Co mnie wku*wia

Murzyn a kto
a to ok
generImg.php
 
Spierdolony player na sport.tvp.pl
Noż kij mu w dupe, co chwile mnie cofa w inne miejsce, sam zmienia jakość pomimo, że mam zaznaczoną stałą.

Jeszcze akurat dzisiaj skończyło mi się premium na weeb.tv, akurat jak wreszcie mogli się do czegoś przydać.
 
Miałem okazję się wyspać a tu info, że o ósmej zakręcają ciepłą wodę do czwartej. Skandal kurwa
 
Jaki to ma związek z wyspaniem sie?

Muszę wstać przed ósmą, żeby się umyć. Jestem cywilizowany i nie myję się w zimnej. Przynajmniej od czasu, kiedy w rugbowym klubie nie mieliśmy ani pryszniców ani szatni, przez jebany rok. Człowiek się musi szanować
 
Muszę wstać przed ósmą, żeby się umyć. Jestem cywilizowany i nie myję się w zimnej. Przynajmniej od czasu, kiedy w rugbowym klubie nie mieliśmy ani pryszniców ani szatni, przez jebany rok. Człowiek się musi szanować
Zawsze można zgrzać w czajniku, albo
iść na basen
A tak poważnie to ja bym sie wolał jednak wyspać. Zimny prysznic nie jest zły. Chociaż jak wstaniesz o 7 to też nie ma przecież tragedii. Co innego gdyby wody miało nie być od 5
 
Wkurwiają mnie nieroby robotnicy, którzy robią parking zaraz pod moimi oknami. Zaczynają najbardziej hałaśliwe pracę o 6:30, a kończą je o 9, a potem pedały snują się po tym placu i nic nie robią. Następne hałasy pojawiają się o 14, kiedy jebane lenie zaczynają się zwijać.
 
Wkurwiają mnie nieroby robotnicy, którzy robią parking zaraz pod moimi oknami. Zaczynają najbardziej hałaśliwe pracę o 6:30, a kończą je o 9, a potem pedały snują się po tym placu i nic nie robią. Następne hałasy pojawiają się o 14, kiedy jebane lenie zaczynają się zwijać.
Wiesz co z nimi zrobić
 
Na razie gnębię ich psychicznie, co jakiś czas znienacka rzucając kasztanem z okna.
Obawiam się, że zwykły kasztan nie zrobi wrażenia. Zrzucą to na karb jesieni.
Kasztan-papierzak mógłby natomiast poczynić nieco spustoszenia w ich szeregach :mamed:
 
Back
Top