Co mnie wku*wia

Dlatego w czwartek jak będzie trzeba to będe stał na krzyżowaniu tak długo, aż bede miał 200% pewności, że wyjade. Ten MAN sie zbiera chwile i jest długi, więc na C tymbardziej trzeba uważać. No chyba, że znowu upierdole na placu.
 
Wkurzają mnie użytkownicy którzy pod moimi postami na temat jakiegoś newsa cytują mnie i zamiast odnieść się do tego co pisze to z dupy i bez sensu mnie obrażają pisząc o rzeczach niezwiązanych z tematem.
 
Zjebany termostat w piecu (brak ciepłej wody), a do tego jeszcze bardzie denerwują mnie serwisanci, którym brakuje wolnych terminów z rozpoczęciem sezonu grzewczego!
 
za duże spodnie do gi (cały czas mi z dupska spadają) i za mała góra od gi, jaki ja jestem niewymiarowy xD
 
U mnie to samo, 100kg nawet nie dźwignę :sad: Po redukcji się wezmę za nie i będzie moc :lol:

Nie no ja to dźwignę ze 120-130, ale w porównaniu do ~140 na klatkę to jest lipa. :P No, ale w sumie ja siłowo nie trenuję ze 3 miesiące już, więc i tak jest nieźle.
 
Gdy jest kac. Nie polecam 07 zoladkowej mietowej przepijanej czasem oranzada kolorowa. Tak siadlo na zoladku ze caly dzien lyka wody nie zrobisz bo wyrzygasz i odwodnienie sie poglebia.
 
WKURWIA MNIE ostatnio piłka nożna, a szczególnie bezmózgi napierdalające po nogach czy rękach bez ŻADNEGO myślenia. jebać Cię Suarez, jebać Cię Moreno^2.
 
Że przez pół życia chciałem iśc na prawo, w ostatnim roku mi się odwidziało i teraz kurwa tego żałuję. Dostałbym się na prawo wszędzie praktycznie gdzie bym chciał, poza UJ i UW chyba. Ale może kiedyś jednak będę maklerem... Chociaz kurwa obiecywałem sobie, że na studiach nic związanego z matmą i ruskiego mieć nie będę. Fuck this shit, jestem debilem.
 
Że przez pół życia chciałem iśc na prawo, w ostatnim roku mi się odwidziało i teraz kurwa tego żałuję. Dostałbym się na prawo wszędzie praktycznie gdzie bym chciał, poza UJ i UW chyba. Ale może kiedyś jednak będę maklerem... Chociaz kurwa obiecywałem sobie, że na studiach nic związanego z matmą i ruskiego mieć nie będę. Fuck this shit, jestem debilem.

Nie przejmuj się, są tacy, co robią pięć lata prawa i też potem tego żałują ;)
 

3 raz oblałem egzamin praktyczny na prawo jazdy C. Tym razem przeszedłem samego siebie i spierdoliłem banalne parkowanie tyłem do garażu. @michi972 ratuj honor cohones, weź to kurwa zdaj.
 
Back
Top