Co mnie wku*wia

@s3pp

nie polecą, mam syndrom gęstych piersi - odchudzanie nie wpływa na ich wielkość i teksturę. Uda z dupą nie polecą, 4 lata trójboju nie pozwalają mi na to od 2 lat. Polecą bary i bęben, i księżycowa twarz.

@MysticBęben @mat wzięłam dzisiaj wolne, mam czas na autorefleksję
Czyli mówiąc językiem prostych ludzi gęste piersi oznaczają wysoką zawartość cycka w cyckach.
 
Ale problem z krótką szyją jej. Więc uznajmy że się to kompensuje.
Ok. Sprawa rozwiązana.

@s3pp

nie polecą, mam syndrom gęstych piersi - odchudzanie nie wpływa na ich wielkość i teksturę. Uda z dupą nie polecą, 4 lata trójboju nie pozwalają mi na to od 2 lat. Polecą bary i bęben, i księżycowa twarz.

@MysticBęben @mat wzięłam dzisiaj wolne, mam czas na autorefleksję
Ta wizyta w maku była przełomowa?
 
@s3pp

nie polecą, mam syndrom gęstych piersi - odchudzanie nie wpływa na ich wielkość i teksturę. Uda z dupą nie polecą, 4 lata trójboju nie pozwalają mi na to od 2 lat. Polecą bary i bęben, i księżycowa twarz.

@MysticBęben @mat wzięłam dzisiaj wolne, mam czas na autorefleksję

Pierwsze pytanie jakie będę zadawał nowo poznanym niewiastom to: jakim typem piersi dysponujesz bo rozmiar już znam:corn:

Nie wiem jak tam z resztą u Ciebie, ale jak to zostaje na miejscu to bierz się ku... do roboty:wtf2:
 
@klimekone
Nie zmieniaj nic w sobie. Zaakceptuj siebie taką jaka jesteś. Jesteś sexi laską i masz fajną dupkę . Zaraz na mnie skoczy stado samców ale przecież dobrze piszę.
Ale piszesz też o gęstości piersi, to jakby co zaklepuję , żeby pierwszy gęstość piersi sprawdzić!
WAR Klimekone !
 
Back
Top