Co mnie wku*wia

Monitor brany na firmę świeżo odebrany z naprawy gwarancyjnej tydzień temu, żona zalała jebanym sokiem z ogórków kiszonych w moim biurze, nie pytajcie jak. Do tego kurwa przepadła dwuletnia gwarancja dodatkowa zapłacona specjalnie, bo to sprzęt na firmę. Zalania nie obejmuje.
Mało tego cena tego monitora po black kutas i obniżkach świątecznych poszła w górę. Także jestem dodatkowo stratny. Taki jebany prezent na gwiazdkę.
Ja pierdolę, jak ja mam dać jutro żonie prezent, przecież mnie kurwa chuj strzeli.
A muszę kupić ten sam, bo pracuję na dwóch identycznych i tak się kurwa przyzwyczaiłem.
 
Monitor brany na firmę świeżo odebrany z naprawy gwarancyjnej tydzień temu, żona zalała jebanym sokiem z ogórków kiszonych w moim biurze, nie pytajcie jak. Do tego kurwa przepadła dwuletnia gwarancja dodatkowa zapłacona specjalnie, bo to sprzęt na firmę. Zalania nie obejmuje.
Mało tego cena tego monitora po black kutas i obniżkach świątecznych poszła w górę. Także jestem dodatkowo stratny. Taki jebany prezent na gwiazdkę.
Ja pierdolę, jak ja mam dać jutro żonie prezent, przecież mnie kurwa chuj strzeli.
A muszę kupić ten sam, bo pracuję na dwóch identycznych i tak się kurwa przyzwyczaiłem.
Jak sam rozumiesz - żona fajna, monitor też fajny... Nie spierdol tego.
 
Jebane Orange i ich pierdolona prehistoryczna centralka! Znów wyjebało moje połączenie z portów, nie mam neta i muszę lecieć na komórkowym.
 
Mnie wkurwia że ludzie są tacy tępi. Myślę, że zawsze byli ale teraz internet im daje pole do popisu. Ta cała historia z Adamowiczem i komentowanie niektórych ludzi tego zdarzenia mnie rozpierdala. Ten cały fejsbook mnie wkurwia bo tam ludzie nie myślą i wrzucają co popadnie i mam ochotę spłukać ich wszystkich taką wielką spłuczką do gówna. Dziękuję
 
Mnie wkurwia że ludzie są tacy tępi. Myślę, że zawsze byli ale teraz internet im daje pole do popisu. Ta cała historia z Adamowiczem i komentowanie niektórych ludzi tego zdarzenia mnie rozpierdala. Ten cały fejsbook mnie wkurwia bo tam ludzie nie myślą i wrzucają co popadnie i mam ochotę spłukać ich wszystkich taką wielką spłuczką do gówna. Dziękuję
Usuń konto, już kilka lat bez tego syfu żyję, i jest w końcu w miarę normalnie...
 
Usuń konto, już kilka lat bez tego syfu żyję, i jest w końcu w miarę normalnie...

Ja zostawiam, jak ktoś staje się nieznośny w tym pierdoleniu to wyrzucam ze znajomych (bo to zazwyczaj dalsi znajomi) lub przestaję obserwować. A tak to mogę obserwacje naukowe przeprowadzać, bo z reguły osoby wrzucający taki target należą do grona niezbyt inteligentnych lub zahaczających o patologię w różnych dziedzinach życia.
 
Ja zostawiam, jak ktoś staje się nieznośny w tym pierdoleniu to wyrzucam ze znajomych (bo to zazwyczaj dalsi znajomi) lub przestaję obserwować. A tak to mogę obserwacje naukowe przeprowadzać, bo z reguły osoby wrzucający taki target należą do grona niezbyt inteligentnych lub zahaczających o patologię w różnych dziedzinach życia.
A, to dobrze, że nie mam konta, bo już bys mnie wyrzucił... :beer:
 
Brak pomysłu na życie, znudzenie większością rzeczy na świecie
Znajdź sobie robotę na pierwszą zmianę, następnie kilka dorywczych i to tak, że czasowo nie jesteś w stanie tego ogarnąć, do tego trening, rodzina i znużony będziesz tylko robotą, a za całą resztą zatęsknisz.
 
Znajdź sobie robotę na pierwszą zmianę, następnie kilka dorywczych i to tak, że czasowo nie jesteś w stanie tego ogarnąć, do tego trening, rodzina i znużony będziesz tylko robotą, a za całą resztą zatęsknisz.
No właśnie polaczyc to że studiami dziennymi i treningami jest ciężko, nie wiem kto stacjonarnym nadał nazwę dziennych xD.O rodzinie naradzie nie mysle, taki introwertyk jak ja :fjedzia:, a siebie wychowującego to w ogolenie jestem w stanie sobie wyobrazić.Narazie domęczę licencjata.Generalnie chodzi, ze brak pomysłu zawodowego, mało rzeczy które mnie naprawdę jarają.
 
Jebane instalatory. Chcę zainstalować program przy czym muszę odrzucić instalację avasta i instaluje mi dodatkowo pierdoloną Operę. Co za okurwieńce myślą, że jak dodadzą swoje programy jako bloatware to ktoś będzie chciał z tego korzystać?
 
Jebane instalatory. Chcę zainstalować program przy czym muszę odrzucić instalację avasta i instaluje mi dodatkowo pierdoloną Operę. Co za okurwieńce myślą, że jak dodadzą swoje programy jako bloatware to ktoś będzie chciał z tego korzystać?

Usuń avasta. Proste.
 
Usuń avasta. Proste.
Instalowałem JDownloadera, który w instalatorze ma "zaszyty" instalator avasta, którego instalację odrzuciłem i jeszcze ma "zaszytą" Operę, której instalacji nie można już odrzucić i musiałem ją odinstalowywać ręcznie. Wkurwiają mnie takie praktyki bo instalator pobierałem bezpośrednio ze strony programu.
 
Instalowałem JDownloadera, który w instalatorze ma "zaszyty" instalator avasta, którego instalację odrzuciłem i jeszcze ma "zaszytą" Operę, której instalacji nie można już odrzucić i musiałem ją odinstalowywać ręcznie.
::yellowcard:: +1
jdownpng_qwwhwwx.png
 
zastrzał, ropa pod paznokciem, stan zapalny, mega dyskomfort i ból

:danaillegal:

mocze palucha we wrzątku, w wodzie z szarym mydłem i smaruje maścią ichtiolową

jak nie będzie poprawy to pod nóż :fjedzia:
 
Postaraj się wycisnąć ropę, tylko delikatnie, żeby paznokcia nie poruszyć. Mi zawsze pomaga, potem rana osusza się sama, strupek, gojenie i cześć. Ale to mój patent, u Ciebie może nie zadziała... Wtedy @Gienek spokojnie utnie, co trzeba.
 
Back
Top