Co mnie wku*wia

jedynym twoim problemem jest to -kto to pisze . I jak sie do tego odnieść .
Odniosłem się, moim problemem są tylko byki, pisać możesz sobie o czym chcesz, byleby w granicach zdrowego rozsądku i prawa.
Gdybyś mógł tak sobie banować jak chciał na tym forum to by sie tak stało
Uwierz mi że gdybym chciał to bym zbanował, ale nie będę banował za byki bo by 3/4 forum poleciało.
jedyne czego oczekuje to szacunek dla wypowiedzi jednostki .
To byłoby idealne forum, brakiem szacunku dla mnie jest pisanie z rażącymi błędami i uważanie że nie ma to żadnego znaczenia.
Odnośnie połączenia dwóch klubów: http://cohones.mmarocks.pl/threads/...sztyn-połączyły-się-umowa-o-współpracy.23675/ tutaj możesz dyskutować na ten temat i jestem pewien że dyskusja będzie trwała w najlepsze.
 
Mort , czytasz ale czekasz na to co sie stanie ....
:) czekaj ....zabukuj sobie miejsce wśród tych co zawsze bezpiecznie sie wypowiedzą .

Haha, no lepiej trafić nie mogłeś. Proszę, przeczytaj trochę moich wypowiedzi na tym forum, czy to takie bezpieczne? :D
 
Grzechu , od kiedy jeden z liderów forum poświęca tyle czasu na pisanie z nowicjuszem?
Nie zastraszysz mnie . mNIE Ciekawi jak to sie stało że klub którego zawodniczka zdobyła mistrzostwo UFC nagle
zmienił nazwe na jakąś czeczeńską .Chce wiedzieć kto to spowodował i ile pieniędzy za to wzioł !
i myśle że nie jestem w tym osamotniony !!
 
@Grzechu zbanuj oplota bo to albo troll albo debil i w obu tych przypadkach nic dobrego z tego nie będzie. A, btw. Wkurwia mnie takie coś.
:) ja wnioskuje o zbanowanie ciebie za namowy w stosunku do innych osób aby nie przestrzegały podstawowych praw człowieka .
A prywatnie moge ci napisać że jesteś jak oskalpowany z indywidualnej oceny otoczenia .
pO Prostu nawet nie śnisz o tym że ktoś może mieć swoje zdanie . Jesteś typowym produktem biczowania społeczeństwa przez wermacht itp ....
 
wiecie dlaczego to całe wasze pisanie o tym że ja pisze id rzeczy niema sensu ?
Tu w tym momęcie chodzi o konkretnych ludzi i konkretne dokumenty i o to kogo w tym oszukano .
Jeśli Aśka dowie sie jak ją oszukano sprzedając klub w którym trenuje nie bedzie miło .
oczywiście to tylko przypuszczenie .
 
Haha dobry koło. Wehrmacht z Antarktydy rządzi światem bo maja latające spodki ktore potrafią dolecieć w każde miejsce na Ziemi w 5 minut.

#NowaSzwabia
 
Wykorzystałem dzienny limit lajków na tinderze i żadnego odzewu. Nie ma już dla mnie nadziei.
201410_1550_aagcd_sm.jpg
 
Niech strace,dawaj. :D

Powierz swoje życie Jezusowi i niech Cię prowadzi. Zacznij czytać Słowo Boże, wprowadzać je w czyn. Głosić. Im więcej ludzi żyje zgodnie ze Słowem tym świat będzie lepszy. :)
 
Powierz swoje życie Jezusowi i niech Cię prowadzi. Zacznij czytać Słowo Boże, wprowadzać je w czyn. Głosić. Im więcej ludzi żyje zgodnie ze Słowem tym świat będzie lepszy. :)
Mogłem sobie jednak darować...
 
  • Like
Reactions: cRe
Back
Top