Co mnie wku*wia

Muszę weekend marnować na poprawę ,wszystko przez to ,że mi w jednym zadaniu ta menda wstawiła 2 punkty i skreśliła na 1 ,tak miałbym 2 .Kurwa ,już zmarnowałem a dużo czasu na to i na marne
 
Kupujący którzy męczą dupe o największe szczegóły i jak dostaną odpowiedź to ani kocham cię ani spierdalaj. Mogliby przynajmniej powiedzieć dziękuje za info. W internecie ludzie buraczeją.
 
Kupujący którzy męczą dupe o największe szczegóły i jak dostaną odpowiedź to ani kocham cię ani spierdalaj. Mogliby przynajmniej powiedzieć dziękuje za info. W internecie ludzie buraczeją.

Sam tego nienawidze dlatego wkurwia mnie, że ostantio sam tak postąpiłem bo zapominałęm odpisać. Miałem znalezc animatora do trailera mma, ale projekt nie wyszedl, wszystkich ludzi odwolalem, firme oswietleniowa, operatora , montazyste...ale do animatora zapomnialem zadzwonic. A on już zaczął projekty robić. Nawet nie wyobrażasz sobie jaki wstyd dla mnie.
 
Wkurwia mnie takie prostactwo. Po śmierci Marcina Wrony. Chyba gościu dogadałby się z Kośćielskim

180_wrona.jpg
 
Wkurwiają mnie urodziny @matszo1991 - od dwóch dni pierwsze co robię po wejściu w apke facebooka to przewijam tysiące życzeń. I to za każdym razem tych samych a nie nowych. No dobra wkurwia mnie apka fejsa a nie Mateusz.
 
Wkurwiają mnie urodziny @matszo1991 - od dwóch dni pierwsze co robię po wejściu w apke facebooka to przewijam tysiące życzeń. I to za każdym razem tych samych a nie nowych. No dobra wkurwia mnie apka fejsa a nie Mateusz.
Kto to taki?
ps. Dzięki wszystkim za życzenia. :beer:
 
@Matszo92 miałeś urodziny? Jeśli Ci nie złożyłem życzeń na FB albo złożyłem i nie pamiętam, to najlepszego :beer:
Mam dobre wytłumaczenie ale przecież nie będę Ci się tłumaczył :lol:
 
Back
Top