Co mnie wku*wia

Chyba trzeba zacząć omijać śląsk jak tam chodzą tarantule.

Kolejna cieawostka o pająkach:

Każdy pająk jest jadowity. Jednak mało który jest w stanie przebić ludzką skórę i wpuścić jad.

Jedyne pająki w CAŁEJ europie jakie to potrafią znajdują się w Czechach i na Śląsku(oczywisćie ugryzienie to bąbel jak po osie).
Śląsk to dżungla. W pracy musiałem mieć siekierę do obrony, codziennie walka z pajątkami jadowitymi, no i można trafić na Sowińskiego w klubie

Kątniki są chyba największe popularne. Ptaszniki po kiblach raczej nie łażą. :P

Kątniki nie są owłosione
 
Bagnik przybrzeżny. To było to:
wwannie.jpg
 
  • Like
Reactions: cRe
Krzysia czy Artura?

Artura oczywiście. Chyba nawet w jednym klubie ochraniał, pamietam , że czasem nad ranem w barze bywał na mariackiej(ta ulica w katowicach imprezowa), czasem gdzieś tam z wspólnymi znajomymi się pojawiał.
Podobno kiedyś najebany strasznie go wkuriwałem, oczywiście nie wiedziałem kto to, ale koleżanka mi opowiadała, że strasznie wpierdol chciałem dostać w knajpie. Chyba mam szczęście

@Masta Blasta
Jak wypiłem to whisky to myle Ciebie z sobą.
 
Dzisiaj trochę roboty jest nie powiem. Pan chlal przez tydzień a teraz go trzęsie i go serce boli i jeszcze ma pretensje czemu tyle czeka a obok pani z obrzekiem płuc w stanie krytycznym to go wyjebalem na korytarz
 
Denerwuje mnie brak roboty w tym tygodniu. :CCCCCCCCCC jedyne co mogę robić, to czytać coś na necie, a ileż można!
 
Denerwuje mnie brak roboty w tym tygodniu. :CCCCCCCCCC jedyne co mogę robić, to czytać coś na necie, a ileż można!


Można czytać ksążki z bliblioteki albo empiku, oczy mniej bolą i się nie wkurwiasz na politykę.
Na luźno to polecam "Bóg urojony" Dawkinsa, a z przeciwnej strony barykady ostatnio czytałem dość fajną książkę jakiegoś księdza krytykujący rozpuste ateistycznego wieku libertynizmu "Wiek Markiza de Sade"
 
Back
Top