Co mnie wku*wia

Wkurwia mnie że , wszystko się pierdoli zawsze w piątek po południu, nie rano kurwa ,nie we wtorek nie w środę czy czwartek, tylko Kurwa w piątek Po południu
Kurwa Jego MAĆ!!!!!:bleed::bleed::bleed::robbie::robbie::robbie:
 
Mój przepis na kaca to: jajecznica na śniadanie i mocna kawa, potem prysznic i woda z cytryną, miodem i szczyptą soli, oczywiście zero szlugów i klinów.

Zresztą dawno nie miałem kaca, bo ostatnio chyba zbyt poważnie podchodzę do tematu najebki. Wolę kupić sobie piwo bezalkoholowe i nie mieć rano napalmu pod kopułą. Polecam Bavarię 0% - nie smakuje jak oranżada chmielowa, a prawdziwe piwo, pianka jest, smak jest.
 
Bezglutenowy żółwik leci, starość nie radość, suszy mnie po 3 piwach, pięćdziesiątce i 0,7 whisky na 3

Mnie tak bania z rana napierniczala, że bez painkillerów się nie obyło.

Jeszcze jakby tego było mało to takiego zdychającego żona mnie wyciągnęła do Ikei (bo obiecałem, że pojedziemy dziś) więc łaziłem tam jak żywy trupi dopiero hot-dog przy kasach mnie ożywił :DC:
Ale oczywiście pojechaliśmy po konkretne rzeczy, kupiliśmy do tego tonę innego syfu i 1000zł nie moje...:jon:

piwo bezalkoholowe
:nono:
 
Koleżanka, która od wczoraj wrzuciła na fb chyba z kilkadziesiąt ofert wieńców, przystrojonych zniczy itp ofert lansu grobbingowego. Pojebało
 
Back
Top