Co mnie wku*wia

Wkurwiają mnie stare sraki które przy stoisku z wedlinami biorą po 5 plasterków ośmiu różnych szynek przez co stoję w kolejce już z pól godziny.
A mnie wczoraj w kolejce po pieczywo wydymała kobiecina. :jon:
W zasadzie nie tylko mnie, ale 6 innych osób w kolejce także. Ładnie poprosiła czy może się wepchać i kupić chałkę bo za 3 minuty ma tramwaj i musi na niego zdążyć żeby się nie spóźnić do pracy.

Dopiero po kilku minutach przykminilem, że w tamtej okolicy nawet nie jeżdżą tramwaje. Cwana bestia.
 
pani, a to to co to jest? a po ile? jeszcze tego bym wziela ze pinc deka? (kroi) albo nie, da pani dziesiec
Albo "a to dobre jest? świeże?"....Jakby pracownica marketu miała jej odpowiedzieć "Chujowe, przeterminowane i do tego 15 min temu z ujebanej podłogi zbierałam, bo wyjebałam całą dostawę"...
A mnie wczoraj w kolejce po pieczywo wydymała kobiecina. :jon:
W zasadzie nie tylko mnie, ale 6 innych osób w kolejce także. Ładnie poprosiła czy może się wepchać i kupić chałkę bo za 3 minuty ma tramwaj i musi na niego zdążyć żeby się nie spóźnić do pracy.

Dopiero po kilku minutach przykminilem, że w tamtej okolicy nawet nie jeżdżą tramwaje. Cwana bestia.
Takich cwaniaków mam ochotę rozpierdolić.....
 
A mnie wczoraj w kolejce po pieczywo wydymała kobiecina. :jon:
W zasadzie nie tylko mnie, ale 6 innych osób w kolejce także. Ładnie poprosiła czy może się wepchać i kupić chałkę bo za 3 minuty ma tramwaj i musi na niego zdążyć żeby się nie spóźnić do pracy.

Dopiero po kilku minutach przykminilem, że w tamtej okolicy nawet nie jeżdżą tramwaje. Cwana bestia.

Od razu sobie przypomniałem jak stałem z moją i znajomymi na Kasprowy Wierch. Kolejka jak skurwesyn. Nagle podchodzi młoda para i pyta czy może się wjebać poza kolejką. Spoko,każdy przepuszcza. Za moment przychodzą świadkowie,a minutę później autobus gości. :mamed:
Nie weszli.

Jak Zakopane,to Krupówki,jak Krupówki to pener przebrany za misia ,który śmierdział niemiłosiernie i namawiał do zdjęcia z Nim (kazał sobie 40 złotych za to zapłacić)-dostał 5zł- nie jestem świnia
 
A mnie wczoraj w kolejce po pieczywo wydymała kobiecina. :jon:
W zasadzie nie tylko mnie, ale 6 innych osób w kolejce także. Ładnie poprosiła czy może się wepchać i kupić chałkę bo za 3 minuty ma tramwaj i musi na niego zdążyć żeby się nie spóźnić do pracy.

Dopiero po kilku minutach przykminilem, że w tamtej okolicy nawet nie jeżdżą tramwaje. Cwana bestia.
Dlatego trzeba się domagać powszechnego dostępu do broni. Zrobił byś tak:
 
Wkurwiają mnie stare sraki które przy stoisku z wedlinami biorą po 5 plasterków ośmiu różnych szynek przez co stoję w kolejce już z pól godziny.

Też tak ostatnio miałem, tylko los ze mnie na wstępie zakpił, bo wbijam do mięsnego i widzę jedną baberę w średnim wieku. "Gites" - myślę sobie, obskoczę na szybko mięcho i później szybciutko śmignę na targ po inne rzeczy. Taki chuj! Baba wzięła chyba z 8 rodzajów mięsa, a to na rosół, a to na gulasz, a to na pieczeń - myślę sobie "kobieto, czy ty szanujesz w ogóle swoje jelito? Przecież się nie wysrasz po tym do 2025". Maurisz odjebałby kitę, jakby widział ile tego kupiła.
Ale to nie koniec, bo potem przyszedł czas na wędliny. I kanonada pytań - a to po ile, a to dobre, a to świeże, a to ile może leżeć w lodówce, a to się je ryjem czy odbytem. I tak bez końca. W końcu wybrała z pół kilo tego wszystkiego, ale jeszcze na koniec dylemat - szynkę za 16,99 za kg czy za 17,99 za kg. I kurwa kmini, jak była Neo wybierającym ojebanie niebieskiej lub czerwonej piguły.

Umarłem mentalnie chyba z 30 razy stojąc w kolejce.
 
Wkuwia mnie że jestem wampirem energetycznym,Różnie sie tym od zwykłego śmiertelnika ze nigdy nie choruje ,zachowuje młody wygląd i jestem całkiem niezniszczalny. Mam też od 4 zęby więcej niz przewidziała nasza biologia .To tak jakby zamiast czterech zębów madrosci wyrosło ci osiem.Ale płace swoją cenę za tą nieprawdopodobna żywotność.Najwyraźniej żywię sie energia innych organizmów.Wszystko wokół mnie umiera.Uwielbiam kwiaty,rośliny.Gdzie się nie wprowadzę wszystko schnie,padają ryby w akwarium, zwie4rzeta domowe chorują. I kobiety, wpędzam je do grobu.
 
Wczoraj jak byłem na fabryce, to już Wam nie bede pisał co tam w mojej prawie jest, bo mi nie wierzycie.
Ale siadam na kibelku i na drzwiach co jakiś czas se skrobie po polsku na Hansa, że Hans to pederasta i inne . Nieraz ktoś z Polaków też dopisze, ale to też jakieś wkurwienie i inne takie. I siedze se na kiblu, wkurwiony i coś mi nie pasuje. To myślałem,że może kibej przemalowali O.o Ale nie. Tam między tymi moimi wpisami flamastrem na drzwiach ,ktoś mi i innym odpisał. A tak to było ,pisze z pamięci:
"Czego jęczysz, co Cie boli!?
Przyszłeś tutaj z własnej woli.
Ja tu kiedyś też jęczałem,
ale wkońcu sie wysrałem! "
No to zrobiłem jak w wierszu było i już raczej nie będe tam po tych drzwiach im pisał :///
 
Czy jakiś mod zrobi wreszcie porządek, bo ten trolling już jest tak w chuj nudny, że aż mi oczu szkoda.
 
Śmiejcie się teraz, ale będzie wam przykro jak znajdą moje truchło, wychudzone jak Maciej W, leżące obok otwartej lodówki.
 
Wkurwiają mnie łajzy, które nie mają małych dzieci, a stają pod marketem na miejscach parkingowych dla rodziców z dziećmi. A kurwy, które nie mają dzieci, a stają jednoczesnie na dwóch takich miejscach, rozjeżdżałbym walcem #wilkuWDZ
 
Chciałem ułatwić branży zadanie, ale nie mogę znaleźć zdjęcia na avatar, na którym wyglądam zarówno dobrze i groźnie :no no:
To z prosiakami było ok, tylko mało agresywne. Ew. mogę ci gdzieś "domontować" maczetę, będzie groźniej :D
 
Back
Top