktor roku:
5) Artykuł roku*:
6) Komentarz roku**:
7) Temat roku:
8) Wydarzenie roku na forum:
9) Inba roku:
10) Spamer/troll roku:
1 @torpedo za rozpierdol w zwyrolisku
2 @cz75 za dużo ciekawostek i konkretów o wojsku.
10 Tu bym rozgraniczył bo trollować trzeba umieć,a spamować może byle dzban
Troll: @DONTOLIVER
Spamer: @Cassius42
 
1. Użytkownik @Miskatonic
2. Nikt bo nikt nic konkretnego nie wprowadził do tego forum.
3. @Siwy25_1 bo można pogadać o tematyce sportowej
4. Tu tym bardziej nikt.
5. -
6. Zdolnosc hipoteczna robiona na tosterach, zabijanie rekinów jedna reka, budowa zakładu pracy.
7. Zwyrolisko
8. Dyskusje i przeżycia warsowego fetyszysty, przemiana Paulastka
9. BDSMowe potyczki userow, banderyzm, alkoholizm i mitomania użytkowników w co drugim temacie. Wybieram BDMSowy @Halibut 2.0
10. Ta kategoria powinna dawać wygranemu perma bana.
 
6) Komentarz roku**:
- @zielony666
i jego mem (157 like'ów!!!) :bye:
View attachment 88329
- @WaszkaOG
Byłem ostatnio w Białej Rawskiej i... kurwa nigdy więcej.
Pojechałem tam robić remont...
Zdecydowanie przydałaby się pomoc...
(77 like'ów!!!) :bye:

Ja pierdole... Gówno kogo obchodzi ile te komentarze mają like'ów. Ja nie wiem czy jesteś upośledzony, czy chory psychicznie, czy genetycznie, ale po chuj piszesz ile jakiś komentarz miał lajków i naucz się wrzucać cytaty, a nie zaśmiecaj ciągle tematów screenami, jakimiś cyferkami z pizdy które nikogo tu nie obchodzą, wyjdź sprzed kompa i znajdź sobie realne życie, bo napierdalanie non stop postów które absolutnie nic nie wnoszą i wyglądają jak przepisanie pierwszego co wyskakuje w Google lub zapychanie tematów tylko po to by nakurwiać posty. Zrozum, że 2/3 tego forum mają bekę z tego i wiele osób wkurwia jak muszą się przedzierać czytając tematy przez takie rzeczy. Dziękuję koniec komunikatu.
 
Ja pierdole... Gówno kogo obchodzi ile te komentarze mają like'ów. Ja nie wiem czy jesteś upośledzony, czy chory psychicznie, czy genetycznie, ale po chuj piszesz ile jakiś komentarz miał lajków i naucz się wrzucać cytaty, a nie zaśmiecaj ciągle tematów screenami, jakimiś cyferkami z pizdy które nikogo tu nie obchodzą, wyjdź sprzed kompa i znajdź sobie realne życie, bo napierdalanie non stop postów które absolutnie nic nie wnoszą i wyglądają jak przepisanie pierwszego co wyskakuje w Google lub zapychanie tematów tylko po to by nakurwiać posty. Zrozum, że 2/3 tego forum mają bekę z tego i wiele osób wkurwia jak muszą się przedzierać czytając tematy przez takie rzeczy. Dziękuję koniec komunikatu.


Drugi dzień nie pije a jaki już kurwa agresywny …

:damjan:
 
Ja pierdole... Gówno kogo obchodzi ile te komentarze mają like'ów. Ja nie wiem czy jesteś upośledzony, czy chory psychicznie, czy genetycznie, ale po chuj piszesz ile jakiś komentarz miał lajków i naucz się wrzucać cytaty, a nie zaśmiecaj ciągle tematów screenami, jakimiś cyferkami z pizdy które nikogo tu nie obchodzą, wyjdź sprzed kompa i znajdź sobie realne życie, bo napierdalanie non stop postów które absolutnie nic nie wnoszą i wyglądają jak przepisanie pierwszego co wyskakuje w Google lub zapychanie tematów tylko po to by nakurwiać posty. Zrozum, że 2/3 tego forum mają bekę z tego i wiele osób wkurwia jak muszą się przedzierać czytając tematy przez takie rzeczy. Dziękuję koniec komunikatu.
Zabrakło Ci kolego obrazka to uzupełniam :tiphatb:

pobrane.jpeg
 
1) Użytkownik roku: @szplin
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @Wrestlerek
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Siwy25_1 @yonigga @dziubek_1991 @AndJusticeForAll
4) Redaktor roku: @Cactus @Jakub Madej @kaczka94
5) Artykuł roku*: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu? @JB_
6) Komentarz roku**:
Załóżmy, że dostał od KSW ofertę 10k złotych, a od Bellatora 10k dolarów. Przeliczył na złotówki tę drugą, nieco podkręcił i pyk.
NUMBERS (1).jpg

7) Temat roku: Kelner kontraktuje Konine... :mamed:
8) Wydarzenie roku na forum: Paulastek odnajduje swoje przeznaczenie :windu:
9) Inba roku: Kapitan łamie swoje uliczne zasady w imię idei :awesome:
10) Spamer/troll roku: @Cassius42 / @Drzewo
 
Ja pierdole... Gówno kogo obchodzi ile te komentarze mają like'ów. Ja nie wiem czy jesteś upośledzony, czy chory psychicznie, czy genetycznie, ale po chuj piszesz ile jakiś komentarz miał lajków i naucz się wrzucać cytaty, a nie zaśmiecaj ciągle tematów screenami, jakimiś cyferkami z pizdy które nikogo tu nie obchodzą, wyjdź sprzed kompa i znajdź sobie realne życie, bo napierdalanie non stop postów które absolutnie nic nie wnoszą i wyglądają jak przepisanie pierwszego co wyskakuje w Google lub zapychanie tematów tylko po to by nakurwiać posty. Zrozum, że 2/3 tego forum mają bekę z tego i wiele osób wkurwia jak muszą się przedzierać czytając tematy przez takie rzeczy. Dziękuję koniec komunikatu.
Tych co pisali je pewnie obchodzi ile dostali like'ów (a podałem bo były to wielkie liczby jak na Cohnes), cyferki to nie z p... a parę osób interesują moje statystyki czy analizy zawodników...

A jak się moje wpisy nie podobają to można dać przecież ignore'a!!! (bez żalu polecam np. @Miskatonic to zrobił) a nie wypisywać tutaj swoich gorzkich żalów w imieniu wszystkich na Cohones... :confused::siara: :boss:
A życie sam będę sobie układał, a nie jakiś sfrustrowany user... analityk z Google'a :lol:
:żeco::kis:
 
Ja pierdole... Gówno kogo obchodzi ile te komentarze mają like'ów. Ja nie wiem czy jesteś upośledzony, czy chory psychicznie, czy genetycznie, ale po chuj piszesz ile jakiś komentarz miał lajków i naucz się wrzucać cytaty, a nie zaśmiecaj ciągle tematów screenami, jakimiś cyferkami z pizdy które nikogo tu nie obchodzą, wyjdź sprzed kompa i znajdź sobie realne życie, bo napierdalanie non stop postów które absolutnie nic nie wnoszą i wyglądają jak przepisanie pierwszego co wyskakuje w Google lub zapychanie tematów tylko po to by nakurwiać posty. Zrozum, że 2/3 tego forum mają bekę z tego i wiele osób wkurwia jak muszą się przedzierać czytając tematy przez takie rzeczy. Dziękuję koniec komunikatu.
Tych co pisali je pewnie obchodzi ile dostali like'ów (a podałem bo były to wielkie liczby jak na Cohnes), cyferki to nie z p... a parę osób interesują moje statystyki czy analizy zawodników...

A jak się moje wpisy nie podobają to można dać przecież ignore'a!!! (bez żalu polecam np. @Miskatonic to zrobił) a nie wypisywać tutaj swoich gorzkich żalów w imieniu wszystkich na Cohones... :confused::siara: :boss:
A życie sam będę sobie układał, a nie jakiś sfrustrowany user... analityk z Google'a :lol:
:żeco::kis:
inba-cejrowski.gif
 
Tych co pisali je pewnie obchodzi ile dostali like'ów (a podałem bo były to wielkie liczby jak na Cohnes), cyferki to nie z p... a parę osób interesują moje statystyki czy analizy zawodników...

A jak się moje wpisy nie podobają to można dać przecież ignore'a!!! (bez żalu polecam np. @Miskatonic to zrobił) a nie wypisywać tutaj swoich gorzkich żalów w imieniu wszystkich na Cohones... :confused::siara: :boss:
A życie sam będę sobie układał, a nie jakiś sfrustrowany user... analityk z Google'a :lol:
:żeco::kis:
Pewnie też chodzi o to że temat obejmuje głosowanie a narobiłeś tu niezłego bałaganu że zaraz trzeba będzie usuwać i robić na nowo bo się nikt tu nie doczyta
 
Dawać chłopaki. Może właśnie teraz i tutaj tworzy się inba roku 2024
Żadnej inby nie będzie co najwyżej pójdzie ignore, nie będę się stresował i wk... na Cohones i jeszcze w takim temacie jak głosowanie...:boss:
 
1) Użytkownik roku: @szplin
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @Wrestlerek
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Siwy25_1 @yonigga @dziubek_1991 @AndJusticeForAll
4) Redaktor roku: @Cactus @Jakub Madej @kaczka94
5) Artykuł roku*: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu? @JB_
6) Komentarz roku**:

View attachment 88332
7) Temat roku: Kelner kontraktuje Konine... :mamed:
8) Wydarzenie roku na forum: Paulastek odnajduje swoje przeznaczenie :windu:
9) Inba roku: Kapitan łamie swoje uliczne zasady w imię idei :awesome:
10) Spamer/troll roku: @Cassius42 / @Drzewo
@Cactus w punkcie 4) dopisz jeszcze @Dzihados za rozwój silnika forum :fjedzia:
 
Żadnej inby nie będzie co najwyżej pójdzie ignore, nie będę się stresował i wk... na Cohones i jeszcze w takim temacie jak głosowanie...:boss:
Już jest inba którą zrobiłeś bo jest prosty temat z gotowym szablonem który kopiujesz, wpisujesz w nim kogo tam chcesz i zostawiasz ten temat w spokoju czekając na wyniki jeśli Cię interesują a widać że interesują bo z zamknięciem rejestracji mocno przyfarciłeś a ten spam to szkoda gadać.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top