Co mnie wku*wia

Nic, tylko wzionć i se ómrzeć

Spójrz na gościa z Twojego avka. On to miał w życiu przejebane, a patrz gdzie jest teraz. Więc skończ zrzędzić, bo to on miał ciężko w życiu, Ty masz świetne warunki do rozwoju w porównaniu z innymi ludźmi nie tylko na tej planecie, ale nawet w skali kraju.
 
Kurwa mać, dostawa rowerów, transport własny producenta, na 300 rowerów prawie 50 w kartonach mokrych, podartych lub zgnitych. Żeby to był kurwa jakis producent z dupy to bym zrozumiał ale jest jeden z największych polskich producentów... Taki syf...
 
10 kurwa. ja pije od 3 dni sama wode i srake tez mam od 3 dni, jakies uczulenie na wode
Grzeczniej! Nie sraj się!:mamed: Może grypa żołądkowa? Ja w podobnej sytuacji zaaplikowałem elektrolity i nospe domięśniowo i było po problemie.
 
Grzeczniej! Nie sraj się!:mamed: Może grypa żołądkowa? Ja w podobnej sytuacji zaaplikowałem elektrolity i nospe domięśniowo i było po problemie.
grypa nie, bo przed chwila jeblem klocka twardego niczym tytan. juz chyba przeszlo, zobacze rano hehe
 
grypa nie, bo przed chwila jeblem klocka twardego niczym tytan. juz chyba przeszlo, zobacze rano hehe
11.01.2017 najbardziej fekalny dzień w historii Cohones. Z tego wszystkiego chyba sam pójdę się złamać. Łączę się w bólu i życzę zdrowia.
 
Muszyna, muszynianka, staropolanka 1000 czy jakoś tak. Większość z końcówką anka
Staropolanka 2000, najlepsza woda na świecie. Mój tato w rozlewni pracował :mamed:
powyzej 1500 mg jonow mineralow na litr.


Min 3l. Jak cwiczysz cos powazniej to od 5l.
Prawda jest taka, że to nie jest prawda :D bo nie można tak dużo pić wody, która ma taki wysoki współczynnik zmineralizowania. Zawiera ona również pierwiastki, które w większej ilości są szkodliwe dla organizmu, np rad. Przykładowo zakładając, że ktoś pije przez cały rok dzień w dzień Staropolankę to nie powinien wypić jej więcej niż 1-2 szklanki dziennie. Prawdopodobnie najlepsza woda, która ma te wszystkie składniki "uśrednione" to Nałeczowianka.
 
Staropolanka 2000, najlepsza woda na świecie. Mój tato w rozlewni pracował :mamed:

Prawda jest taka, że to nie jest prawda :D bo nie można tak dużo pić wody, która ma taki wysoki współczynnik zmineralizowania. Zawiera ona również pierwiastki, które w większej ilości są szkodliwe dla organizmu, np rad. Przykładowo zakładając, że ktoś pije przez cały rok dzień w dzień Staropolankę to nie powinien wypić jej więcej niż 1-2 szklanki dziennie. Prawdopodobnie najlepsza woda, która ma te wszystkie składniki "uśrednione" to Nałeczowianka.
Nie chce mi sie tlumaczyc. W miare ok wytlumaczyl to Donaj. Zobacz
 
Mało jeżeli trenujesz. Nie piszę o mineralnej tylko wyskozmineralizowanej mordo.
2l wody na co dzień. 4.5 jak jestem w treningu. Do tego dochodzą herba, sok, 1 kawa dziennie. Dzisiaj wypiłem 3.5 litra. Raczej względnie, jak na sierściucha co zrezygnował z sali treningowej na rzecz uczelni :v
 
Staropolanka 2000, najlepsza woda na świecie. Mój tato w rozlewni pracował :mamed:

Prawda jest taka, że to nie jest prawda :D bo nie można tak dużo pić wody, która ma taki wysoki współczynnik zmineralizowania. Zawiera ona również pierwiastki, które w większej ilości są szkodliwe dla organizmu, np rad. Przykładowo zakładając, że ktoś pije przez cały rok dzień w dzień Staropolankę to nie powinien wypić jej więcej niż 1-2 szklanki dziennie. Prawdopodobnie najlepsza woda, która ma te wszystkie składniki "uśrednione" to Nałeczowianka.
Rad? Przecież później można lyknac radaway i znowu jest git
 
A zwykła Naleczowianka nie styknie?

Ja akurat pije bardzo mało wody. Może z litr dziennie. Co ide na badania to lekarz mi mówi, że jestem odwodniony, ale kuzwa nie odczuwam specjalnie jakoś pragnienia.
 
A zwykła Naleczowianka nie styknie?

Ja akurat pije bardzo mało wody. Może z litr dziennie. Co ide na badania to lekarz mi mówi, że jestem odwodniony, ale kuzwa nie odczuwam specjalnie jakoś pragnienia.
Pij więcej i już.
Wkurwia mnie jebany nocny kaszel.
 
Back
Top