Co mnie wku*wia

Dokładnie! Ileż to było domówek, gdzie nagle dywan czy kanapa robiły za matę :D U nas było zawsze na bekę wszystko, ale starcia były zawzięte. Mój jedyny Pentagram Choke jaki komuś kiedykolwiek założyłem, to właśnie na domówce zwisając na dół głową z kanapy :bleed:
A to ja sobie przypomniałem jak na studiach w mieszkaniu się kulaliśmy, potem kumpel drugiego kumpla jebnął na łóżko, a się okazało, że pod pościelą leżał jego laptop, za którego musieliśmy potem zapłacić :D
 
Wkurwia mnie jak kogoś wpuszczę, przepuszcze na drodze, a nie dostane podziękowania awaryjnymi/migaczami. Tak po prostu
mam to samo. Może wyjdę na szowinistę, ale baby częściej mają wyjebane na podziękowanie. Kiedyś na Obornickiej od ronda do wiaduktu (kto jechał to wie) wpuściłem 3 auta, tak się złożyło, że same baby, żadna nie podziękowała. Naprzeklinałem się od głupich cip nieco żeby agresja zeszła i bym nie obraził się na cały babski ród.
 
To że spadł na moją twarz matelowy pręt i teraz moja górna warga jest bardziej spuchnięta niż warga Sashy Grey po ostrym jebańsku
 
To że spadł na moją twarz matelowy pręt i teraz moja górna warga jest bardziej spuchnięta niż warga Sashy Grey po ostrym jebańsku
Zaczekaj do jutra-kumpel upuścił sobie 90kg sztangę i na drugi dzień górną wargę miał grubosci przedramienia
 
Zaczekaj do jutra-kumpel upuścił sobie 90kg sztangę i na drugi dzień górną wargę miał grubosci przedramienia
Wiem, wiem. 2 lata temu dostałem w jape na dyskotece to rozerwało mi cała ware od zewnątrz i wewnątrz. Dzisiaj spadł mi cholerny pręt o wadze 25kg w to samo miejsce i znowu od środka rozerwało... Będzie się babrać tydzień czasu zapewne.
 
Wkurwiają mnie przygłupy co mają ból dupy o Halloween że ludzie chodzą z pomalowanymi ryjami się najebać. Sam nie zapierdalam ale koło chuja mi to lata, trzeba mieć na prawdę smutne życie żeby komuś to przeszkadzało.

Ja mieszkam na zadupiu teraz i nikt się w takie pierdoły nie bawi .
 
...że przyszła sąsiadka tylko 10zł pożyczyć.... spoko, ale 2 godziny temu! Kurwa jest 23:25, domyśl się, że nie wypada, jeszcze w taki dzień. Jtesm kurwa zmęczony.
opierdolę swoją, zobaczę, o której ją wygna karwasz twarz
 
A już najlepsze sa przygłupy co wklejają jakieś grafiki, że Polacy powinni świętować Dziady a nie Halloween - jakoś kurwa nie widzę żeby świętowali te Dziady
 
Wkurwiają mnie przygłupy co mają ból dupy o Halloween że ludzie chodzą z pomalowanymi ryjami się najebać. Sam nie zapierdalam ale koło chuja mi to lata, trzeba mieć na prawdę smutne życie żeby komuś to przeszkadzało.

A mogę pohejtować jak dzieciaki przebrane z okazji Halloween upierdoliły mi całe drzwi mąką i przy okazji całą klatkę, a jak wiadomo przed wczorajszym świętem przez cały poprzedni dzień się sprzątało całe mieszkanie i klatkę, czy to czyni mnie przygłupem :bye:?
 
A mogę pohejtować jak dzieciaki przebrane z okazji Halloween upierdoliły mi całe drzwi mąką i przy okazji całą klatkę, a jak wiadomo przed wczorajszym świętem przez cały poprzedni dzień się sprzątało całe mieszkanie i klatkę, czy to czyni mnie przygłupem :bye:?
To się wkurwiaj na fakt upierdolenia podłogi a nie na całe halloween. Chociaż jak wiedziałeś że naniesiesz to czemu butów nie zdjąłeś na wycieraczce?
 
To się wkurwiaj na fakt upierdolenia podłogi a nie na całe halloween. Chociaż jak wiedziałeś że naniesiesz to czemu butów nie zdjąłeś na wycieraczce?

Nic nie naniosłem. Po otworzeniu drzwi sporo tej mąki wpadło do mieszkania, a nie wiedzieliśmy z rodzicami, że jest nasypane cokolwiek, bo dzwonek był ledwie słyszalny, więc to zignorowałem siedząc w swoim pokoju.
Nie wkurwiam się na całe halloween, nie mam nic do ludzi, którzy się przebiorą, bo to w sumie ciekawa zabawa, ale chodzenie po domach niczym świadkowie Jehowy i robienie do tego syfu, już jest wkurwiające.
 
Back
Top