Co mnie wku*wia

Wkurwia mnie chujowy, przygnebiający dzień. Do tego na Błoniach musiała mnie polityka zaatakować i musiałem omijać proliferów, lodziarzy, policje i klaunów* A taki piękny dzień jest


*klauny z cyrku
 
Tyle osób na kacu.
Wkurwia mnie chujowy, przygnebiający dzień. Do tego na Błoniach musiała mnie polityka zaatakować i musiałem omijać proliferów, lodziarzy, policje i klaunów* A taki piękny dzień jest


*klauny z cyrku
Co Ci klauni zrobili ?
IT.jpg
 
Wkurwia mnie chujowy, przygnebiający dzień. Do tego na Błoniach musiała mnie polityka zaatakować i musiałem omijać proliferów, lodziarzy, policje i klaunów* A taki piękny dzień jest


*klauny z cyrku
A mi jutro tepe cipy beda blokowac wejscie do metra.
 
Gość mi rozpierdala tatuaże, dostał mieszkanie socjalne za darmo, narobił sobie długów, których nie spłacił, nie chce iść do pracy bo go komornik czesze za dawne długi i jeszcze ma pretensje że ktoś mu nie chce dać pieniędzy. Pozdro @Jakub Bijan

 
Gość mi rozpierdala tatuaże, dostał mieszkanie socjalne za darmo, narobił sobie długów, których nie spłacił, nie chce iść do pracy bo go komornik czesze za dawne długi i jeszcze ma pretensje że ktoś mu nie chce dać pieniędzy. Pozdro @Jakub Bijan


Na dzień dobry bym wysterylizował, chociaż to półśrodek.
 
Milion małych spraw ktore łącza się i powstaje jedno wielkie gówno.
Najgorzej, że ze starym, najlepszym przyjacielem
(alkoholem oczywiście)
rozumiemy się coraz gorzej.
 
Kurwa od razu przypomniała mi się wczorajsza rozmowa z moim ojcem, który popiera socjal na szeroką skalę (sam nie pobiera), aby wyrównać nierówności społeczne. Uszy mnie bolały, ale z szacunku go nie zwyzywałem. Chociaż moja żona gruby pocisk zrobiła, ale kulturalnie, hehe. <dumny mąż>
 
Kurwa jak ja dojadę do pracy?
Hue hue hue, pracuję z domu....
....a w Krakowie nie ma metra. Szach mat Warszawioki
Niby takie smiechy hihy ale we Wroclawiu maja jutro blokowac ulice Powstancow Slaskich od 16:00 do 18:30. Powstancow to glowna wylotowka na a4, ciagnaca sie od samego centrum. Calkiem przypadkowo jest to trasa do mnie do mieszkania... Ja pierdole...
 
Niby takie smiechy hihy ale we Wroclawiu maja jutro blokowac ulice Powstancow Slaskich od 16:00 do 18:30. Powstancow to glowna wylotowka na a4, ciagnaca sie od samego centrum. Calkiem przypadkowo jest to trasa do mnie do mieszkania... Ja pierdole...
tramwaje tez beda blokowac?
 
@Charles Bronson w uberze pozwolili Czeczeńcom jeździć. Zamawiam rano i patrzę Mohhamad ma po mnie podjechać. Aha będzie jazda. Zajeżdża zdezelowana Fabia. W środku dwóch ciapatych. W chuj dziwne. Jakby z towarem jeździli, a uber dla niepoznaki. Chuj, wsiadam, dam szansę. Trasa mieszkanie- biuro- centralny. Nie wiem jakim cudem, ale ciapaty pomylił drogę na wiadukcie i musiał się zawracać. Minuta stracona i 500 metrów trasy więcej przeżyje. Zajeżdża pod biuro i drugi raz mu mówię, że biorę dokumenty i jedziemy dalej. Jak wróciłem z biura Czeczeńca już nie było. No i chuj, no i cześć. Na szczęście obok jest przystanek złotów, bo bym nie wyrobił na pociąg. 1 gwiazdka.
 
Pierdolony Kraków i jego zjebana komunikacja miejska. Niech was kurwy szlag trafi!
 
Nie wiem, może karpia w lidlu rzucili i jest paraliż miasta, ale wszystko się rusza jak gówno. Co za kurwy.
Miał być strajk, ale nie znam żadnej feministki to nie wiem o której. Teraz trochę wcześnie
 
Chodzenie o kulach :/
Najgorzej po schodach :/
Współczuję , jak koś ma rozwalone przykładowo 2 nogi. To jest dramat dopiero :/
 
Back
Top