Co mnie wku*wia

Po wejściu na chatę okazało się, że w pośpiechu zamiast ładowarki do lapka, wziąłem jakąś zasraną przedłużkę USB, która nie mam pojęcia, co robiła na wierzchu, skoro jej nie używam. Teraz już chuj. Stara i niedoładowana bateria starczy może na godzinę i potem 2 dni bez laptopa. Ale ze mnie chuj jebany cwel pierdolony! A żem się wkurwił!!
 
Słuchanie pierdolonego planktonu Kukiza. Dlaczego cywilizacja nie pozwala ładować w ryj przy stole?
 
wkurwiają mnie ludzie którzy nie potrafią wyprowadzać psów w odpowiedni sposób- SMYCZ I KAGANIEC DO KURWY NĘDZY! Kupię jakąś śrutówkę i zacznę wybijać tych tępych właścicieli biednych zwierząt, których to nie potrafili nauczyć kultury podczas spaceru.
 
Jak trzeba być pojebanym, żeby w dobie baterii we smartfonach, dzwonić z paniką pytając czy nie wiem, gdzie jest 33 letni facet, który wczoraj pojechał do dupy?


Dwa kliki na fejsbuku:

-Jesteś?
-gdzie jestem?

A ja już na trumne odkładałem :śmiech:
 
200.gif

@MysticBęben

to tak, żebyś nie zapomniał co masz w sygnaturze :bomb:
:lol:
 
Zdałam sobie sprawę, że czas się odchudzać.
:benny:
Wkurza mnie, że przeziębiony jestem. Kiedyś zapierdalało się w samej bluzie do szkoły, jak śnieg był i człowiekowi nic nie było. Teraz pochodziłem trochę w samej koszuli po rynku, jak byłem na imprezie(4 stopnie w nocy) i już zajebany mułem jestem...:jon:
 
Zdałam sobie sprawę, że czas się odchudzać.
Który stulejarz Ci coś niemiłego powiedział na zlocie? Zajmiemy się nim z Twoim ojcem ;)

Poza tym olej. Znam gościa, który zna gościa, który zna gościa, który kiedyś gadał ze Żmiją i Lubońska zgodziła się na kogucią :)
 
@s3pp

nie polecą, mam syndrom gęstych piersi - odchudzanie nie wpływa na ich wielkość i teksturę. Uda z dupą nie polecą, 4 lata trójboju nie pozwalają mi na to od 2 lat. Polecą bary i bęben, i księżycowa twarz.

@MysticBęben @mat wzięłam dzisiaj wolne, mam czas na autorefleksję
 

Attachments

  • Screenshot_2016-11-15-12-53-23-1.png
    Screenshot_2016-11-15-12-53-23-1.png
    148.9 KB · Views: 55
Back
Top